Karolina Domarkaitė

  • Asmeninių finansų konsultantė
  • Su M Capital šeima yra 5 metus
Bendraukime

Karolina Domarkaitė

  • Asmeninių finansų konsultantė
  • Su M Capital šeima yra 5 metus
Bendraukime

Apie mane

Finansų konsultacijos tai mano kiekvienos dienos darbas jau 5 metus! Dienomis dirbu, vakarais semiu naują informaciją tikėdama, kad tobulumui ribos niekada nebus.

Į M Capital atėjau dirbti Gintaro Pociūno asistente, darbas buvo toks įdomus, tad tapau labai imli visai mane supančiai informacijai. Einant laikui pradėjau vis daugiau ir daugiau suvokti apie asmeninių finansų valdymą ir kuriamas strategijas, todėl nebegalėjau tik sėdėti ir žiūrėti.

Dabar mano darbas – susipažinus su esama finansine situacija sukurti strategiją, kuri padės pasiekti nusistatyto tikslo.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI:

Palikti atsiliepimą

Su Karolina pavyko labai greitai, labai paprastai ir konkrečiai susidėlioti pirminį finansų planą, sužinoti dabartinių investicijų situaciją. Tikrai rekomenduočiau, nes po pirmos konsultacijos jau neturėjau neatsakytų klausimų 🙂

Gerda Janušauskaitė

Labai miela ir paprasta moteris, kuri nesismulkina, pasako ir apibūdina trumpai ir aiškiai visą norimą informaciją. Realiai skiri 1-2 valandas ir tu jau žinai savo sekančius žingsnius, didelis ačiū 🤗

Aurimas Dobrovolskis

Konkreti, maloni ir puiki savo srities specialistė. Jei nežinai kaip elgtis su pinigais ir juos įdarbinti rekomenduoju šią specialistę, gausi daug naudingų patarimų, žinosi kur saugiai investuoti, turėsi aiškų planą ir būsi geresnis finansuose, nei buvai prieš tai👌

Ainis Butkys

Pas Karolina atvykau po seminaro pasitarti kaip ir nuo ko geriausia būtų man pradėti investuoti ir pasirūpinti savo ateitim, nes iki šiol esu sulaukus ne vieno skambučio iš bankų ar draudimo kompanijų, bet nei karto nepajutau, kad tiems žmonėms norėčiau patikėti savo pinigus.
Ji mane pasitiko šiltai, su šypsena, rami. Ilgą laiką dirbdama gamybinėse įmonėse, kur tempas didelis, o kiek nepadarai, vis negana, mane pervėrė mintis, kad ir aš noriu taip spindėti džiugesiu ir ramybe. Pokalbis užtruko 1,5 val. Nepajutau kaip praėjo tiek laiko, nes pasirodo mes ir interesų panašių turime, kuriuos spėjome lygiagrečiai aptarti. Karolina nuostabus žmogus - pozityvus požiūris, noras dalintis žiniomis, o didžiausią įspūdį paliko jos empatija.

Jurgita Dambrauskienė

Labai paprastai ir aiškiai išdėstė informaciją apie Asmeninius finansus, kur reikėtų patobulėti, pasitempti, nuo ko pradėti investuoti ir kokius produktus geriausia pasirinkti mano konkreciu atveju. Džiaugiuosi, kad ne tik finansinėmis temomis turime bendrų požiūrių, bet ir atrandame daug įdomių temų 🤍 Labai rekomenduoju pasikalbėti ir pasitarti su Karolina finansų klausimais, ypač tokiu metu.

Sandra Balčiūtė

labai džiaugiuos, kad būtent su Karolina man teko susidurti finansų klausimais. kompetentingas Žmogus kuris turi atsakymus į kylančius klausimus, o svarbiausia, juos pateikia labai paprastai. skiria daug laiko, kad viskas būtų aišku ir jaustumeis ramus dėl pasirinktos strategijos. Ačiū👌☺️

Augustinas

Puikiai savo darbą išmananti finansų konsultantė. Tai praktiškai buvo vienas pirmųjų žmonių, su kuriuo atvirai ir nuoširdžiai kalbėjau apie savo finansus. Ačiū tau, kad "įlipai į mano batus" ir parinkai mano situacijai tinkančius sprendimo būdus. Rekomenduoju!

Aušra Pauliukienė

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).