Erikas Daktariūnas

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Mylintis vyras ir tėvas
  • Aistringas krepšinio entuziastas

Erikas Daktariūnas

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Mylintis vyras ir tėvas
  • Aistringas krepšinio entuziastas

Apie mane

M Capital man buvo avantiūra, kuri virto į karjerą. Iki prisijungiant prie „M Capital“, ilgą laiką dirbau Norvegijoje visiškai kitoje srityje, prie laivų remonto. Visiškai neįsivaizdavau savęs finansų srityje, šiai dienai nelabai savęs įsivaizduoju kažkur kitur 🙂 Dirbdamas Norvegijoje turėjau visai geras pajamas, bet žinių apie finansus neturėjau, tai kažko labai apčiuopiamo ir nesusikūriau.

Ką supratau, kad ne tiek svarbu kiek žmogus uždirba, o daug svarbiau, kaip jis susitvarko su tuom ką uždirba. Per paskutinius 7 metus, nemažai laiko ir finansų skyriau ir vis dar skiriu tobulėjimui, tai man pačiam padeda augti ir vis daugiau galiu sukurti vertės klientams.

Pirmas dalykas ką pakeičiau kalbant apie pinigus, tai nuostatos apie juos. Pakeitus nuostatas apie pinigus, tai jau didelis žingsnis turtingesnio gyvenimo link. Bendraujant su klientais supratau, kad svarbiausia yra pasitikėjimas, todėl esu atviras ir nuoširdus, bei stengiuosi visada padaryti, tai ką pažadėjau.

Jei nori pasikalbėti apie pajamų skirstymą, kapitalo kaupimą, pasirūpinti savo ir savo šeimos saugumu, arba ieškai papildomų pajamų šaltinių, arba iš esmės nori keisti savo karjerą, susisiek!

Bendravote su manimi askmeninių finansų klausimais?
Palikite atsiliepimą.

Palikti atsiliepimą

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).