Aleksandr Lukjanov

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Licencijuotas investicijų konsultantas
Bendraukime

Aleksandr Lukjanov

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Licencijuotas investicijų konsultantas
Bendraukime

Apie mane

Esu ne šiaip kažkas, kas padeda su investicijomis. Mano pagrindinė užduotis – padėti Tau visais finansų klausimais, kuriuos tik įmanoma įsivaizduoti.

Kartu apžvelgsime daugybe temų, įskaitant pinigų kiekį, kurį reikėtų taupyti, platformas ir įrankius, kuriuos reikėtų naudoti, rizikų valdymą ir perdraudimą, taip pat mokesčių optimizavimo galimybes. Sudarysime visą pajamų, išlaidų, turto ir investicijų sąrašą, kad gautume aiškų ir konkretų gyvenimo modelį.

Įsivertinsime ateities orios senatvės perspektyvas, potencialius pasyvių pajamų šaltinius. Įvertinsime rizikos toleranciją ir remiantis tuo pasirinksime labiausiai tinkančias turto klases, atsižvelgta ir į Tavo amžių bei investicinius tikslus.

Remiantis aukščiau išvardinta informacija ir informacija apie jau turimą turtą – sumodeliuosime Tau kelis scenarijus – teigiamą ir neigiamą (kad galėtume užkirsti kelią tokiam scenarijui). Taip pat į visus planus įtrauksime ir šeimos narius bei užtikrinsime jų finansinį saugumą.

Reziumuojant: po konsultacijų turėsi aiškų planą, kuris žingsnis po žingsnio nuves Tave prie išsikeltų tikslų.

Jei sudominau – registruokis konsultacijai.

SUSIPAŽINKIME ARTIMIAU:

Kur investuoti 100 € periodiškai (7 vietos)

Kaip pirkti kriptovaliutas mažomis sumomis bei gauti iki 20 % palūkanas

Investiciniai fondai: kaip ir kur investuoti?

Kur investuoti iki 2030 metų?

5 papildomų pajamų idėjos Lietuvoje

KĄ SAKO KITI:

Palikti atsiliepimą

“Norėjome pasikonsultuoti dėl investavimo strategijos, tinkamos mūsų šeimos tikslams. Džiaugiuosi, jog radome Aleksandr, kuris suteikė daug naudingos, nešališkos informacijos. Jis padėjo susidėlioti mums investavimo strategiją, paaiškino mokestinius niuansus, viską pateikė suprantama kalba. Rekomenduoju Aleksandr kaip nepriklausimą finansų konsultantą, kuris nesiekia kažko jums parduoti.”

Inga

“Nuoširdi mano rekomendacija keliauja Aleksandrui kaip finansų konsultantui už išties naudingus patarimus, vertingas įžvalgas ir aiškiai matomą nuoširdų norą prisidėti prie kliento finansinės sėkmės!”

Kristina

"Su Aleksandru netiesiogiai susipažinau Finansų akademijos seminare, vėliau susitikome asmeninėje konsultacijoje. Karas Ukrainoje buvo tik prasidėjęs ir kilo daug klausimų ir nerimo, kaip tinkamai pasiruošti visose srityse. Aleksandrai, Ačiū, tau už sudėtingų dalykų paaiškinimą paprastai, už patarimus, kuriuos iš karto įgyvendinom ir kuriuos galėsiu taikyti ateityje bei už atvirumą."

Asta

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis arba mokamai konsultacijai investavimo klausimais (kaina – 300 Eur/val.). Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą (-as).