Daugvydas Palionis

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Komandos vadovas
  • Didelis sporto entuziastas
Bendraukime

Daugvydas Palionis

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Komandos vadovas
  • Didelis sporto entuziastas
Bendraukime

Apie mane

Prieš pradėdamas veiklą finansų srityje turėjau įsitikinimą, jog norint gerai tvarkytis su savo pinigais tereikia tik daugiau uždirbti, kad viskas išsispręstų.. Tačiau net ir gaudamas vis didesnį atlyginimą po kurio laiko supratau, jog situacija nei kiek nepasikeitė, kadangi augo poreikiai, o tuo pačiu ir išlaidos.

Taip supratau, kad turiu daryti pokyčius, jog situacija nesikartotų ir taip atradau šią veiklą. Įkvėpė daryti pokyčius ir motyvavo ne tik gautos žinios iš konsultacijų, seminarų bei mokymų, kurias galėsiu pritaikyti valdant savo asmeninius finansus, bet kartu paskatino tomis žiniomis dalintis su kitais žmonėmis ir taip stiprinti Lietuvos žmonių finansinį raštingumą bei gebėjimą tinkamai valdyti savo pinigus, jog jų niekada netrūktų tiek karjeros laikotarpyje, tiek atostogų etape, kurio pradžią nusistatysime mes patys.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI:

Palikti atsiliepimą

Daugvydas kaip finansų srities specialistas pokalbio metu buvo labai profesionalus, geranoriškas bei įsigilino į mano poreikius pritaikant planą, su kuriuo dabar jaučiuosi finansiškai užtikrinta ir saugi.

Laura

Aiškiai ir suprantamai papasakojo pagrindinius asmeninių finansų valdymo principus. Gautą informaciją pritaikiau realiame gyvenime ir tikrai pajutau skirtumą, kaip efektyviau pavyksta sutaupyti pinigus ir padidinti savo pinigų rezervą. Manau, tai turėtų žinoti kiekvienas žmogus, o ypatingai tie, kurie galvoja, kad sutaupyti iš turimų pinigų neįmanoma.

Tomas

Esu labai dėkinga Daugvydui už šiltą ir malonų pokalbį tokia jautria tema, kaip pinigai.. Jaučiausi, lyg bendraučiau su savo ilgai pažįstamu draugu ir nuo šiol pinigų temos nebelaikau sunkios ir baimę keliančios, kadangi gavau labai naudingų žinių bei patarimų

Monika

Jau nuo pat konsultacijos pradžios supratau, koks yra atsidavęs savo darbui šis finansų specialistas. Iškarto radome bendrą kalbą ir esu labai dėkingas už žinias.

Jaunius

Esu labai dėkingas už suteiktas žinias ir pagalbą išsikeliant finansinius tikslus, bendravau ne kaip su finansininku be emocijų, o kaip su draugu, kuris turi labai didelį žinių bagažą apie finansų valdymą ir jaučių, jog bet kada, jei reikės pagalbos ar iškils klausimų, padės nepriklausomai ar tai bus diena ar naktis...

Gražvydas

Po konsultacijų jaučiu, jog padariau labai didelį žingsnį, kad apsaugočiau savo pinigus nuo infliacijos ir ateity esu apsaugota nuo nenumatytų nelaimių.

Lina

Nieko nežinojau apie investavimą, todėl labai norėjau išgirsti daugiau informacijos apie tai. Tikrai nesigaliu sudalyvavus konsultacijoje. Ačiū Daugvydai už tai, kad daliniesi tuom, kas kuria vertę.

Urtė

Dabar nebebijau pasenti, nes žinau, ką daryti, kad turėčiau savo svajonių atostogas senatvėje.

Rimantas

Apie taupymą nieko nežinojau, todėl turėjau baimių sudalyvauti susitikime. Bet paprastas ir draugiškas bendravimas suteikė drąsos paklausti net ir kvailiausių klausimų. Džiaugiuosi žinodamas, kad galiu bet kada kreiptis.

Klaidas

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).