Aretas Tulušis

  • Licencijuotas investicijų konsultantas
  • Su M Capital šeima nuo 2018 metų
  • Labai nuoseklus
Bendraukime

Aretas Tulušis

  • Licencijuotas investicijų konsultantas
  • Su M Capital šeima nuo 2018 metų
  • Labai nuoseklus
Bendraukime

Apie mane

Labas, aš esu Aretas Tulušis!

Padedu žmonėms turėti daugiau pinigų tiek šiandien, tiek ateityje. Padedu pasirūpinti finansiniu saugumu, efektyviai paskirstyti pajamas/išlaidas, bei saugiai ir pelningai įdarbinti pinigus.

Konsultuoju asmeniškai, bei mokau savo komandą padėti žmonėms finansų valdymo klausimais.

Kaip teigia klientai, mano atvirumas, nuoširdumas ir gebėjimas sudėtingus finansinius terminus perteikti paprastais ir suprantamais žodžiais, padeda lengvai įsisavinti reikiamą informaciją ir priimti jiems tinkamiausius sprendimus.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI:

Palikti atsiliepimą

Labai džiaugiuosi pažintimi su Aretu, kuris padėjo man atrasti tinkamus pinigų investavimo būdus, negailėjo patarimų ir noriai dalijosi asmenine patirtimi. Labai tai vertinu. Mano nuomone, Aretas yra nuoširdus, komunikabilus ir kompetentingas finansų konsultantas, kuris labiau vertina kliento interesus nei savo. Linkiu Jums sėkmingo darbo bei kilimo karjeros laiptais!

Erika Jaruševičiūtė

Investuoti pradėjau nuo 16 metų. Negalvojau apie investavimą rimtai, nes iš pradžių norėjau tai tik išmėginti ir neturėjau jokio plano. Po pirmos konsultacijos su Aretu sužinojau apie skirtingus investavimo įrankius, jų privalumus ir trūkumus, o po kelių konsultacijų jau galėjau susidėlioti konkrečią investavimo strategiją, padėsiančią užsitikrinti saugią finansinę ateitį. Rekomenduoju Aretą kaip konsultantą dėl jo profesionalumo, punktualumo bei gebėjimo ne tik išklausyti, bet ir tinkamai iškomunikuoti reikiamą informaciją.

Justinas Povilauskas

Vis norėdavau pradėti įdarbinti, investuoti pinigus, bet mane stabdydavo informacijos stoka su baimė susimauti. Atidėliodavau ir atidėliodavau. Bet pasikonsultavęs su Aretu, sužinojau visus niuansus, nuo ko pradėti, kokią schemą pagal amžių ir mano pajamas rinktis, kad atitiktų mano lūkesčius. Tikrai profesionaliai man šiuo klausimu padėjo. Rekomenduoju!

Audrius Popovas

Labai dėkinga už tavo laiką ir suteikta informaciją. Kuri begalo prapletė akiratį ir suvokimą. Draudimas, investavimas išdėstytas lengvai ir aiškiai. Dabar tikrai žinau kur kreiptis ir rekomenduoju visiems savo draugams.

Anastasija Ovcinikova

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis arba mokamai konsultacijai investavimo tema (kaina – 200 Eur/val). Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).