Donatas Vileikis

  • Šeimos ir asmeninių finansų konsultantas
  • Investuotojas, verslininkas, numizmatas
  • Grupės vadovas
  • Aktyvaus laisvalaikio entuziastas
Bendraukime

Donatas Vileikis

  • Šeimos ir asmeninių finansų konsultantas
  • Investuotojas, verslininkas, numizmatas
  • Grupės vadovas
  • Aktyvaus laisvalaikio entuziastas
Bendraukime

Apie mane

Kas esi rytoj, prasideda nuo to, ką darai šiandien.

Jei žmogus taupo, skirsto lėšas, įdarbina ir investuoja reguliariai, jo gyvenimo kokybė gerėja. Padedu užtikrinti, jog klientai pasiektų savo norimų tikslų, per planavimą, finansines apsaugas ir investavimą. Tikslas, jog žmonės, su kuriais dirbu, turėtų daugiau pasirinkimų ir daugiau orumo gyvenime, tiek dabar, tiek ateityje.

Įdomu? Pasikalbam!

Svarbiausia – suprasti pagrindinius investavimo principus, investuotojų psichologiją bei gebėti suprasti rinką, o jei tai skamba sudėtingai, visada galima kreiptis į mane. 🙂

KĄ SAKO KITI:

Palikti atsiliepimą

Šaunus konsultantas. Puikiai parinko paslaugas pagal mano poreikius, atsakė į aktualius klausimus. Labai patiko kad bėgant laikui nepamiršo ir rūpinosi kad viskas eitų sklandžiai.

Žilvinas

Paaiskino dalykus, kuriu nesupratau. Jei iskyla klausimu, iskarto atsako. Jei klausimai sudetingesni, greitai suranda laiko susitikimui ir tada suskaidremis paaiskina. Nekisa perdaug informacijos. Pasiulo informacijos, jei idomu apie investavima arba ivairia verslo informacija. Primena apie pasikeitimus rinkoje, kad nepamirsciau kazko pasitvarkyti, kas galetu pabloginti mano pinigine. Ir seip malonus bendravimas.

Andrius

Donatas yra nerealus – kantrus, išklausantis mano kvailų klausimų ir paaiškina esmę man suprantama kalba. Visi suprantame, kad konsultantas tą ir turėtų daryti, tačiau Donatas tai išpildo su kaupu, greta įpūsdamas žmogiško rūpesčio. Aš labiausiai vertinu žmogiškumą. Apie pinigus ir jų valdymą galiu paskaityti internete, bet į Donatą aš galiu atsiremti kaip į sieną, kai man (seno ''gryni pinigai'' kirpimo žmogui) kažkas neaišku. Jis skiria dėmėsį – pasiteirauja ir po laiko ''Ar viskas yra gerai? Kuo dar galiu padėti?''.

Antanas

Donatai, ačiū, kad nesuprantamą finansų kalbą paaiškinai suprantamai. O pasirašius sutartį nepamiršti kliento. Rekomenduoju!

Aliona

Puikus profesionalas, geras žmogus! Visada malonu su Donatu pabendrauti. Išklausys, patars. Susipažinęs su juo, labiau pradėjau galvoti apie save bei apie savo ateitį. Prisidėjo prie tobulėjimo.

Deividas

Smagu kai yra tokių žmonių Kaip Donatas, kuriam patinka jo darbas, tai matosi bendravime. Labai aiškiai ir išsamiai viską paaiškina. Daugiau tokių žmonių ;)

Egidijus

Zingeidus, motyvuotas ir rimtai i savo darba ziurintis specialistas. Dekoju uz kruopsciai parinktus finansinius irankius, kurie atliepia mano ir seimos poreikius.

Saulius

Donatas yra protingas, daug žinantis ir mielai savo nuomone, įžvalgomis bei patarimais dalinasi su kitais.

Ričardas

Puikiai patarė financiniais klausimais, supažindino su taupymo būdais. Labai greitai sutvarkė investicinio draudimo sutartis. Patikimas konsultantas.

Deividas

Kreipėmes konsultacijai dėl asmeninių finansų. Donatas daug mums padėjo ir šiandien jaučiamės daug užtikrintesni dėl savo ateities. Ačiū tau, Donatai!

Eglė

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).