Konsultantai

Šioje skiltyje išvardyti M Capital asmeninių finansų konsultantai, pasiekę IV ir aukštesnę kvalifikacijos ir profesionalumo vertinimo pakopą ir užsitarnavę mūsų besąlygišką pasitikėjimą. Šie konsultantai pasirinko nuolatinį tobulėjimą, praleido daugybę valandų mokydamiesi, atlikdami praktines užduotis ir sėkmingai išlaikė 7 egzaminus asmeninių finansų valdymo temomis bei yra įsipareigoję nuolat gilinti savo žinias šiose srityse.

Mūsų sertifikuoti būsto paskolų konsultantai – asmenys, nuolat keliantys kompetencijas apie tai, kaip valdyti ir derinti tarpusavyje ilgalaikius finansinius įrankius.  Konsultantų tikslas asmeniškai edukuoti klientą apie būsto kreditų pasirinkimus taip, kad klientas gebėtų priimti sprendimus, atsižvelgdamas į galimas pasekmes. Atkreiptinas dėmesys, jog sertifikuoti būsto kreditų konsultantai neteikia konsultacijų dėl konkrečių būsto kredito sutarčių ir nepriima sprendimų už klientą dėl jo pasirinkimų. Tačiau žinios apie skirtingų finansinių įrankių derinimą padės praplėsti požiūrį, įžvelgti rizikas, suprasti kredito strategiją bei atkreips dėmesį į svarbiausius pasirinkimus, kad klientas pats galėtų susikurti sau priimtiniausią kredito grąžinimo strategiją. Jų tikslas – edukuoti, išmokyti, duoti Jums „meškerę, o ne žuvį“, suteikti ne vienkartinius atsakymus, o žinojimą. Būsto paskolų edukacinės konsultacijos yra mokamos.

Šioje skiltyje išvardyti asmeninių finansų konsultantai, turintys BFAA – Baltic Financial Advisors Association (nuo 2018 metų iš Lietuvos banko perėmusi licencijavimo funkciją) išduodamą investavimo konsultanto licenciją (kitaip – maklerio licenciją). Ši licencija patvirtina, jog asmuo gali edukuoti įvairiais su investavimu susijusiais klausimais, padėti pasirinkti investavimo kryptį ar strategiją, įsivertinti ir subalansuoti rizikas ir kt. Šios konsultacijos yra mokamos.

Asmeninių finansų konsultantai sėkmingai užbaigę Lektorystės programą, išlaikę 14 egzaminų, turintys galimybę vesti vakarinius seminarus ir siekiantys sukauptą patirtį, žinias perduoti dalyviams. Kadangi tai daugybės pasiruošimo ir žinių reikalaujanti Programa, ją įveikia tik nedaugelis.

11 m. 15 d. 13 val.

Tiek laiko per praėjusius metus konsultantai praleido M Capital nuotolinio mokymosi platformoje

13 851+

Tiek patenkintų, edukuotų klientų ir padėkų sulaukė mūsų finansų konsultantai

3639

Dalyvių rekordas edukaciniame seminare

30%

Tiek daugiau klientų mumis pasitikėjo pernai, lyginant su ankstesniais metais