Lukas Dambrauskas

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Licencijuotas investicijų konsultantas
Bendraukime

Lukas Dambrauskas

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Licencijuotas investicijų konsultantas
Bendraukime

Apie mane

Vaikai gimsta milijonieriais. Apmaudu, kad šio pasakymo absurdiškumą supratau tik tada, kai gimė dukra. Konsultuodamas klientus pastebiu, kad itin trūksta informacijos apie tinkamą pinigų valdymą. Suprantu, kad mes, kaip tauta, turėjome istorines aplinkybes, kurios nepastūmėjo finansinio išprūsimo link.

Šiandien mes turime unikalias galimybes valdyti savo biudžetą, investuoti ir būti finansiškai saugūs. Mano giliu įsitikinimu, visi gali gyventi geriau! Tiek mano patirtis, tiek darbas su klientais rodo, kad tai yra įmanoma – reikia tik priimti tvirtą sprendimą ir laikytis disciplinos.

Konsultacijų metu stengiuosi įveikti nuostatas apie pinigus, susiformavusius įsitikimus ir parodyti, kad ir tu gali susikurti orią ateitį. Mėgstu sakyti „tegul klientai kalba“ ir prašydamas atsiliepimų girdžiu, kad padedu klientams turėti daugiau. Labiausiai džiugina tai, kad klientai sako, jog ne tik padedu jiems turėti daugiau, bet ir motyvuoju imtis veiksmų… kaip vienas iš jų pasakė „ne ką turiu padaryti, kad važinėčiau su Porsche, o kuo turiu tapti, kad važinėčiau su Porsche“.

Taigi, absurdiškumas toks, kad vienas tvirtas sprendimas ateityje tave padarys turtingu ir tu neprivalėsi priklausyti nuo valstybės, darbdavio ar artimųjų. Tai yra neišvengiama. Tad iki susitikimo konsultacijose!

SUSIPAŽINKIME ARTIMIAU

Tegul klientai kalba – Karolio Šiudeikio atsiliepimas

Tegul klientai kalba – Dovydo Rimdžiaus atsiliepimas

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI:

Palikti atsiliepimą

Labiausiai man patinka, jog vis pasidomi kaip sekasi bei tavo storiai, kad pasidalini savo patirtimi, nutikimais ir aišku patarimais, ar tai būtų su finansais susiję, ar šiaip su gyvenimu. Labai matosi, jog nuoširdžiai rūpi tau tavo klientai ir kad visiems būtų geriau, o ne tiesiog "va jam sudariau sutartį, gausiu pinigėlių ir viso gero". Dar aišku patinka ir tavo emocija bei pats kalbėjimas, nes turi malonų ausiai balsą ir visad įdomu klausytis būna.

Ostinas Mačiulis

Labas, kadangi iki mūsų pažinties buvau visai neblogai susidėliojusi savo finansus, tačiau su Tavim labai paprastai ir aiškiai pasitikrinau, kad judu tikrai tinkama linkme. O po kiekvieno skambučio ar žinutės, palieki tik teigiamas emocijas dar visai likusiai dienai. Tačiau kiek bendravome finansų klausimais viskas 👌 ir emociją palieki tikrai puikią!

Rasa Bruišytė

Su tavim dirbant jaučiasi profesionalumas, nuoširdus bendravimas, pagarba bei tarpusavio supratimas. Atrodo, lyg kalbėčiau su senu draugu, kas yra labai didelis pliusas.

Vytautas Pličas

Labiausiai vertinu pozityvų požiūri ir profesionalumą. O taip pat labai geras jausmas, kai žinau tau tavo darbas teikia džiaugsmą – ta gera emocija persiduoda. :)

Vaida Vanagaitė

Labiausiai vertinu tavo atvirumą bei paprastą ir nekomplikuotą/konkretų bendravimo būdą.

Mindaugas Jasinskas

Su tavimi malonu bendrauti. Esi pasitikėjimą keliantis žmogus, žinai, ką ir kaip darai, manau sėdi savo rogėse.

Inga Butkutė Petraitienė

Vertinu jaukų ir malonų bendravimą, ir kad nėra bandymo įsiūlyti paslaugų įkyriai (kaip, deja, dažnai būna).

Alisa Tretjakova

Labiausiai vertinu profesionalumą, atvirumą, paprastumą, nuoširdumą ir kliento situacijos supratimą 😉

Orinta Račienė

Dėkoju Lukui už tikrai nuoširdų bendravimą, taktą ir atvirumą. Lukas kalba konkrečiai, kompetetingai ir realiai suinteresuotas padėti klientui. Dėkoju už toleranciją ir profesionalumą.

Lidija

Tikriausiai vieno žodžio neužteks pasakyti daug kam. Jei trumpai, tai man patiko, kad į mano norą buvo atsižvelgta ir mane nukreipei į man reikiamą pusę link finansinės laimės. Dėkui.

Vadim Bogdanovič

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis arba mokamai konsultacijai investavimo tema (kaina – 200 Eur/val.). Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą (-as).