Gintaras Pociūnas

Bendraukime

Gintaras Pociūnas

Bendraukime

Apie mane

Licencijuotas investicijų makleris, MDRT klubo narys ir užkietėjęs investuotojas, kuris ne tik pats kiekvieną mėnesį investuoja 70-80% savo gaunamų pinigų, bet kartu su komanda kiekvienais metais padeda įdarbinti pinigus ir keliems tūkstančiams žmonių, nes tiki, jog investuoti gali kiekvienas. Gintaras nuolat prisimena savo karčią pažintį su investavimu. 2013 m. neturėdamas absoliučiai jokio finansinio raštingumo ir patirties investavime jis prarado daugiau nei 30 000 litų. Nuo tada požiūrį, jog knygas skaito ir mokosi tik nevykėliai pakeitė į nuostatą, jog protingi žmonės mokosi iš visų, visur ir visada, o kvailiai jau viską žino. Šiandien Gintaras skiria tūkstančius valandų knygoms, mokymams, seminarams, konferencijoms ir praktiškai taiko visas įgytas žinias. Jis vadovaujasi nuostata, jog investuojant pinigus svarbiausia jų neprarasti, o tam būtina turėti aiškią strategiją bei planą ir, svarbiausia, jo laikytis. Turint kantrybės ir laikantis šios nuostatos kiekvienas žmogus galėtų tapti sėkmingu investuotoju.

Gintaro sėkmės istorija

SUSIPAŽINKIM ARTIMIAU

Kada geriausias laikas investuoti?

11 finansinių klaidų

Gyvybės draudimo mokesčiai, kuriuos nutyli konsultantai

Ką veikia finansų konsultantas Gintaras Pociūnas?

Jei to nedarysi, mirsi skurde

KĄ SAKO KITI:

Palikti atsiliepimą

,,Ačiū Gintarui už paprastai ir aiškiai išaiškintus sudėtingus dalykus. Labai džiaugiamės tavo konsultacijomis. Sėkmės darbuose!”

Vaida Neteckaitė

,,Puikus specialistas, puikiai išmanantis savo darbą bei patariantis visais klausimais. Visada pozityvus, neieškantis žodžių kišenėje, maloniai bendraujantis, džiaugiuosi, kad turėjau galimybę su juo pabendrauti, rekomenduoju visiems!!!”

Edmundas Černiauskas

,,YouTube video labai naudingi.”

Domantas Duda

,,Super Profesionalas! Po konsultacijos visai kitomis akimis žiūriu į savo finansus ir apskritai į pinigus. Gintaras sugeba aiškiai ir paprastai paaiškinti geriausius būdus pasiekti mano finansiniams tikslams. Jo aukštos kompetencijos ir patirtis leižia matyti daug plačiau. Rekomenduoju!”

Andrius Austynas

,,Kadangi ne vienerius metus dirbu vadovo pozicijoje, turiu gerą gebėjimą ,,skaityti” žmones. Nuo pirmų minučių susitikus su Gintaru, jaučiau jo tyrą norą padėti žmogui, jo šviesią misiją šviesti žmones keliant jų finansinį raštingumą. Nors iki susitikimo buvome nepažįstami, nuo pirmų minučių jausmas buvo lyg būtume seni bičiuliai, pokalbis buvo atviras, nuoširdus, informatyvus, profesionalus. Nuoširdžiai džiaugiuosi turėdamas savo kontaktuose tokį žmogų. Ačiū tau, Gintarai!”

Mantas Želys

,,Neapsimetinėkim, gyvename finansiškai neišprususių piliečių valstybėje. Niekas mūsų nemokė, kaip elgtis su pinigais, jog jie nepaliktų mūsų, kaip palieka sėkmė tingiuosius, persikeldama pas tuos, kurie save jai nuolat ruošia. Nesvarbu, jog ši metafora nėra pati geriausia iliustracija, apibūdinti finansų partnerio funkciją mūsų gyvenime, bet ji apeliuos į tuos, kuriems pabodo suktis žiurkių rate (Kiyosaki referens). Jau seniai nusprendžiau iš jo trauktis, tik trūko ryžto. Gintaras Pociūnas pasitaikė laiku ir vietoje. Esu girdėjęs girdėjęs galybę paskaitų apie pinigų valdymą prieš pasirenkant Gintaro kompetencijas. Supratau, jog jei pasiseks man, pasiseks ir jam bei visa vertus. Šis sprendimas yra pirmas rimtas žingsnis rodantis mano atsakomybę už savo šviesesnę finansinę ateitį. Kviečiu link jos keliauti kartu. Linkiu, jog visiems mums pasisektų.”

Valdas Samkus

,,Gintaras tikrai išmano savo darbą. Pirmiausia išsiaiškina tavo situaciją, poreikius, o tik tada pasiūlo geriausią variantą. Atsako į visus rūpimus klausimus suprantama kalba. Rekomenduoju.”

Martynas Kaušas

,,Rekomenduoju gera finansu parateja, daug man padejo pensiju fondu pasirinkimuose ir daug sužinojau naujos informacijos apie pensiju kaupima. Dekoju ir rekomenduoju Gintara Pociuna”

Mantas Mantisza

,,Yra daug dalykų, kuriuos gali pasidaryti pats gyvenime. Pavyzdžiui automobiliui galiu pasikeisti ratus, valytuvus ir panašias smulkmenas, bet kai reikia sutvarkyti rimčiau - važiuoklę ar variklį, tai vežu pas meistrą, nes jis turi įrankius ir daug patirties. Tai Gintaras yra finansų meistras. Nemažai finansinių dalykų susitvarkiau ir pats, bet Gintaras sudėjo akcentus, pasinaudodamas patirtimi, pasakė, ką galima padaryti geriau ar efektyviau. Yra tokių žmonių kuriems labai reikia jo konsultacijų, yra tokiu, kuriems jų reikia mažiau, bet tikiu, jog jokiam sveiko proto žmogui jo konsultacijos nepadarys žalos. Dar gerai, kad dirbant su juo atsiranda įsipareigojimas susitvarkyti su savo finansais ar bent apie juos pamąstyti. Prieš pirmą susitikimą buvau gan skeptiškas, bet dabar tikrai nesigailiu, nes sutvarkė šeimos draudimo reikalus, kam kažin ar pats būčiau skyręs tiek dėmesio.”

Justas Bukys

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Galiu parekomenduoti konsultantą nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis arba asmeniškai pakonsultuoti būsto paskolų tema (kaina – 300 Eur/val.), investavimo klausimais (kaina – 400 Eur/val.). Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą (-as).