Gediminas Kasiliauskas

Bendraukime

Gediminas Kasiliauskas

Bendraukime

Apie mane

Licencijuotas investicijų konsultantas, asmeninių finansų konsultantas ir lektorius „M Capital“ kompanijoje

Investuotojas, verslininkas, lektorius, vienas iš M Capital Finansinės laimės akademijos kūrėjų, kurio pagrindinė vertybė yra tobulėjimas. Gediminas ryte keliasi ir į darbą eina su tikėjimu, kad Lietuvoje galime gyventi geriau, tik reikia žinoti, kaip – reikia žinių.

Finansinių ir investavimo planų sudarymas ir valdymas yra jo kasdienybė. Iki šiol lektorius yra išanalizavęs 600+ individualių finansinių situacijų, pateikęs sprendimus joms ir sudaręs 50+ investavimo planų. Jis geba suformuoti ir arti 1 mln. Eur siekiančius investicinius portfelius.

Didžiausią malonumą Gediminui suteikia padėkos iš klientų. Jis įsitikinęs, kad galima turėti idealų planą, bet vienas nesuplanuotas, nemalonus įvykis gali kardinaliai pakeisti to plano kryptį.

Gedimino sėkmė M Capital

KĄ SAKO KITI:

Palikti atsiliepimą

Puikus žmogus. Turi didelį žinių bagažą, dalijasi juo. Dalija puikius patarimus, padeda priimti rimtus ir lemtingus sprendimus. Jam galiu sakyti tik ačiū.

Linas Starkus

Puikus žmogus su puikiu bagažu žinių ir patarimų. Padėjo labai daug įvairiais finansiniais klausimais ir modeliuojant savo ateitį 🙂

Deividas Dargis

Geras

Marius

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis arba mokamai konsultacijai investavimo tema (kaina – 200 Eur/val.), būsto paskolų tema (kaina – 120 Eur/val.). Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).