Giedrė Rentauskienė

  • Asmeninių finansų konsultantė
  • Mėgstamiausia tema vaikams mokyklose ir stovyklose – „Kids making Millions“
  • Savanoriauja hospise
Bendraukime

Giedrė Rentauskienė

  • Asmeninių finansų konsultantė
  • Mėgstamiausia tema vaikams mokyklose ir stovyklose – „Kids making Millions“
  • Savanoriauja hospise
Bendraukime

Apie mane

Mano prisijungimą prie „M Capital“ paskatino mano trys vaikai – domėjimasis jų edukavimu man sukėlė abejonių, ar aš pati moku elgtis su pinigais. Knygas skaitau kartu su jais, nes matau didelę prasmę mokyti apie asmeninius finansus jau nuo mažumės (ypač apie šiuolaikines grėsmes kaip sukčiavimas ir greitieji kreditai). Džiaugiuosi, kad pirmiausia savo žiniomis galiu pasidalinti su savo aplinka, artimiausiais žmonėmis, o kai keičiuosi ir tobulėju aš – gerėja ir mano pasaulis

Gyvenimas mane nuvedė į mokyklas ir vaikų pasitikėjimo savimi stovyklas – ten skatinu vaikus rasti savo stipriąsias puses ir suprasti, kad svajones galima paversti realybe, reikia mėgti tai, ką darai, ir pasitikėti savimi. Iškeliant klausimus ateis ir atsakymai. Šiuolaikiniame pasaulyje daug klausimų kyla ir suaugėliams, atsakymų beieškodami jie nusivilia informacijos gausa arba šaltinių patikimumu. Kalbėdama apie finansus, padedu jiems atgauti pasitikėjimą ir rasti ramybę: atsakau į klausimus, sudarom planą ir belieka žengti pirmuosius žingsnius.

Kai kurie iš mano sutiktų žmonių norėjo tapti tokie kaip aš – juos mielai priėmiau į komandą ir taip dabar turiu dvi šeimas. Man labai rūpi kiekvienas iš jų, padedu jiems augti ir atrasti save. Kiekvienam linkiu drąsos pabandyti keistis pačiam. Tikrai žinau, kad nežinomybė baugi, bet patikėkite – surizikuoti verta! Visiems linkiu kantrybės ir gražių dienų!

ATSILIEPIMAI:

Palikti atsiliepimą

Giedrė – šilta, maloni ir puiki savo srities specelistė. Klientą priima kaip šeimos narį ir rūpinasi juo nuo pirmų susitikimo minučių. Sudelioja padrikas mintis ir nukreipia tinkama linkme. Tikrai rekomenduosiu Giedre savo ratui kaip puikia finansiniu sprendimų specelistę į kuria jie drasiai gali kreiptis nerandant atsakymų i rūpimus klausimus.

Gerda

Pirmiausia noriu pasidžiaugti ir pagirti Giedre, kad ji yra puiki mama,žmona kaip ji gražiai bendrauja su savo DIDELE šeima. Kaip atranda laiko kiekvienam jos asmeniui, lygiai taip pat ir savo klientams. Žaviuosi šia moterimi nuo pirmo susitikimo, visada iš jos juntamas nuoširdus domėjimasis šiltas dėmesys. Visuomet suranda laiko susitikimams ir jo skiria maximaliai visiems atsakymams ir konsultacijoms.
Atsisveikinus dar ilgai lydi šilta šypsena ir gerumo banga, jautiesi tarsi su angelu pabendravusi.

Danguolė Zulonienė

Labai rekomenduoju Giedrę, nes:
● ji puiki specialistė, kuri išsamiai ir aiškiai atsako į visus man rūpimus klausimus;
● visada atranda laiko MAN patogiu laiku;
● bendrauja labai maloniai bei šiltai ir (svarbiausia!) nuoširdžiai;
● myli savo darbą, o tai man (klientui) teikia žavesį;
● visada pavaišina skania kava 😃😍
Didžiausios sėkmės jai! Ir iki malonaus!

Karolina Martinkevičienė

Puiki savo srities specialistė. Nuolat tobulėjanti, visada malonu susitikti ir pabendrauti. Aiškiai pateikia informacija bei visada noriai padeda. Sėkmės ateities projektuose!

Laura Veličkienė

Ši šauni moteris viena pirmųjų mano sutiktų žmonių profesinėje srityje. Nors dabar dirbame skirtingose sferose, tačiau tikrai jaučiu, kad galimybė dirbti su ja kartu buvo neįkainojama patirtis. Giedrė geba ramiai žvelgti į bet kokią situaciją ir visame kame pamatyti gėrį ir juo užkrėsti kitus. Ji iš tų draugų su kuriais nesimatai ilgą laiką, tačiau susitikęs turi tiek daug bendro, kad gali kalbėti valandų valandas. Jai viskas įdomu, ji nori sužinoti vis daugiau. Kai ji klausia kaip Tau sekasi, tai nebūna klausimas iš mandagumo, jai tikrai rūpi. Ji džiaugiasi kartu kai tau gerai ir liūdi bei bando padėti kai tau sunku. Ji pati yra labai atviras žmogus, nebijantis kalbėti apie sunkumus, o įveikusi juos pasidalina savo patirtimi. Matyti, kad jos žingeidumas ją užburia domėtis viskuo ir tobulėti, todėl kai ji pasiūlė savo pagalba nė nedvejojau ar pasitikėti ir priimti jos pasiūlymą susitikti, pabendrauti ir galbūt gauti abipusės naudos žinių ir tobulėjimo prasme. Jei Jums reikalingas nuoširdus patarimas kaip tvarkyti asmeninius ar šeimos finansus drąsiai rekomenduoju kreiptis į Giedre. Ji išklausys Jus, suteiks daug teorinių žinių ir pasidalins savo asmenine patirtimi!

Gintarė Karpavičiūtė

Giedre Rentauskiene, iki sutinkant tave man atrodė, kad gyvenau visai neblogai, bet po to kai pradėjome bendrauti supratau, kad nelabai gerai aš čia ir gyvenu, ačiū už pagalbą į patogesnį, laisvesnį ir geresnį gyvenimą. Tikiu, kad tai tik pradžia ! :)

Dovilė

Buvo labai malonu dalyvauti konsultacijoje pas Giedrę Rentauskienę,viskas puikiai išaiškinta,labai lengva suprasti pateiktą informacija. Būtinai sudalyvausiu dar kartą.

Airidas

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).