Jelena Šulžickienė

  • Asmeninių finansų konsultantė
  • Sertifikuota būsto kreditų konsultantė
  • Licencijuota investicijų konsultantė
Bendraukime

Jelena Šulžickienė

  • Asmeninių finansų konsultantė
  • Sertifikuota būsto kreditų konsultantė
  • Licencijuota investicijų konsultantė
Bendraukime

Apie mane

Investuotoja, asmeninių finansų konsultantė, charizmatiška ir laiminga moteris.

Tobulėti ir mokytis galima dviem būdais: iš kitų ir per savo patirtį. Per patirtį atėjusios pamokos stipriau įsimenamos. Teko išgyventi dvi krizes: „Rusijos finansų krizę“ ir „Nekilnojamojo turto krizę“. Jei po pirmosios prireikė laiko atsigauti, tai antroji privertė imtis veiksmų. Domėtis finansais pradėjau dar iki 2008-ųjų krizės, intuityviai gaudydama informaciją internete ir knygose. Anksčiau bijojau paskolų, tik kartą išdrįsau pirkti daiktą lizingu. Dabar moku valdyti įvairias, su skolintomis lėšomis susijusias, rizikas ir moku apskaičiuoti paskolų kainą. Šia informacija mielai dalinuosi su žmonėmis. Kiekvienas turi teisę žinoti. Svarbu apsikrauti ne daiktais, o daugiau kreipti dėmesį į gaunamas žinias.“ – sako Jelena

Jelenos istorija

SUSIPAŽINKIM ARTIMIAU

Kaip geriau valdyti asmeninius finansus?

Jelenos pasiekimai M Capital

KĄ SAKO KITI:

Palikti atsiliepimą

Rekomenduoju. Padėjo susistyguoti savo finansus. Atsakė aiškiai ir suprantamai į visus rūpimus klausimus.

Karolina Jablonskytė

Labai rekomenduoju visais finansiniais klausimais! Jei reikia konsultacijos, patarimo priimant sprendimą ar šiaip postūmio pagaliau susitvarkyti savo asmeninius finansus, tai yra tas žmogus į kurį galima kreiptis. Nesvarbu ar nori aktyviai ar pasyviai investuoti į ateitį ar valdyti turimas lėšas, Jelena tikrai padės rasti tinkamą sprendimą.

Mikuckytė Sigita

Jeigu ruošiate namų darbus planuodami svarbius finansinius sprendimus, labai rekomenduoju! Jeigu galvojate apie būsto paskolą ir norite realiai išsiaiškinti, ką jums atneštų toks įsipareigojimas, tikrai gausite visą reikalingą informaciją. Profesionalumas, nuoširdumas ir sveikas humoras.

Rugilė Audenienė

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis arba mokamai konsultacijai būsto paskolų tema (kaina – 120 Eur/val.), investavimo tema (kaina – 200 Eur/val.). Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).