Marius Jarumbauskas

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Su M Capital šeima nuo 2017 metų

Marius Jarumbauskas

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Su M Capital šeima nuo 2017 metų

Apie mane

Kas geriau būti turtingu ar atrodyti turtingu?

Tik pradėjus dirbti, kaip ir kiekvienam jaunam žmogui didžiausias siekis buvo tapti turtingu. Stengiausi pasirodyti ir atrodyti pasiturintis. Deja, tai buvo skaudi pamoka. Finansų valdymo klaidos ir gyvenimas ne pagal kišenę privedė prie dar sudėtingesnių situacijų. Tada nesupratau, kad būti turtingu ir atrodyti turtingu – du skirtingi dalykai.

Domėdamasis asmeninių finansų valdymu atsidūriau M Capital rengiamame seminare, o po jo iš karto užsiregistravau asmeninei konsultacijai. Čia padariau pirmuosius žingsnius turtėjimo, finansinio saugumo ir tvarumo link.

Mano, kaip profesionalo kelionė finansų pasaulyje prasidėjo 2017 metais, kai supratau, kad prastas finansinis raštingumas buvo ne tik mano problema, bet yra ir didelės dalies Lietuvos gyventojų nepriklausomai nuo jų amžiaus. Nusprendžiau paklausyti širdies balso, sakančio, kad mano misija – padėti žmonėms susikurti stabilią dabartį, saugesnį ir geresnį rytojų, nesvarbu, kas gyvenime nutiktų. Kasmet skiriu šimtus valandų savęs ir savo kompetencijų tobulinimui, kad mano pasiūlytos finansų strategijos transformuotų mano klientų likimą ir užtikrintų orų gyvenimą. Nuolatos investuoju į įvairias turto klases, bet svarbiausia investicija, kurią esu padaręs – žinios.

Per savo karjeros kelionę padėjau šimtams žmonių geriau suprasti finansų pasaulį, eiti tvaraus turtėjimo link, būti pasiruošus nenumatytiems ateities scenarijams, protingai investuoti ir taip pasirūpinti savimi bei, kartais dar svarbiau, savo šeimos nariais. Didžiuojuosi sukūręs komandą ir galėdamas ją plėsti, kuri trokšta padėti kitiems, taip pat, kaip ir aš.

Mokykloje ir universitete mokomės daug ko, bet esu tikras, kad laiku neišmokstame vieno svarbiausių dalykų – valdyti savo finansus.

Jei tau kyla panašūs klausimai kaip:

  • Ką daryti, kad pinigai nenuvertėtų?
  • Kokie investiciniai produktai tinkamiausi?
  • Ką daryti, kad ateityje turėčiau daugiau, nei dabar turiu?
  • Kaip apsaugoti savo pajamas, rezervus ir investicijas nuo dalykų, kurių neplanuojame?

Atsakymas vienas – SUSISIEK SU MANIMI!

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI:

Palikti atsiliepimą

Puikus konsultantas, rūpestingai ir atsakingai patariantis kur ir kaip geriausiai paskirstyti finansus, skiriantis savo laiką net po darbo, ir suteikdamas nemokamą konsultaciją. Nuoširdžiai rekomenduoju :)" - Ieva. "Puikiai išmano savo darbą, paprastai ir aiškiai paaiškina nesuprantamus ir pirmą kartą girdimus finansinius klausimus 🙂 Skiria laiko susitikimams net savaitgaliais! Didžiausios rekomendacijos! Malonu dirbti su profesionalais 🤝

Darius

Puikiai atlieka savo darbą, viską paaiškina ir nepamiršta pateikti/persiųsti reikalingą informaciją! Šaunuolis

Andrius

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).