Ieva Radzevičienė

  • Licencijuota investicijų konsultantė
  • Konsultantų komandos vadovė
  • Lektorė

Ieva Radzevičienė

  • Licencijuota investicijų konsultantė
  • Konsultantų komandos vadovė
  • Lektorė

Apie mane

Tikiu kad “NORIU” galima paversti “YRA” per kokybišką finansų valdymą ir atsakingą edukaciją.

Klientams patogiu metu užduodu nepatogius klausimus, tam kad sukurtume planą, kuris užtikrintų saugumą, ramybę ir daugiau pasirinkimo galimybių. Esu įsitikinusi, kad kiekvienas galime gyventi kokybiškiau finansiškai, emociškai, fiziškai ir kt. Tik tam reikia skirti pakankamai laiko, jėgų ir energijos.

Mano darbas – ilgas procesas. Todėl dirbdama su klientais siekiu ilgalaikio bendradarbiavimo, grįsto pasitikėjimu ir esu įsitikinusi, kad tvarkingi finansai ir patogus jų valdymo planas yra būtini, norint pačiam spręsti, kaip atrodys daugelis gyvenimo sričių.

Ievos karjeros kelionė M Capital

KĄ SAKO KITI:

Palikti atsiliepimą

Ievą galiu pavadinti mūsų šeimos finansų konsultante. Visais yra pasirūpinta. Net mūsų mažylis 4 mėnesių turi savo investicijas REKOMENDUOJU !!!

Ieva Labanauskienė

Maksimaliam pasimetime kaip tvarkytis savo finansus ir pasiruošti nežinomai ateičiai Ieva tapo mano finansų guru.
Į visus klausimus atsako išsamiai ir paprastam mirtingajam suprantamai.
Pensijų fondai, draudimai, investavimas - visapusiškai padeda apsispręsti kiekvienoje srityje, kad naktį būtų galima ramiai miegoti, o pinigų po lova pelės nesugrauš - jie bus įdarbinti.
Norint susitvarkyti dabartinius finansus ir ramiai planuotis ateitį rekomenduoju Ievą. Jos išmanymas, konkretumas, stabilumas leis tai padaryti be streso ir tikrai naudingai sau.
Ačiū!

Neringa Grodytė

Greitai ir aiškiai atsako į visus klausimus, geri patarimai. Viskas labai gerai, rekomenduoju.

Marius Jonaitis

Labai džiaugiuosi, kad teko bendradarbiauti su Ieva. Jos konsultacijos yra labai išsamios ir aiškios, o patarimus duoda įsigilinusi į konkrečią situaciją. Taip pat, labai patinka šiltas, malonus ir atviras bendravimas, tarsi kalbėtum su drauge.
Gražios dienos!

Ieva Mikoliūnė

Ievos dėka pradėjau domėtis savo asmeniniais ir šeimos finansais. Esu rami, nes visi finansiniai sprendimai yra priimami konsultuojantis su Ieva. Ačiū!

Algimanta Karanevskytė-Buckiūnienė

Kaip sakoma, visų galų meistru nebūsi, todėl nedvejodama atidaviau tvarkyti savo finansus Ievai. Džiaugiuosi, kad nebereikia gilintis, ką daryti su pensijos kaupimu, kur ir kaip draustis gyvybę, kaip padaryti, kad mėnesio gale sąskaitoje dar liktų pinigų ir kaip tuos likusius pinigus įdarbinti.
Visiems siūlau negaišti laiko domintis finansinėmis subtilybėmis, o patikėti tai Ievai.

Justina Jukonytė

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis arba mokamai konsultacijai investavimo klausimais (kaina – 200 Eur/val.). Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).