Albertas Morkevičius

  • Asmeninių finansų konsultantas
Bendraukime

Albertas Morkevičius

  • Asmeninių finansų konsultantas
Bendraukime

Apie mane

Esu Albertas Morkevičius, profesionalus asmeninių ir šeimos finansų patarėjas.

Jaučiu prasmę šviesdamas ir edukuodamas, taip bent maža dalele prisidėdamas prie finansinio raštingumo kėlimo Lietuvoje. Daugiau nei 15 metų gilinu žinias finansų, investavimo ir verslumo srityse. Tobulinausi tiek su Lietuvos, tiek užsienio ekspertais, gilinau žinias seminaruose, knygose, straipsniuose, „savo kailiu“ išbandžiau investavimo kryptis ir strategijas, pradėjau ir vysčiau nedidelius verslus.

Visada jaučiau norą padėti kitiems, bei suvokdamas finansinio raštingumo stygių Lietuvoje, pradėjau konsultuoti žmones finansų klausimais. Kaip teigia klientai, mano atvirumas, nuoširdumas ir gebėjimas sudėtingus finansinius terminus pateikti paprastais ir suprantamais žodžiais, padeda lengvai įsisavinti reikiamą informaciją ir ją pritaikyti sau. Neabejoju, kad kiekvienas žmogus gali turėti savo finansinį planą ir strategijas, kad tiek šiandien, tiek ateityje netrūktų pinigų.

Alberto pasiekimai M Capital

Kam aš galiu padėti?

  • Norintiems turėti savo finansų ir investavimo strategiją

  • Planuojantiems priimti svarbius finansinius sprendimus

  • Siekiantiems tobulėti finansinio raštingumo srityje

  • Ieškantiems būdų, kaip susikurti papildomus pajamų šaltinius

  • Siekiantiems realizuoti ir auginti savo verslumo įgūdžius

KĄ SAKO KITI:

Palikti atsiliepimą

Ačiū Albertui už išsamias konsultacijas apie kaupimą ateičiai. Negailėdamas savo laiko, viską išaiškino paprasta ir suprantama žmonių kalba. Jeigu Jus domina informacija apie kaupimą pensijai arba apskritai apie finansus, tikrai verta pasikonstuoti su Albertu. Jis tikrai išmano savo darbą, jis - profesionalas. Be to moka bendrauti su klientais, yra kantrus, nuoširdus, supratingas, paslaugus ir mandagus.

Viktorija Neimanaitė

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).