Donatas Vileikis

  • Šeimos ir asmeninių finansų konsultantas
  • Investuotojas, verslininkas, numizmatas
  • Grupės vadovas
  • Aktyvaus laisvalaikio entuziastas
Bendraukime

Donatas Vileikis

  • Šeimos ir asmeninių finansų konsultantas
  • Investuotojas, verslininkas, numizmatas
  • Grupės vadovas
  • Aktyvaus laisvalaikio entuziastas
Bendraukime

Apie mane

Kas esi rytoj, prasideda nuo to, ką darai šiandien.

Jei žmogus taupo, skirsto lėšas, įdarbina ir investuoja reguliariai, jo gyvenimo kokybė gerėja. Padedu užtikrinti, jog klientai pasiektų savo norimų tikslų, per planavimą, finansines apsaugas ir investavimą. Tikslas, jog žmonės, su kuriais dirbu, turėtų daugiau pasirinkimų ir daugiau orumo gyvenime, tiek dabar, tiek ateityje.

Įdomu? Pasikalbam!

Svarbiausia – suprasti pagrindinius investavimo principus, investuotojų psichologiją bei gebėti suprasti rinką, o jei tai skamba sudėtingai, visada galima kreiptis į mane. 🙂

KĄ SAKO KITI:

Palikti atsiliepimą

Šaunus konsultantas. Puikiai parinko paslaugas pagal mano poreikius, atsakė į aktualius klausimus. Labai patiko kad bėgant laikui nepamiršo ir rūpinosi kad viskas eitų sklandžiai.

Žilvinas

Donatai, labai dėkoju už pagalbą. Labai aiškiai viską paaiškina, pataria kaip geriau. Pasirašius sutartis nepamiršta, domisi klientu, pasiūlo įvairius seminarus. Jei ieškote finansų konsultanto, kuris jūsų nepamirš tik pasirašius sutartį, o domėsis ir rūpinsis jumis toliau, rinkitės tik Donatą!!!

Beata

Donatas yra nerealus – kantrus, išklausantis mano kvailų klausimų ir paaiškina esmę man suprantama kalba. Visi suprantame, kad konsultantas tą ir turėtų daryti, tačiau Donatas tai išpildo su kaupu, greta įpūsdamas žmogiško rūpesčio. Aš labiausiai vertinu žmogiškumą. Apie pinigus ir jų valdymą galiu paskaityti internete, bet į Donatą aš galiu atsiremti kaip į sieną, kai man (seno ''gryni pinigai'' kirpimo žmogui) kažkas neaišku. Jis skiria dėmėsį – pasiteirauja ir po laiko ''Ar viskas yra gerai? Kuo dar galiu padėti?''.

Antanas

Labai džiaugiuosi savo asmeniniu finansų konsultantu Donatu Vileikiu- rūpestingas ir atsakingas, dėmesingas ir kantrus žmogus. Nuolat palaikome ryšį- empatiškas, jautrus ir greitai suprantantis, patariantis, bet neprimetantis, leidžiantis pasirinkti. Turėdama tokį patarėją, jaučiuosi saugiai-
žinau, kad galiu visada kreiptis, būsiu išklausyta ir sulauksiu patarimo. Rekomenduoju kiekvienam, kam tokios žmogaus savybės yra vertingos.

Daiva

Puikus profesionalas, geras žmogus! Visada malonu su Donatu pabendrauti. Išklausys, patars. Susipažinęs su juo, labiau pradėjau galvoti apie save bei apie savo ateitį. Prisidėjo prie tobulėjimo.

Deividas

Smagu kai yra tokių žmonių Kaip Donatas, kuriam patinka jo darbas, tai matosi bendravime. Labai aiškiai ir išsamiai viską paaiškina. Daugiau tokių žmonių ;)

Egidijus

Zingeidus, motyvuotas ir rimtai i savo darba ziurintis specialistas. Dekoju uz kruopsciai parinktus finansinius irankius, kurie atliepia mano ir seimos poreikius.

Saulius

Norėčiau padėkoti Donatui, kad aiškiai paaiškino dalykus į kuriuos žiūrėjau skeptiškai, ko pasėkoje nuomonė pasikeitė kardinaliai. Bendravimas vyksta ir toliau, nes klientai nepamirštami. Visada gausi atsakymą į užduotą klausimą. Tikrai rekomenduoju!

Irena

Donatas yra nuoširdus ir geras žmogus, toks kuriuo gali pasitikėti.
Džiugu, kad būtent Donatas konsultuoja finansų klausimais, tikrai puikiai pateikia informaciją.
Malonu, kad nepamiršta ir toliau bendraujame.

Danas

Kreipėmes konsultacijai dėl asmeninių finansų. Donatas daug mums padėjo ir šiandien jaučiamės daug užtikrintesni dėl savo ateities. Ačiū tau, Donatai!

Eglė

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis arba mokamai konsultacijai investavimo tema (kaina – 200 Eur/val.). Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą (-as).