Giedrė Rentauskienė

  • Asmeninių finansų konsultantė
  • Savanoriauja hospise
Bendraukime

Giedrė Rentauskienė

  • Asmeninių finansų konsultantė
  • Savanoriauja hospise
Bendraukime

Apie mane

Mano prisijungimą prie „M Capital“ paskatino mano trys vaikai – domėjimasis jų edukavimu man sukėlė abejonių, ar aš pati moku elgtis su pinigais. Knygas skaitau kartu su jais, nes matau didelę prasmę mokyti apie asmeninius finansus jau nuo mažumės (ypač apie šiuolaikines grėsmes kaip sukčiavimas ir greitieji kreditai). Džiaugiuosi, kad pirmiausia savo žiniomis galiu pasidalinti su savo aplinka, artimiausiais žmonėmis, o kai keičiuosi ir tobulėju aš – gerėja ir mano pasaulis

Gyvenimas mane nuvedė į mokyklas ir vaikų pasitikėjimo savimi stovyklas – ten skatinu vaikus rasti savo stipriąsias puses ir suprasti, kad svajones galima paversti realybe, reikia mėgti tai, ką darai, ir pasitikėti savimi. Iškeliant klausimus ateis ir atsakymai. Šiuolaikiniame pasaulyje daug klausimų kyla ir suaugėliams, atsakymų beieškodami jie nusivilia informacijos gausa arba šaltinių patikimumu. Kalbėdama apie finansus, padedu jiems atgauti pasitikėjimą ir rasti ramybę: atsakau į klausimus, sudarom planą ir belieka žengti pirmuosius žingsnius.

Kai kurie iš mano sutiktų žmonių norėjo tapti tokie kaip aš – juos mielai priėmiau į komandą ir taip dabar turiu dvi šeimas. Man labai rūpi kiekvienas iš jų, padedu jiems augti ir atrasti save. Kiekvienam linkiu drąsos pabandyti keistis pačiam. Tikrai žinau, kad nežinomybė baugi, bet patikėkite – surizikuoti verta! Visiems linkiu kantrybės ir gražių dienų!

ATSILIEPIMAI:

Palikti atsiliepimą

Pirmiausia noriu pasidžiaugti ir pagirti Giedre, kad ji yra puiki mama,žmona kaip ji gražiai bendrauja su savo DIDELE šeima. Kaip atranda laiko kiekvienam jos asmeniui, lygiai taip pat ir savo klientams. Žaviuosi šia moterimi nuo pirmo susitikimo, visada iš jos juntamas nuoširdus domėjimasis šiltas dėmesys. Visuomet suranda laiko susitikimams ir jo skiria maximaliai visiems atsakymams ir konsultacijoms.
Atsisveikinus dar ilgai lydi šilta šypsena ir gerumo banga, jautiesi tarsi su angelu pabendravusi.

Danguolė Zulonienė

Labai rekomenduoju Giedrę, nes:
● ji puiki specialistė, kuri išsamiai ir aiškiai atsako į visus man rūpimus klausimus;
● visada atranda laiko MAN patogiu laiku;
● bendrauja labai maloniai bei šiltai ir (svarbiausia!) nuoširdžiai;
● myli savo darbą, o tai man (klientui) teikia žavesį;
● visada pavaišina skania kava 😃😍
Didžiausios sėkmės jai! Ir iki malonaus!

Karolina Martinkevičienė

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).