Jevgenij Frolov

  • Licencijuotas investicijų konsultantas
  • Sertifikuotas būsto kreditų konsultantas

Jevgenij Frolov

  • Licencijuotas investicijų konsultantas
  • Sertifikuotas būsto kreditų konsultantas

Apie mane

Asmeninių ir šeimos finansų planuotojas, būsto kreditų konsultantas, inovatyvių sprendimų ieškotojas.

„Dažnu atveju trečioji ar ketvirtoji gyvenimo dešimtis – pokyčių kupini metai: karjeros ir savarankiško gyvenimo pradžia, nuosavas būstas, šeimos pagausėjimas. Su naujomis atsakomybėmis didėja ir priimamų sprendimų skaičius. Paskubomis, tik atsižvelgiant į dabartinę situaciją priimti sprendimai darys finansinę įtaką ateinantiems Tavo gyvenimo dešimtmečiams.
Sprendimai „darysiu, kaip visi daro“ ar „tai pakankamai gerai“ atrodo patraukliausiai, nes sutaupo kelias minutes šiandien, visiškai nesusimąstant, kiek kainuos juos pakeisti ar ištaisyti ateityje.
Jei nori išvengti brangiai kainuojančių klaidų ar nepermokėti vien dėl nežinojimo, skubėjimo, turi išmanyti, kaip geriausiai suvaldyti savo ir šeimos finansus arba bent jau žinoti, į ką kreiptis patarimo.“ – sako Jevgenij.

Bendravote su manimi asmeninių finansų klausimais ar konsultavotės dėl būsto paskolos?
Palikite atsiliepimą.

Palikti atsiliepimą

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis arba mokamai konsultacijai būsto paskolos tema (kaina – 120 Eur), investavimo klausimais (kaina – 200 Eur). Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).