Martynas Šimelionis

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Sertifikuotas būsto kreditų konsultantas
  • Pardavimų vadovas
  • Eilę metų patenka tarp TOP 3 geriausių pardavėjų
Bendraukime

Martynas Šimelionis

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Sertifikuotas būsto kreditų konsultantas
  • Pardavimų vadovas
  • Eilę metų patenka tarp TOP 3 geriausių pardavėjų
Bendraukime

Apie mane

Martynas prisimena, jog finansinis raštingumas kadaise atrodė kaip kažkas svetimo ir nesuprantamo. Tačiau vedamas smalsumo ir noro suprasti, kaip viskas veikia, jis ėmė domėtis dalykais, kurių, kaip pats sako, nei mokykloje, nei universitete nesutiko.

Tada dar nesupratau, kokį didelį pokytį mano gyvenime padarys sprendimai domėtis finansų temomis. Net neįsivaizdavau, kad vėliau mokysiu kitus finansinio raštingumo pagrindų, dėliosiu asmeninius finansinius planus ir kartu su klientu kelsime tikslus, kurie iš esmės pakeis gyvenimą“, – sako Martynas.

Kasdien susitikdamas su nauju žmogumi Martynas turi du tikslus: 1) suprasti tikruosius poreikius; 2) padaryti taip, kad pinigų būtų daugiau tiek dabar, tiek ateityje.

Martynas prisipažįsta, jog šiandien galvodamas apie tai, ką ir kaip daro, užsiimdamas šia veikla, jis labiausiai jaučiasi dėkingas likimui, kad turėjo galimybę tapti žmogumi, kuris gali padėti kitiems. „Taip pat esu dėkingas visiems, kuriuos jau sutikau, nes tai buvo neįkainojamos patirtys, kurios mane užaugino. Ir esu dėkingas tiems, kuriuos dar sutiksiu. Iki susitikimo!

Martyno karjeros kelionė M Capital

KĄ SAKO KITI:

Palikti atsiliepimą

Puikiai išaiškina paprastais žodžiais :) malonus, su humoro jausmu, kantrus ir žmogiškas. Konsultacijos buvo naudingos, išsamios, atsakyti visi klausimai :) rekomenduoju ! 🙏

Grėtė Juškevičiūtė

Martynas labai geras konsultantas, dirbantis ir išmanantis puikiai savo darba. Rekomenduoju ir kitus kurie turi klausimu su financais ar pensijiniais fondais. Didelis dekui Martynui už jo darba ir pagalba.

Mindaugas Kybartas

Pasitikėjimas, malonus bendravimas, profesionalumas, galimybė skubiai konsultuotis suteikia saugumo jausma ir nora bendradarbiauti toliau.

Zakrytė Brigita

Profesionalas, kuris nuoširdžiai rūpinasi savo klientais, atsako į visus iškilusius klausimus.

Lina Džiaugytė

Konsultantas, kuris ne tik žmonėms suprantama kalba paaiškins "aukštąsias materijas", papaišys ir atsakys į kylančius klausimus, bet ir vieną kitą anekdotą papasakos, ir humorą supranta, ir šiaip jautiesi taip, lyg bendrautum su geru draugu. Five stars!⭐

Elvyra Tim

Puikus konsultantas, paprastai ir aiškiai paapasakojo apie pingų įdarbinimo principus.

Tautvydas Žinys

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis arba mokamai konsultacijai būsto paskolų tema (kaina – 60 Eur/val.). Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).