Gabriela Andrejeva

  • Komandos vadovė
  • Pasiekiau laisvę nuo darbo vietos ir šiuo metu konsultacijas vedu iš saulėto Tailando
Bendraukime

Gabriela Andrejeva

  • Komandos vadovė
  • Pasiekiau laisvę nuo darbo vietos ir šiuo metu konsultacijas vedu iš saulėto Tailando
Bendraukime

Apie mane

Sveiki, esu Gabriela Andrejeva – Jūsų asmeninių finansų konsultantė.

Statistika rodo, kad net 70% lietuvių nėra patenkinti savo finansine situacija. Na žinoma, visi trokštame gyventi geriau, tačiau dažnai nežinome, kaip tą gerovę susikurti. Jau nuo senų laikų gyvuojanti patarlė sako: „Duok žmogui žuvį ir jis bus sotus dieną, išmokyk žmogų naudotis meškere ir jis bus sotus visą gyvenimą.

Mano tikslas ir yra duoti Jums meškerę arba, kitaip tariant, žinias, kurios padės susikurti saugią finansinę ateitį. Susitikimo metu išsiaiškinsime Jūsų poreikius, norus ir galimybes. Aptarsime, kaip efektyviai valdyti ir skirstyti pinigus, bei paruošime būtent Jums skirtą ilgalaikę finansinę strategiją.

Susisiek su manimi ir pradėk savo kelionę finansinės laisvės link!

Atsiliepimai

Palikti atsiliepimą

Labas! Labai noriu pasidalinti savo įspūdžiu po konsultacijos su tavimi. Nes paprastai nelabai pasitikiu tokiais dalykais, žinai... Bet tu man sugebėjai taip išsamiai, nenuobodžiai ir suprantamai viską paaiškinti, kad teko pakeisti savo nuomonę. Gal tokios ir turėtų būti tokios rimtos temos kaip finansai ir investicijos pateikimas paprastam žmogui - atviras, draugiškas, bet konkretus ir su suprantamais paskaičiavimais, o ne burtažodžiais ir formulėm )) Ačiū tau už tavo profesionalumą, matosi, kad mėgsti ir išmanai savo darbą, ir pasirašydama sutartį pasiklioviau ne tik tavo charizmą, bet ir būtent suprantamu paaiškinimu. O dar kas man labai svarbu, kad ir po to galiu kreiptis ir klausti jei kas neaišku, o tu visada kantriai viską išaiškini. Ačiū!

Nelija

Labai aiškiai ir paprastai išdėstė informaciją, atsakė į klausimus. Konsultacijos metu jaučiausi saugi klausti, jei kažko nesupratau. Labai rekomenduoju!

Viktorija

Gabriela išsamiai ir aiškiai pakonsultavo finansiniais klausimais, taip pat, atsakė į visus su tuo susijusius klausimus. Puikus bendravimas bei patarimai, rekomenduoju!

Lukas

Tikra savo srities specialistė ! Puikiai išdėstė man reikalinga informacija bei atsakė į visus man iškilusius klausimus ! Rekomenduoju.

Deivydas

Suteikė daug naudingos informacijos kiekvienam dirbančiam ir ne tik 🙂 Puiki specialistė 👌

Karolis

Labai išsamiai išdėstytą informaciją. Ačiū❤️

Vaida

Susitikimas praėjo puikiai! Sužinojau kas man aktualu ir dar daugiau. Rekomenduoju :)

Kristina

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).