Aivaras Paukštė

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Investavimo aistruolis
  • Grupės vadovas
  • Sporto entuziastas
  • Automobilių mėgėjas
Bendraukime

Aivaras Paukštė

  • Asmeninių finansų konsultantas
  • Investavimo aistruolis
  • Grupės vadovas
  • Sporto entuziastas
  • Automobilių mėgėjas
Bendraukime

Apie mane

Žengęs pirmus žingsnius į pilnametystę, palaipsniui pradėjau domėtis skirtingomis pinigų įdarbinimo alternatyvomis. Be aiškios strategijos, nuosekliai investavau pinigus ir, radęs tinkamus pavyzdžius, didinau bei toliau didinu savo kapitalą.

Laikui bėgant teko užlipti ant grėblio, ant kurio užlipa dauguma jaunuolių, norėdami uždirbti daug pinigų per trumpą laiką. Gavęs skaudžią finansinę pamoką, pasidariau išvadas bei supratau, kad be esminių finansinio raštingumo žinių ir aiškios strategijos – finansinė laisvė nepasiekiama.

Iki šios dienos, po konsultacijų su klientais, dažnai tenka išgirsti gražių žodžių, jog pagal savo amžių turiu labai didelį žinių bagažą, tad visuomet tenka pridurti, kad jis kiekvieną dieną tik plečiasi.

Gyvenime stengiuosi vadovautis posakiu, kad „kvailys žino viską, o protingas mokosi visada ir iš visų“, tad to ir noriu palinkėti visiems, kurie siekia pasisekimo bet kokioje srityje.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI:

Palikti atsiliepimą

Žmogus kuris pakeitė mano pažiurį bei įpročius ,labai esu dėkingas už atvirumą ir pagalba žengiant pirmus žingsnius įdarbinant pinigus . Rekomenduoju šį žmogu 😊

Ernestas

Šiais laikais nėra lengva rasti žmogų, kuriuo gali pasitikėti. Žmogų, kuris būtų sąžiningas ir nuoširdus. Užsiregistravus konsultacijai perdaug vilčių nepuoselėjau, tačiau pabendravus su Aivaru gavau aiškią ir labai konstruktyvią informaciją, buvo atsakyti visi klausimai, o svarbiausia - pajaučiau, kad žmogus dirbą darbą ne iš išskaičiavimo, o įsigilindamas ir norėdamas padėti klientui. Rekomenduoju👌

Indrė

Ačiū už naudingą paskaitą. Informacija padėjo formuoti suvokimą apie pajamas ir jų valdymą. Mielai ateityje susisiekčiau rūpimais klausimais.

Enrika

Labai jaunas ir perspektyvus konsultantas, tikrai turintis nemažą žinių bagažą. Aiškiai perteikia esmines mintis ir lengvai suprantamai perteikia reikiamą informaciją.

Dominyka

Niekad nežinojau nuo ko pradėti savo finansų valdymo bei investicijų kelionę. Tikėjau, kad pirmiausia reikia įgyti žinių, todėl nepabijojau pasikonsultuot su Aivaru, kurį viename seminare rekomendavo jo kolega. Konsultacija buvo nereali! Bendravimas buvo šiltas ir natūralus, o tai padėjo labiau įsiminti jo naudingus patarimus bei informaciją, kurią jis suteikė atsižvelgdamas į mano žinias finansų srityje. Jaučiuosi dėkinga, kad teko konsultuotis su savo darbą mylinčiu žmogumi. Prireikus patarimo, žinau, jog galiu drąsiai kreiptis į Aivarą.

Rasa

Džiaugiuosi prisijungus,tikrai labai rekomenduoju kitiems,kurie nežino kaip valdyti pinigus,kur neinvestuoti ir kaip susidoroti su finansais!

Amanda

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą (-as).