Daumantas Karpavičius

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Sertifikuotas būsto kreditų konsultantas
  • Savo antrą pusę sutiko M Capital
Bendraukime

Daumantas Karpavičius

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Sertifikuotas būsto kreditų konsultantas
  • Savo antrą pusę sutiko M Capital
Bendraukime

Apie mane

Profesionalus lektorius, finansų konsultantas, investuotojas, charizmatiška asmenybė bei didelis sporto entuziastas.

Nuo mažumės svajojau padėti Lietuvos žmonėms iš Seimo tribūnos. Vis dėlto, atlikęs Seime praktiką supratau, jog noriu pasirinkti kelią, kuris turėtų didesnę įtaką Lietuvos žmonių gyvenimo gerovei. Tikėjau ir tikiu, kad mokėjimas valdyti savo finansus ir pakankamas pinigų kiekis leidžia žmogui gyventi oriai bei turėti pasirinkimo laisvę, kurios negalėtų atimti jokie valdžios sprendimai ar įstatymų pakeitimai.
Šis įsitikinimas 2014 metais atvedė mane į M Capital kompaniją, kur mokiausi padėti žmonėms sumaniau valdyti asmeninius finansus. Praėjus keliems metams pajutau didžiulį norą sukauptomis žiniomis dalintis su kitais – ne tik konsultuojant asmeniškai, bet ir vedant seminarus.
Nepaisant prabėgusių metų, būsto paskolų tema iki šiol yra didžiulė mano aistra, nes nauda, kurią gauna žmonės yra labai aiškiai apčiuopiama. Jaučiuosi tarsi Robinas Hudas kovodamas su dideliais bankais tam, kad paprastas žmogus nesumokėtų nepagrįstai didelės, sunkiu darbu uždirbtos pinigų sumos. Nuoširdus darbas, profesionalumas bei išskirtinės vertės kūrimas klientams – trys pagrindiniai principai, kuriais vadovaudamasis kasdien padedu žmonėms pasirūpinti savo finansiniu saugumu, svajonių būstu bei šeimos ateitimi.

SUSIPAŽINKIM ARTIMIAU

Verta pirkti būstą ar nuomotis? // Interviu Tv3

Būsto paskolos įmokos | Kaip sutaupyti | Infliacija | Derybos | - Pilnos kišenės

Asmeniniai finansai // Indėliai // Kur didžiausia grąža?

BŪSTO PASKOLA//KĄ BŪTINA ŽINOTI? LIVE @Žilvinas Butkevičius

KĄ SAKO KITI:

Palikti atsiliepimą

Pažintis su Daumantu naudinga ne tik iš finansiniu konsultaciju pusės, bet ir rekomenduotina “minčiu/planu išsigrynimui”. Vien pasiklausius jo ikvepencios istorijos ir beprotiskai didelio noro tobulet toliau - paciam norisi kalnus nuverst. Daumantas žino ir myli tai, ka daro ir yra visiškai neabejingas padėti kitiems gyventi geriau, taupiau, protingiau, laisviau!
Net įdomu kodėl jūs dar ne pas jį prie stalo??!!

Indrė Daunoravičiūtė

Kokybiški patarimai vertinant skirtingus kreditavimo būdus taupant savo asmeninį laiką. Konsultacija labai tinka tiems kas meniškai žiūri į savo finansus ir ieško žmogaus, kuris per trumpą laiką sudėtų akcentus būsto paskolos pasirinkime.

Gailė Juozaitienė

puikus savo srities specialistas, ismanatys savo darba, nuosekliai ir aiskiai isdeste apie paskolas

Karolis Uždavinys

Konsultacijos metu viską aiškiai ir nuosekliai išdėstė, paprastais ir suprantamais žodžiais paaiškina tai ką reiktų ilgai gilintis ir ieškoti informacijos, savo srities specialistas.

Vaida Raižienė

Daumantas - profesionalas savo srityje. Susitikimuose sugeba sukurti patikima ir draugiska atmosfera, isklausyti ir teisingai nukreipti. Aciu uz konsultacijas ir patarimus.
Butinai rekomenduoju!

Andrius Petravičius

Atsake i visus klausimus , susitikimas praejo sklandziai ir linksmai, jokio spaudimo daryt vienaip ar kitaip tik patarimai ir mano noru isklausymas. Rekomenduoju.

Vytautas Riškevičius

Daumantas puikiai išmano savo darbą. Susitikimų metu profesionaliai konsultavo, pateikė aiškius pavyzdžius, kokią naudą gausiu apsidraudusi.
Pasitikiu juo ir rekomenduoju!

Kristina Lazickienė

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis arba mokamai konsultacijai būsto paskolų tema (kaina – 200 Eur/val.). Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).