Gintarė Janulevičiūtė

  • Grupės vadovė
  • Finansų srityje nuo 2020 metų
  • Po chemijos inžinerijos magistro, nėriau į asmeninių finansų ir investavimo platybes
  • „Likimo dėsniai“, „Pasąmonės galia“, „Pinigų psichologija“ – knygos pakeitusios mano gyvenimo karjeros kryptį
Bendraukime

Gintarė Janulevičiūtė

  • Grupės vadovė
  • Finansų srityje nuo 2020 metų
  • Po chemijos inžinerijos magistro, nėriau į asmeninių finansų ir investavimo platybes
  • „Likimo dėsniai“, „Pasąmonės galia“, „Pinigų psichologija“ – knygos pakeitusios mano gyvenimo karjeros kryptį
Bendraukime

Apie mane

Sakoma, kad nustojus medžiui augti, jis po truputį žūsta. Panašiai, kaip ir žmonės, nesvarbu kiek talentų ar gražių ketinimų turime savyje, tačiau jei nustojame judėti ir apsupame save įvairiomis baimėmis bei blokuojame naujas ateinančias galimybes –naikiname patys save.

Konsultacijų metu didžiausia prasmė matyti žmonių augimą. Spindinčias akis, kuriose sužiba tikėjimas, kad gali susikurti gyvenimą tokį apie kurį visą laiką svajojo ir užtikrinti savo brangiausiems žmonėms finansinį saugumą jeigu išeitų iš gyvenimo per anksti.

Lietuvoje tampa įprasta turėti asmeninį sporto trenerį, psichologą, gydytoją, kurie padeda būti sveikiems ir jausti vidinę pilnatvę. Tačiau neretai žmonėms „piniginės reikalai“ yra toks stiprus skaudulys, dėl kurio nenorima kalbėtis net su savo pačiais artimiausiais. Konsultacijų metu stengiuosi sukurti saugią erdvę, nuoširdžiai dalintis sukaupta patirtimi ir apmąsčius +100 galimų variantų atnešti sprendimą ir galimą strategiją.

Nuoširdžiai džiaugiuosi savo klientų ratų, kiekvienas yra išskirtinis, nuostabus ir man brangus, su kuriais galiu kalbėtis kaip su artimu žmogumi ir palaikyti ilgalaikį stiprų ryšį.

Atsiliepimai

Palikti atsiliepimą

Nuoširdi patarėja, pasiruošusi padėti pasirūpinti savo ateities gerove bei kurianti pasaulį kitų šypsenomis.

Kotryna Laučiškytė

Su Gintare bendravau "Zoom" platformoje, nors visą laiką atrodė, jog pokalbis vyksta gyvai dėl labai malonaus ir šilto bendravimo būdo. Todėl, ne tik tai paskatino mane susitikti ne vienam kartui su Gintare, bet ir akivaizdi kaip konsultantės kompetencija, atsakingumas, įžvalgumas bei noras padėti.

Elvyra Ranonytė

Labai dėkinga Gintarei už išsamią konsultaciją, atsakė į visus rūpimus klausimus ir dar daugiau! Sukūrė jaukią, šiltą atmosferą, kur buvo drąsu, jauku ir gera klausti bei klausytis.

Irma

Nuoširdi, gebanti pastebėti tikruosius poreikius, juos analizuoti ir aiškiai perteikti klientui su patarimais bei atgaliniu ryšiu.

Dalia

Labai nuoširdi ir žemiška. Visose konsultacijose, kurios vyko nuotoliniu būdu jaučiausi laisvai, lyg kalbėčiausi su senai pažįstama. Išsamiai atsakė į visus mano iškeltus klausimus. Džiaugiuosi, kad ir toliau Gintarė išliks mano finansų konsultante.

Ingrida

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).