Donatas Antonovas

Bendraukime

Donatas Antonovas

Bendraukime

Apie mane

Nuoširdus darbas, pozityvumas ir nuolatinis tobulėjimas – trys pagrindiniai sėkmingo žmogaus požymiai. Vadovaudamasis šiais principais, Donatas kasdien padeda žmonėms pasirūpinti savo finansiniu saugumu ir šeimos ateitimi, bei optimizuoti ir suprasti būsto kreditus.

„Lietuvoje ypač trūksta švietimo asmeninių finansų valdymo tema, o būsto kreditas dažnam atrodo labai sudėtingas ir baisus įsipareigojimas. Myliu šį darbą, nes kasdien galiu padėti žmonėms suprasti, kas yra būsto kreditas, kaip jam pasiruošti, o turint – valdyti.“ – sako Donatas.

Donato sėkmės istorija

SUSIPAŽINKIM ARTIMIAU

Donato karjeros kelionė M Capital

Kaip tinkamai apdrausti savo telefoną, automobilį ir daiktus

Samdomas darbas, verslas ir brangiausiai apmokami įgūdžiai

KĄ SAKO KITI:

Palikti atsiliepimą

Kai po seminaro sulaukiau Donato skambučio ir klausimo kas patiko labiausiai, buvau maloniai nustebinta. Turėjau įvairių klausimų, todėl Donatas pakvietė į asmeninę koncultaciją. Atvykus į susitikimą buvau šiltai sutikta su draugiška šypsena. Po susitikimo pradėjau rūpintis savo ateitimi. Taip pat pritaikiau rekomenduojamą 6 stiklainių finansų valdymo metodą. Džiaugiuosi priėmusi teisingus sprendimus.

Milda Šilkovienė

Apie pinigus mūsų nemoko nei namie, nei mokykloje, nei universitete. Apsilankęs viename iš M capital seminarų, nors temos tuo metu atrodė baisios, padėjau kertinius akmenis asmeninių finansų valdyme. Tikiu, kad žinios apie pinigus ir kaip pasiruošti bet kokiai finansinei gyvenimo situacijai labai pravers. Visada žinau kur galiu gauti kompetetingą patarimą. Turėti asmeninį finansininką rekomenduočiau kiekvienam.

Edgaras Zavtrikovas

Donatas yra savo srities profesionalas. Pirmą kartą tuo įsitikinau seminare apie būsto kreditus, kuriame sužinojau kaip keičiant sutarties sąlygas galima sutaupyti daug pinigų, kaip derėtis su bankais ir kaip gauti geriausias sąlygas. Vėliau teko konsultuotis ir asmeninių finansų valdymo, pinigų kaupimo bei investavimo temomis. Rekomenduoju visiems, kuriems rūpi jų finansinė dabartis ir ateitis.

Darius Benediktavičius

Su Donatu susipažinome atėję į konsultaciją per kolegos rekomendaciją. Donatas puikiai suprato mūsų lūkesčius ir norus, lengvai radome bendrą kalbą, lyg būtume pažįstami eilę metų. Nuoširdus, kompetentingas ir atviras specialistas, su kuriuo galima diskutuoti ir rasti tinkamą finansinį sprendimą. Gera žinoti, kad turime puikų specialistą šalia ir reikalui esant galime bet kada kreiptis.

Aurelija Unčiūrienė

Prisimenu kaip vyko mūsų pirmas pokalbis po būsto kreditų seminaro ir kaip jis pakvietė mane konsultacijai. Šiuo metu jau daugiau nei 5 metai domiuosi asmeninių finansų sfera ir tikiu, kad Donatas buvo tas žmogus kurio dėka aš tai darau iki šiol. Jis yra savo srities profesionalas, kuris lengvai ir paprastai kalba apie sudėtingus dalykus. Su juo gali gerai jaustis tiek mechanikas, tiek didelės įmonės direktorius. Šiandien džiaugiuosi galėdamas dirbti su Donatu vienoje komandoje!

Šarūnas Rimkus

Į M Capital seminarą su vyru keliavome žali, nieko nesuprantantys apie būsto paskolas. Tuo metu net nelabai suvokėme nuo ko pradėti norint įsigyti nuosavą būstą. Ir štai, nuvykę į seminarą, gavome ne tik atsakymus į visus rūpimus klausimus bet ir patarėją, kuris iki šiol gelbsti iškilus problemoms! O praėjo jau 4 metai Išties kiekvienam, ne tik mąstančiam apie paskolą, bet ir nors kiek norinčiam išmokti tvarkyti savo finansus, rekomenduoju paklausyti M Capital seminarų. Paklausius jų patarimų, seminarų vertė tampa neįkainojama!

Greta Vilkė

Prieš dalyvaujant seminare mano lūkeščiai buvo pagrindiniai - teoriškai sužinoti apie savo finansų valdymą ir taupymą. Tačiau jau po seminaro pas Donatą gavau ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių ir suvokiau kaip jas galėčiau pritaikyti sau. Konsultacijos metu Donatas puikiai “žmonių kalba” išaiškino kuo man yra naudingi mano kaupiamieji draudimai ir ką su jais galiu nuveikti. Iš savo pusės galiu drąsiai rekomenduoti Donatą visiems, kas pradeda “suaugusio žmogaus gyvenimą” ir reikia pagalbos bei žinių susijusių su finansais ir jų valdymu.

Ugnė Gabrėnaitė

Einant į seminarą apie būsto paskolas galvojau, jog bus šiek tiek informacijos, o tuomet jau tiesiog eilinė reklaminė paskaita, bet galiausiai išėjau su begale naudingos informacijos, kuri buvo labai naudinga einant į banką. Rekomenduočiau jauniems užimtiems žmonėms, nes visą koncentruotą ir naudingą informaciją gauni labai greitai ir aiškiai suprantamai.

Goda Kaktienė

Atvykus į seminarą buvome priblokšti aptarnavimo kokybės. Vaizdas lyg atvykus į prabangiausią viešbutį. Pirmiausia, mus maloniai pasitiko renginio organizatoriai ir užpildžius registracijos anketą davė blonknotą ir rašiklį, bei palydėjo atsisėsti. Seminare sužinojome ne tik kaip reikia elgtis norint pasiimti būsto kreditą, bet ir ką reikia daryti jau turint būsto paskolą. Buvo paminėti konkretūs žingsniai kaip sutaupyti mokant jau turimą kreditą ir kaip jį protingai grąžinti atsiradus papildomoms pajamoms. Toliau pradėjome domėtis finansiniu saugumu ir investavimu. Viską apibendrinus tikrai galiu teigti, kad toks seminaras yra reikalingas bet kuriam žmogui, o ypač tiems kurie manote, kad savo finansuose turite spragų.

Algirdas Juknevičius

Asmeniniai finansai ir karjeros galimybės. Tai dvi temos, apie kurias kartu su Donatu kalbėjome per pirmąją konsultaciją. Ir šios dvi temos privertė pažvelgti į gyvenimą platesniu kampu. Privertė susimąstyti, jog mes tiek daug nežinome apie savo finansus, apie tai, kaip juos valdyti, kaip sukurti savo saugią finansinę ateitį. Tos temos visada atrodė keliančios daug nežinomybės ir baimės, bet Donatas apie tai papasakojo paprastai ir aiškiai, paprastam žmogui suprantama kalba. Konsultacija buvo tik pirmas žingsnis link didesnio asmeninio finansinio raštingumo! Ačiū Tau, Donatai, tu esi vertas geriausio asmeninių konsultanto vardo!

Erika Bilinkevičienė

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis arba mokamai konsultacijai būsto paskolų tema (kaina – 200 Eur/val.), investavimo tema (kaina– 200 Eur/val.). Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).