Indrė Rutkauskienė

  • Asmeninių finansų konsultantė
  • Licencijuota investicijų konsultantė
  • Investuoja jau 9 metus
Bendraukime

Indrė Rutkauskienė

  • Asmeninių finansų konsultantė
  • Licencijuota investicijų konsultantė
  • Investuoja jau 9 metus
Bendraukime

Apie mane

Finansų temomis pradėjau domėtis labai seniai ir visada turėjau norą gerai gyventi, tik nelabai žinojau kaip. 🙂 Pati žengiau pirmus žingsnius finansų/investicijų srityje prieš 9 metus ir visoje kelionėje iki dabar dramblį valgiau gabaliukais. 🐘🐘

Kaip pradėjau šiuos žingsnius?

Pirma, išmokau taupyti nors niekada ir nebuvau super išlaidi. Išmokau gerai apgalvoti prieš pirkdama daiktus ar man jų reikia. Laikausi 3 parų taisyklės – jei vis tiek noriu to daikto po 3 parų vadinasi jo man tikrai reikia, bet 95 proc. taip ir neprireikia. 🙂 Taip ir gimė mano šūkis, kuriuo vadovaujuosi gyvenime: Mažiau vartok, daugiau taupyk ir investuok!

Mano viena iš vertybių yra atsakingas vartojimas, nes nuoširdžiai manau, kad reikia saugoti planetą, mažiau ir atsakingiau vartoti. Bet tik taupymo neužtenka, jei nori ateityje turėti daugiau pinigų, daugiau laisvės ir pasirinkimų.

Kitas žingsnis – investicijos, kurios dėliojosi kaip namas – pirma stačiau pamatus, vėliau atsirado ir sienos, stogas, langai ir durys. 🏠

Kai pradėjau daugiau domėtis, daugiau skaityti, daugiau tobulėti šioje srityje ir viena ir kartu su finansų konsultanto pagalba supratau kokia tai faina profesija, kai gali padėti žmonėmis nuo bazinių iki sudėtingesnių sprendimų, strategijų parinkimo kaip turėti daugiau pinigų, daugiau pasirinkimo ir laisvės.

Jei norėsi pasikonsultuoti finansų tema ar pradėti investuoti, gali drąsiai man rašyti ir šioje kelionėje galėsime kartu pradėti statyti namą, o jei jau ir pastatytas namas tai tuomet atliksime namo techninę apžiūrą. 🙂

Jei norėsi pradėti veiklą kaip finansų konsultantas/ė, taip pat drąsiai rašyk man ir padėsiu tobulėti šioje kelionėje, kad pasiektum puikių rezultatų🙂

Sekite mano naujienas Instagram! @indre.rutkauskiene

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI:

Palikti atsiliepimą

Noriu padėkoti už naudingą ir vertingą konsultaciją. Išsinešiau daug naudingų dalykų ir judėsiu finansuose toliau. Kažkaip gera buvo konsultuotis, toks fainas ir lengvas jausmas. Dar kartą didelis ačiū, kad padejai man žengti šiuos žingsnius.

Petras

Noriu nuoširdžiai Jums rekomenduoti šią moterį jei vis dar nežinote kaip skirstyti savo pinigus ir kaip geriausiai juos investuoti. Ji padės ir paaiškins viską puikiai mums suprantama kalba.

Greta

Noreciau Jums padekoti uz tai kad padejote paprastai ir aiškiai susidėlioti savo kasdienius ir ateities finansus:) jaučiuosi stabiliau ir žymiai saugiau :)

Vilmantas

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis arba mokamai konsultacijai investavimo tema (kaina – 200 Eur/val.). Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą (-as).