Artūras Lebedenko

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Investuotojas daugiau nei 10 metų
  • Projekto „Motyvuoti atletai“ įkūrėjas
  • Disciplina finansuose man atnešė finansinę laisvę – galiu padėti ir tau
Bendraukime

Artūras Lebedenko

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Investuotojas daugiau nei 10 metų
  • Projekto „Motyvuoti atletai“ įkūrėjas
  • Disciplina finansuose man atnešė finansinę laisvę – galiu padėti ir tau
Bendraukime

Apie mane

Kuomet pasensime ir neturėsime susikūrę saugumo pagalvės, ką tuomet kaltinsime?

Būtent tokia mintis mano galvoje pradėjo suktis, kai aš pradėjau rūpintis savo ateitimi ir investuoti pirmuosius savo pinigus. Gyvenime patyriau skaudžių įvykių, kurie mane pastūmėjo rinktis kitokį kelią nei mano artimieji. Būdamas 20-ies iškėliau sau tikslą, kad nenoriu dirbti nuo 40-ies, o jei tai darysiu, tai tik iš malonumo, bet ne pinigų. Norėjau pasiekti finansinę laisvę, kurios neturėjo mano tėvai. Praėjęs įvairius finansinius, sveikatos ir netekčių skausmus, išmokau nemažai pamokų, kurios man padeda aiškiai matyti savo investavimo bei finansų valdymo strategiją tam, kad jau po kelių metų galėčiau mėgautis ramybe ir ankstyva pensija nelaukdamas valstybės malonės.

Esu pasiruošęs padėti ir tau pasiekti norimų finansinių tikslų, jeigu tokių turi. Nesvarbu ar tu uždirbi daug, ar mažai, kažką pakeisti galima, jog judėtum link savo norimo tikslo. Finansai, kaip bet kuris mokslas, nėra duotybė, tad normalu, kad vieniems pavyksta, o kitiems – ne. Tam esu aš, kad galėčiau tau padėti ir nukreipti tinkama linkme. Nori sužinoti, kaip investuoti ir atsidėti savo senatvei ar ankstyvai pensijai? O gal susiduri su sunkumais taupant pinigus ar juos valdant šeimoje? Galbūt spaudžia nežinomybė dėl rytojaus ir ekonominių pokyčių rinkoje bei atrodo, kad turimi pinigai praranda vertę, o nieko nedarant gali jų netekti? Kreipkis ir būtinai paanalizuosime tavo situaciją ir rasime sprendimų.

Noriu padėti tau taip, kaip padėjau sau, keisdamas įprastą finansų modelį, kuris egzistuoja mūsų šalyje. Ir kuo anksčiau tai pradėsime daryti, tuo greičiau užsitikrinsime sau finansinę laisvę ir nepriklausomybę.

Susipažinkime artimiau

NEFILTRUOTI #4: finansinis neraštingumas, karščių krizė LT, kūno kultas ir wannabe treneriai

Bendravote su manimi asmeninių finansų klausimais?
Palikite atsiliepimą.

Palikti atsiliepimą

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą (-as).