Karolina Asanovienė

 • Ameninių finansų konsultantė
 • Finansų konsultantų komandos vadovė
 • >2500 val edukacijos konsultuojant
 • PADEDA: susikurti finansų planą
 • IŠMOKO: sumaniai valdyti € ir investuoti
 • TIKI:  kiekvienas smalsus, drąsus ir atviras žmogus gali susikurti viską, ko trokšta
Bendraukime

Karolina Asanovienė

 • Ameninių finansų konsultantė
 • Finansų konsultantų komandos vadovė
 • >2500 val edukacijos konsultuojant
 • PADEDA: susikurti finansų planą
 • IŠMOKO: sumaniai valdyti € ir investuoti
 • TIKI:  kiekvienas smalsus, drąsus ir atviras žmogus gali susikurti viską, ko trokšta
Bendraukime

Apie mane

KĄ VEIKIU: kuriu pokytį žmonių gyvenimuose.

KAIP? Užčiuopus atotrūkį, aiškiai jį parodau tau ir tuomet įgalinu veikti edukacijos bei palaikymo dėka.

KODĖL TĄ DARAU? 1) nes tikiu, kad kiekvienas smalsus, drąsus ir atviras galimybėms žmogus yra laisvas rinktis ir gali susikurti viską, ko trokšta. 2) padėdama kitiems, augu pati. Esu tikra, kad judant finansiniu keliu nereikia būti super įtakingam, ultra turtingam ar turbo talentingam. Tai mitas. Pinigų kiekis priklauso nuo tavo elgesio, o tai yra arba galimybė, arba grėsmė. „Jokioj kitoj srity nerasi mechaniko, kuris tapo genijum nano technologijose ar virėjos, kuri pasiekė aukštumas aviacijoj. O štai pinigų dėsniai įkandami visiems. Nesvarbu iš kokios aplinkos atėjai, kuom tiki ir kur specializuojiesi. Visiškai nesvarbu, kas yra tavo draugai ir, kokia tavo patirtis. Pinigų turi tiek, kiek moki su jais elgtis“. Visiems rimtiems suaugusiems:

LONG IN SHORT. Baigiau tarptautinio verslo studijas UK. Dirbau marketinge, prisidėjau prie SPA ir gamyklos augimo, turiu patirties logistikoj ir pardavimuose. Kasmet tobulėjimui skiriu bent 230 val savo kompetencijoms didinti. Finansuose žmonėms padedu nuo 2020 m. Konsultuodama praleidau virš 700 val ir daugiau nei 200-ams žmonių padedu kurti pokytį savo finasų valdyme. Tai tik pradžia. Kuriu komandą, siekiu lektorės ir investicijų maklėrės statuso. Dar esu dviejų berniukų mama ir laiminga žmona. Svajotojams ir ieškantiems: Mano, kaip ir tavo keliai labai panašūs ir tuo pačiu labai skiriasi. Tikėtina tu turi arba turėsi šeimą. Turi darbą. Kartą metuose keliauji po pasaulį. Namuose valai dulkes ir turi arba ketini turėti keletą vaikų. Tačiau kažko trūksta. Tas jausmas, kad kažką galima būtų daryti geriau…

KAIP VISKAS PRASIDĖJO.

1. NUŠVITIMAS. Žinot, tas toks AHA momentas galvoje, kai labai ryškiai suvoki, kad reikia kažką daryti, nes taip kaip yra dabar daugiau nenori. Tai nutiko maždaug 2018 m vasarą ~5 val ryto. Kaip beprotė stvėriau lėkti dviračiu visu greičiu su ausinuku, klausant audioknygos „Finansinės sėkmės formulė“. Tai buvo pradžia. O iki tol viskas buvo maždaug kaip pas visus. Paklusni tėvų, mokytojų, draugų, dėstytojų, visuomenės marionetė.

2. PAIEŠKOS. Nuoširdžiai bendravau su labai skirtingais ir sėkmingais žmonėmis Anglijoje, Australijoje, Amerikoje, o vėliau ir Lietuvoje. Esu beprotiškai dėkinga Aurimui Mikalauskui, Laimiui Jatautui ir Žilvinui Butkevičiui. Jų istorijos ir pagalba didžiąja dalimi lėmė, kas esu šiandien.

3. LAISVĖ. Pažadėjau sau neiti lengvu keliu ir tapti sėkminga, pagal savo apibrėžimą. Išėjau iš samdomo darbo ir nuo tada planuoju savo laiką, pinigus, veiklas pati. Tam reikėjo drąsos, tačiau pamažu ryškėjo vaizdas, kokią istoriją pati noriu kurti. Ilgainiui atsirado kryptis. Išsikristalizavo vertybės, įsitikinimai arba parastai šnekant – tiesos, kuriomis tiki arba ne. Štai keletas pavyzdžių. Žmogus savo gyvenime turi gerai mokytis, baigti universitetą, susirasti gerai apmokamą darbą, susikurti šeimą, užauginti dorus vaikus – žodžiu laiko patikrinta schema, kuri veda laimės ir sėkmės link (netikiu). Tam, kad būti sėkmingu reikia daug dirbi ir vargti, nes be prakaito ir kančios, nebus ir rezultatų (labai abejoju). Tam, kad pragyventi prasmingą gyvenimą, reikia turėti krypį ir mėgautis kelione, o rezultatai tik primena, kad judi tesingu keliu (esu tikra). Laisvė yra išlipti iš lovos su džiaugmu, nes šiandien yra nauja galimybė artėti prie to, kas tau yra svarbu (vienareikšmiškai TAIP).

IŠŠŪKIAI. Savo kelionėje klupau, grimzdau žemyn ir vėl keliausi, ėjau pirmyn. Kartais norėjosi grįžti atgal ir viską mesti. Sau dėkoju už drąsą eksperimentuoti. Pvz. matavausi „ar laisvė iš tikrųjų man svarbi, o gal bėgu nuo kažko“? Įdomu tai, kad ieškodama laisvės išorėje, galiausiai radau ją viduje. Iki šiol mokinuosi save pažinti, priimti. Ačiū psichoterapeutei už tai, kad išmokino save mylėti, apginti nuo savęs pačios. Dabar motyvuoju save pati. Žmonės sako, kad savo veikla įkvėpiu ir kitus. Viskas taip pasikeitė, kai… atipalaidavau ir stresą išmainiau į FLOW būseną.

POKYTIS. Neužteko keisti savo gyvenimo. Pritrūko prasmės. Atėjo noras dalintis. Padėti kitiems. Jei aš galiu, gali ir tu. Esu tikra, kad kiekvienas smalsus, atviras ir drąsus žmogus gali turėti viską, ko trokšta. Todėl esu laiminga, kad galiu įgalinti kitus veikti. Pasirūpinti savimi ir patirti, kas yra finansinis saugumas. Kartu galime augti ir siekti finansinės nepriklausomybės. Kaip? VISADA PADEDA KLAUSIMAI. Kartą drauge su „strategijos įmonėms ir inovacijai“ dėstytoju …reikia paminėti jog tai žmogus dirbęs IBM, Renault, Philips, Shell, Erns&Young. Pats yra mažo ūgio, šviesaus proto, tamsesnės odos, plačios piniginės ir pasižymi itin aukštomis vertybėmis, kurios man padarė įspūdį (santykis su šeima). Štai ir sėdim mes dviese, geriam kavą, kalbam apie verslą ir gyvenimą, užduodu krūvą klausimų apie savo ateity ir netikėtai sulaukiu pati klausimo. „Karolina, ar tau iš tikrųjų viso to reikia, ar tu bandai kažkam kažką įrodyti?“ BAM! Tiems, kas mane pažįsta, supras. Geri klausimai, gali pakeisti gyvenimą negrįžtamai. Tas klausimas, man iki šiol padeda pasitikrinti, kieno gyvenimą aš gyvenu. Tarsi atsirado aplink mane skydas (taip taip, kaip kapitono Amerikos), kuris atmuša visus primestus dalykus ir nusileidžia tik tuomet, kai idėjos sutampa su vertybėmis. Dar viena priežastis, kodėl kaip narkotiką naudoju knygas (audio dažniausiai), nes būtent ten yra patys geriausi klausimai už mažiausią kainą. Žinios, kurios padeda plėsti savo ribas. O geriausia investicija kaip žinia yra į..?

ŠTAI KELI KLAUSIMAI TAU: • Kiek tai, ką dabar perskaitei yra aktualu tau ir iš esmės radai bent dalelę savęs? • Kaip stipriai nori išmokti vairuoti savo laimės ir finansinės gerovės bolidą? • Kokį vieną dalyką atlikus šiandien tavo finansinė gerovė didėtų, o kiti rūpesčiai taptų mažiau svarbūs arba nereikšmingi? Jei jauti, kad tau įdomu išgirsti daugiau augimą skatinačių klausimų ir rasti atsakymus, kaip padėti sau, panašu, kad skaitai ne veltui. Atėjo laikas žengti pirmą žingsnį.

Atsiliepimai

Palikti atsiliepimą

Dar ne taip seniai susipažinau su dar viena nuostabia mergina Karolina Asanoviene, kuriai labai noriu padėkoti už puikią. Pagalbą susitvarkant su finansais. Kuri negailėjo man savo laiko aiškindama ką neteisingai darau su savo finansais. Iki jos pamokų nemokėjau elgtis su savo pinigėliais, po jos konsultacijos aš suvokiau, kad turiu keisti savo įpročius. Jos dėka supratau kokios finansinės laisvės noriu. Ačiū tau mieloji Karolina Asanoviene. Rekomenduoju visiems kurie nori keisti savo įpročius.

Violeta Putienė

Prisižvengėm, rimtai pakalbėjom, vėl prisižvengėm :D Labai faina Karolina Asanovienė ir jos konsultacijos! Pabandykit!

Edvinas Krupinskas

Susipažinau su Karolina visai netikėtai, tuo metu net negalvojau labiau gilintis į finansus, bet tikrai nepasigailėjau tai padariusi. Užsiėmimai neprailgo, gautų žinių kiekis viršijo lūkesčius, gavau atsakymus į visus rūpimus klausimus ir pati jaučiuosi stipresnė finansų srityje.

Zina Doviltytė

Ačiū tau Karolina už tavo profesionalumą, kompetenciją už begalinę pagalbą sprendžiant finansinius klausimus ‼ tu geriausia 👍

Laura Lutz

labai fainai, kad tokia random pažintis lėktuve tiek naujų dalykų atnešė 🙂 ačiū tau labai, kad taip dosniai žiniomis daliniesi!

Aušra Lekauskaitė

Savo srities specialistė, puikiai patars, paaiškins tik pačios geriausios rekomendacijos.

Eglė Pačinskienė

nuostabus zmogus bei konsultante... nebruka teikemu paslaugu o padeda apsispresti ar mums patiems ju reike..... turejome atvira nuosirdu pokalby kuriame viskas kas buvo sudetinga tapo lengviau nei paprasta pacios didziausios rekomendacijos siam zmogeliui tapai musu seimos dalimi

Sandra Almonaitienė

Ačiū, kad sudėtingus dalykus paverti lengvais ir suprantamais.

Margarita Micevičienė

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).