Aidas Pociūnas

  • Asmeninių finansų konsultantas
Bendraukime

Aidas Pociūnas

  • Asmeninių finansų konsultantas
Bendraukime

Apie mane

Finansų konsultantas, iš kurio pasisemsi ne tik žinių, bet ir energijos bei motyvacijos.

Dar mokykloje būdamas prisimenu save kaip žmogų, kuris sau išsikeldavo tikslus, kurių įgyvendinimas, man dar to tuomet nesupratus, vedė link prisijungimo į M Capital. Čia galiu save realizuoti ir dirbti tokio pobūdžio darbą, kurio visada norėjau. Palaikymas, šiluma ir bendri tikslai – taip galėčiau apibūdinti M Capital komandą. Būdamas tokių žmonių apsuptyje, pats augu kiekvieną dieną.

Konsultacijose padedu klientams, ne tik finansus susitvarkyti, bet ir suvokti ko jie tiksliai nori, taip padėdamas jiems išsikelti tikslus ir judėti link jų įgyvendinimo tvirtu žingsniu.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI:

Palikti atsiliepimą

Aidai noriu padėkoti už konsultaciją ir didelę pagalbą nukreipiant tinkama linkme pradedant investuoti. Rekomendacijos is manes 100% , viskas labai aiskiai ir nuosekliai isaiskinta, net tokiam kaip man nieko neismananciam viskas buvo aisku ir suprantama. Matosi jog esi suinteresuotas labiau padeti nei uzsidirbti kitu saskaita. Aciu aciu aciu ir dar karta aciu.

Edgaras Česnauskas

Dar kartą ačiū Aidai už suteiktas žinias ir naudą. Buvo malonu pabendrauti.

Rokas Dausinas

Konsultaciją vertinu kaip labai, labai profesionalią.
Viskas buvo nuosekliai paaiškinta ir patarta. Laiko skirta tiek kiek reikėjo. Teko bendrauti anksčiau ir su kitais konsultantais, bet informacija nebuvo pateikiama taip aiškiai. Super konsultantas!!!! Dėkui tau Aidai ir pačios tau didžiausios sėkmės. R E K O M E N D U O J U ! ! !

Andrėjus Petrušovas

Konsultacija buvo tikrai gera, viskas paaiškinta kaip priklauso, suprantamai, aiškiai, labai patinka bendradarbiauti su šiuo žmogumi

Ovidijus

Konsultacija buvo tikrai puiki, viskas aišku, nuoseklu. Niekada neturėjau kokybiškesnės konsultacijos. Džiugu, kad yra tokių finansų konsultantų, kaip Tu, Aidai. Tikrai atveri ir praplėti akiratį finansų tema. Nuoširdžios rekomendacijos!

Simona

ASMENINĖ KONSULTACIJA

Kviečiu registruotis nemokamai edukacinei konsultacijai pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Anketos laukelyje pasirinkite dominančią temą(-as).