Lukas Dambrauskas

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Licencijuotas investicijų konsultantas
Bendraukime

Lukas Dambrauskas

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Licencijuotas investicijų konsultantas
Bendraukime

Apie mane

Vaikai gimsta milijonieriais. Apmaudu, kad šio pasakymo absurdiškumą supratau tik tada, kai gimė dukra. Konsultuodamas klientus pastebiu, kad itin trūksta informacijos apie tinkamą pinigų valdymą. Suprantu, kad mes, kaip tauta, turėjome istorines aplinkybes, kurios nepastūmėjo finansinio išprūsimo link.

Šiandien mes turime unikalias galimybes valdyti savo biudžetą, investuoti ir būti finansiškai saugūs. Mano giliu įsitikinimu, visi gali gyventi geriau! Tiek mano patirtis, tiek darbas su klientais rodo, kad tai yra įmanoma – reikia tik priimti tvirtą sprendimą ir laikytis disciplinos.

Konsultacijų metu stengiuosi įveikti nuostatas apie pinigus, susiformavusius įsitikimus ir parodyti, kad ir tu gali susikurti orią ateitį. Mėgstu sakyti „tegul klientai kalba“ ir prašydamas atsiliepimų girdžiu, kad padedu klientams turėti daugiau. Labiausiai džiugina tai, kad klientai sako, jog ne tik padedu jiems turėti daugiau, bet ir motyvuoju imtis veiksmų… kaip vienas iš jų pasakė „ne ką turiu padaryti, kad važinėčiau su Porsche, o kuo turiu tapti, kad važinėčiau su Porsche“.

Taigi, absurdiškumas toks, kad vienas tvirtas sprendimas ateityje tave padarys turtingu ir tu neprivalėsi priklausyti nuo valstybės, darbdavio ar artimųjų. Tai yra neišvengiama. Tad iki susitikimo konsultacijose!

SUSIPAŽINKIME ARTIMIAU

Tegul klientai kalba – Karolio Šiudeikio atsiliepimas

Tegul klientai kalba – Dovydo Rimdžiaus atsiliepimas

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI:

Palikti atsiliepimą

Geri patarimai, malonus konsultantas, lankstus suitikimu laikas 😀. Rekomenduoju.

Audrius Krasauskis

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis arba mokamai konsultacijai investavimo tema (kaina – 200 Eur/val.). Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą (-as).