Alina Torbejeva

  • Asmeninių finansų konsultantė
  • Sertifikuota būsto kreditų konsultantė
  • Labai gerai išmano pajamų ir mokesčių klausimus

Alina Torbejeva

  • Asmeninių finansų konsultantė
  • Sertifikuota būsto kreditų konsultantė
  • Labai gerai išmano pajamų ir mokesčių klausimus

Apie mane

Asmeninių finansų ir būsto kreditų konsultantė, mokesčių žinovė bei buhalterinės apskaitos įmonės savininkė.

Jau daugiau nei 10 metų mano gyvenimas sukasi apie skaičius, finansus ir buhalteriją. Tvarkingi finansai ne prabanga, o būtinybė – nesvarbu kiek uždirbate. Todėl žinojimas apie galimas lengvatas, išmanymas, kaip elgtis su finansais, gali būti vienas malonumas“, – sako Alina.

Dažnai būsto kreditai atneša daug neaiškumo, ypač tiems, kurie su tuo nėra susidūrę arba įsigilinę, o domėjimasis baigiasi nuėjus į konsultaciją su banko konsultantu. Įsivaizduojame, jog viską kas susiję su būsto kreditais žinome, dėl to nebesidomima sutartimis, sąlygomis, o padaromos klaidos kainuoja tūkstančius.

Mano tikslas – edukuoti planuojančius turėti būsto paskolą ir jau turinčius, išmokyti dėlioti finansus, suprasti mokesčius, įsigilinti į lengvatas taip, kad turimas būsto kreditas netaptų našta daugeliui metų.

KĄ SAKO KITI:

Palikti atsiliepimą

Konsultavomės dėl būsto paskolos. Visi klausimai buvo atsakyti bei mūsų situacija išnarpliota iki smulkmenų ir išspręsta. Po konsultacijos sėkmingai ir efektyviai susitvarkėme visus reikalus su bankais.

Aivaras

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis arba mokamai konsultacijai būsto paskolos tema (kaina – 120 Eur/val.). Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).