Giedrė Petrilionienė

Bendraukime

Giedrė Petrilionienė

Bendraukime

Apie mane

Tikiu, kad laimė yra laisvė! Laisvė būti savimi, laisvė rinktis, būti savo sėkmingo gyvenimo kūrėjais, laisvė tobulėti, augti, dalintis. Būtent šias intencijas pildau būdama kompanijos „M Capital“ dalimi. Edukacijos ir nuoširdžios pagalbos kūrimo idėja mane „pakvietė“ čia ir leidžia kurti vertę kitiems. Aš pirmiausia – žmogus, moteris, dviejų sūnų mama, žmona, profesionali lektorė, sertifikuota finansų konsultantė, audra, harmonija ir humoras. Veikloje ir gyvenime siekiu sukurti įkvepiančią atmosferą, analizuoju žmones, įvykius, gerbiu ir puoselėju aplinką, kurioje esu.

Svajoju, kad nuo pat mažumės su vaikais, kiekvienoje šeimoje, vyktų atviras bendravimas ne tik santykių, tačiau ir asmeninių finansų valdymo temomis. Tai ypatingai svarbus įgūdis, nulemiantis daugybės kitų gyvenimo sričių sklandumą.

Gaila, tačiau dažnai finansinės temos pradeda rūpėti žmogui tada, kai jau skauda, kai susiduria su nesėkmėmis, nelaimėmis, nepritekliumi. Todėl svarbu nelaukti kritinio taško, „juodos dienos“, o ieškoti profesionalios pagalbos, gilintis į šias temas bei veikti. Tam, kad veiktume, reikia suprasti, pažinti. Keliauju su žmogumi per edukacinį procesą, įsigilinusi į kiekvieno asmenines patirtis, įgūdžius, galimybes, tikslus, įsipareigojimus, atsakomybes, dalijuosi būtent jam aktualia ir pritaikoma informacija, nukreipiu į patikrintus šaltinius, padedu susikurti pajamų ir išlaidų balansą, kalbam apie planus ateičiai.

Mūsų bei mūsų vaikų ateities pasisekimus, laimės, laisvės galimybes nulemia dabarties sprendimai ir veiksmai. Tad kviečiu jau dabar susitikti ir pasikalbėti apie tai.

ATSILIEPIMAI:

Palikti atsiliepimą

Giedrei esu dėkinga už asmeninių finansų sudėliojimą į aiškią sistemą. Patarimai atrodo labai paprasti, bet duodantys didelius rezultatus. Esu labai patenkinta mūsų pažintimi, nes dabar jaučiu, kad turiu patikimą patarėją finansų klausimais.

Justina

Giedrę puikiai apibūdina trys žodžiai — atsakingumas, įžvalgumas ir nuoširdumas. Kiekviena jos pravesta konsultacija sutvirtina ir praturtina žiniomis, išeini ramesnis ir užtikrintesnis dėl savo finansinės ateities.

Laura

Su Giedre konsultavausi ne vieną kartą. Dėl antros pakopos pensijos kaupimo, dėl garantuotų palūkanų draudimo, dėl vaikų draudimo ir kaip vaikus ugdyti finansiškai. Tai nuostabi kompetentinga moteris, absoliučiai ja pasitikiu, nei karto nenusivyliau jos pasiūlytais sprendimais. Visada malonu bendrauti, nebruka savo nuomonės, aiškiai ir nieko nenuslėpdama pateikia visus galimus variantus, o sprendimą galiu priimti pati. Kylant bet kokiems neaiškumams, visada drąsiai kreipiuosi ir užtikrintai kreipiuosi į ją.

Aušra

Sutikti gyvenime Giedrę Petrilionienę yra dovana iš aukščiau. Pradedant nuo šiltų gilių akių žvilgsnio bei plačios nuoširdžios šypsenos pasitinkant kiekvieną klientą. Dalykinis bendravimas ir išmanymas to, apie ką kalba, atsakingas kiekvienas žodis ir patarimas. Taip pat tęstinis rūpinimasis klientu, pakartotinės konsultacijos bei stimulas augti net ten, kur nepakanka žinių ar yra baimė. Tai žmogus gebantis uždegti, sudominti, palaikyti ir paleisti, kai jau moki eiti pasirinktu keliu saugiai pats.

Alma

Džiaugiamės, jog Giedrė yra asmeninė mūsų šeimos finansų patarėja. Pirmiausia todėl, kad ji niekad nestovi vietoje, nuolat tobulėja, gilina žinias, įgyja naujas kompetencijas, tai leidžia pasitikėti jos profesionalumu, patarimais, priimant asmeninius finansinius sprendimus. O kitas svarbus dalykas – Giedrė labai rūpinasi aplinkinių gerove, matome, koks jai svarbus kitas žmogus, tad toks nesavanaudiškumas leidžia visiškai ja pasikliauti.

Gabrielė ir Irmantas

Man Giedrė buvo atradimas. Pats pritingėjau gilintis į finansinius klausimus, plaukiau pasroviui, dažnai išleisdavau daugiau nei uždirbdavau. Jau daugiau kaip metus laikausi kartu sukurto plano, perskaičiau rekomenduotas knygas. Ne taip ir sudėtinga susitvarkyti su išlaidomis, susikaupt rezervą, kai turi žinių, bet jų nebūtų be gero konsultanto.

Laurynas

Ilgai su vyru galvojom ir ieškojom būdų, kaip įdarbinti bent šiek tiek savų pinigų, kad turėtume daugiau laisvės ir daugiau galimybių dabartyje bei užsitikrintume orią senatvę. Giedrė buvo tas geraširdis žmogus, kuris mielai mus pakonsultavo, rekomendavo ir seminarų, knygų. Giedrė suteikė tiek informacijos, taip viską aiškiai ir argumentuotai išdėstė, kad klausimų ar dvejonių mūsų sprendimuose, susijusiouse su asmeninių finansų valdymu, neliko. Jos dėka dabar turim apsaugas, jei nutiktų nelaimė, ir kaupiam rezervą ateičiai. Jaučiam dėkingumą, kad yra tokių puikių žmonių!

Laura ir Audrius

Jei ieškote, žmogaus, kuris žino ką daro, tiki tuo, myli savo darbą, nuoširdžiai siekia suteikti kiekvienam informacijos dėl gerovės ne sau, o dėl kiekvieno ateities... Jei norisi saugumo, žinojimo, edukacijos, kurios mes vertas kiekvienas – rekomenduoju Giedrę. Tai be galo šviesus žmogus. Komunikabili, labai daug įdėjus savo darbo, pastangų, širdies, iškėlusi sau kartelę tam, kad galėtų padėti kiekvienam. Ačiū, Giedre!

Joana

Nuoširdumas, realybės suvokimas ir įvertinimas – didelė garantija teisingai konsultacijai. Todėl atsakingai rekomenduoju.

Vidmantas

Labai patiko konsultacija ir paskaitos su Giedre. Nuoširdi, profesionali ir visą informaciją perteikia labai paprastai ir aiškiai. Dabar konsultuojamės visa šeima ir džiaugiamės turėdami tokią finansų konsultantę. Pačios didžiausios rekomendacijos!

Gabrielė

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).