Aidas Pociūnas

  • Asmeninių finansų konsultantas
Bendraukime

Aidas Pociūnas

  • Asmeninių finansų konsultantas
Bendraukime

Apie mane

Finansų konsultantas, iš kurio pasisemsi ne tik žinių, bet ir energijos bei motyvacijos.

Dar mokykloje būdamas prisimenu save kaip žmogų, kuris sau išsikeldavo tikslus, kurių įgyvendinimas, man dar to tuomet nesupratus, vedė link prisijungimo į M Capital. Čia galiu save realizuoti ir dirbti tokio pobūdžio darbą, kurio visada norėjau. Palaikymas, šiluma ir bendri tikslai – taip galėčiau apibūdinti M Capital komandą. Būdamas tokių žmonių apsuptyje, pats augu kiekvieną dieną.

Konsultacijose padedu klientams, ne tik finansus susitvarkyti, bet ir suvokti ko jie tiksliai nori, taip padėdamas jiems išsikelti tikslus ir judėti link jų įgyvendinimo tvirtu žingsniu.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI:

Palikti atsiliepimą

Aidai noriu padėkoti už konsultaciją ir didelę pagalbą nukreipiant tinkama linkme pradedant investuoti. Rekomendacijos is manes 100% , viskas labai aiskiai ir nuosekliai isaiskinta, net tokiam kaip man nieko neismananciam viskas buvo aisku ir suprantama. Matosi jog esi suinteresuotas labiau padeti nei uzsidirbti kitu saskaita. Aciu aciu aciu ir dar karta aciu.

Edgaras Česnauskas

Dar kartą ačiū Aidai už suteiktas žinias ir naudą. Buvo malonu pabendrauti.

Rokas Dausinas

Konsultaciją vertinu kaip labai, labai profesionalią.
Viskas buvo nuosekliai paaiškinta ir patarta. Laiko skirta tiek kiek reikėjo. Teko bendrauti anksčiau ir su kitais konsultantais, bet informacija nebuvo pateikiama taip aiškiai. Super konsultantas!!!! Dėkui tau Aidai ir pačios tau didžiausios sėkmės. R E K O M E N D U O J U ! ! !

Andrėjus Petrušovas

Konsultacija buvo tikrai gera, viskas paaiškinta kaip priklauso, suprantamai, aiškiai, labai patinka bendradarbiauti su šiuo žmogumi

Ovidijus

Konsultacija buvo tikrai puiki, viskas aišku, nuoseklu. Niekada neturėjau kokybiškesnės konsultacijos. Džiugu, kad yra tokių finansų konsultantų, kaip Tu, Aidai. Tikrai atveri ir praplėti akiratį finansų tema. Nuoširdžios rekomendacijos!

Simona

Noriu padėkoti už profesionalumą ir norą padėti suprasti kas yra investavimas ir nuo ko reikėtų pradėti investuoti. Konsultacijos lygis – aukščiausias. Aido konsultacijos padėjo suprasti, kokius pirmus žingsnius reikėtų atlikti einant tikslo link.

Tomas

Puikus konsultantas, gražiai ir aiškiai viska paaiškina. Labai rekomenduoju, jei norit gauti nauju žinių ir maloniai bendrauti.

Aloyzas

Noriu padėkoti Aidui, kad buvo toks nuostabus ir kantrus, mokydamas mane apie pinigus, po šitų konsultacijų pradėjau į pinigus ir investavimą žvelgti visiškai kitaip, ačiū už jūsų laiką mokant mane, taip pat norėčiau ir toliau dirbti su jumis link geresnės ateities kūrimo.

Nedas

Tai žmogus su didele kantrybe. Kuris labai kantriai ir noriai dirba su klientu. Atsakydamas netgi kartais ir i jam užduodamus kvailokus klausimus be jokių pašaipų. Dar kartą ačiū.

Kastytis

Noriu padėkoti, Aidui, už nuostabias konsultacijas, kurių metu aiškiai ir suprantamai pateikė medžiagą, palygino įvairius produktus, neįtikėjo ir nebruko nueko nes nereikalinga ir nenaudinga. Aukščiausios klasės konsultantas, drąsiai rekomenduoju😉👌

Agnė

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).