Indrė Filonovaitė

  • Asmeninių finansų konsultantė
  • Apdovanojimai ir pasiekimai: 2019 m. „Metų šuolis“
Bendraukime

Indrė Filonovaitė

  • Asmeninių finansų konsultantė
  • Apdovanojimai ir pasiekimai: 2019 m. „Metų šuolis“
Bendraukime

Apie mane

Mano MISIJA: Padėti žmonėms užsitikrinti saugią finansinę ateitį ir orią senatvę.

Kodėl pasirinkau šį kelią?

Vaikystėje dievinau maisto gamybą ir technologijas. Maniau, kad mano pašaukimas yra kurti skanų maistą ir taip džiuginti žmones. Svajonės vedama, penkerius metus praleidau užsienyje, kur mokiausi, studijavau, dirbau ir įgijau ne tik darbo, bet ir gyvenimiškos patirties didžiausiuose pasaulio miestuose. Bet visada traukė namai, tad grįžau į Lietuvą. Sugrįžusi namo supratau, koks milžiniškas skirtumas yra tarp žmonių sąmoningumo, bendravimo ir šalies išsivystymo… Maisto gamyba liko tik hobis, o visa dėmesį sukoncentravau asmeniniam tobulėjimui ir žinių kaupimui finansų srityje.

Kartą maisto prekių parduotuvėje stebėjau senyvą močiutę, kuri skaičiuoja monetas savo medžiaginėje servetėlėje ir ieško prekių po dideliu raudonu ženklu „Akcija“. Aš supratau. Niekuo negaliu padėti senyvai močiutei, kad užtikrinčiau jos finansinį stabilumą ilgalaikėje perspektyvoje – tik duoti kelis eurus, kad ji būtų pavalgiusi šiandien. Tačiau galiu padėti didžiajai daliai sąmoningų žmonių dabar, dalindamasi su jais savo žiniomis bei patirtimi, kad ateityje nei vienas iš mūsų daugiau nebematytume, o juolab, nei vienas nepatirtume to, ką patiria dažnas mūsų šalies senjoras maisto prekių parduotuvėje. Kad visiems laikams išnyktų posakis „pensijos aš nesulauksiu“, ir tik dėl to, kad giliai širdyje žmonės bijo senatvę praleisti skurde.

Bendravote su manimi asmeninių finansų klausimais?
Palikite atsiliepimą.

Palikti atsiliepimą

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).