VYTAUTAS MEDINECKAS - IRONVYTAS

Sportuojantis verslininkas, reperis, aktorius, motyvatorius. „Manau, svarbiausia analizuoti save, klausyti tiek visai jaunų, tiek vyresnių žmonių patirčių, nepaisant, kad visi esame skirtingi ir pasaulį matome skirtingai. Kasdien būna daug reikalų, daug dirgiklių, daug vėlavimo ir dar viso ko. Bet ar tai priežastis nesidžiaugti saulėta diena ir tuo, kad gyveni? NE!”,- sako Ironvytas.
Kiekvienas turime mylimų drabužių, kuriuos nešiojame iki paskutinio. Dėl prisirišimo, dėl patogumo, dėl įpročio mums sunku juos išmesti. Vis dėlto, gyvenime yra dalykų, su kuriais atsisveikinti daug sunkiau negu su savo mylimiausiais marškinėliais. Net tada, kai akivaizdžiai atėjo metas tai padaryti. „Nesinori, bet reikia. Kaip atsisveikinti su išaugtais drabužiais? - savo pranešime mėgins atsakyti Vytautas.

VYTAUTAS MEDINECKAS - IRONVYTAS

Sportuojantis verslininkas, reperis, aktorius, motyvatorius. „Manau, svarbiausia analizuoti save, klausyti tiek visai jaunų, tiek vyresnių žmonių patirčių, nepaisant, kad visi esame skirtingi ir pasaulį matome skirtingai. Kasdien būna daug reikalų, daug dirgiklių, daug vėlavimo ir dar viso ko. Bet ar tai priežastis nesidžiaugti saulėta diena ir tuo, kad gyveni? NE!
Kiekvienas turime mylimų drabužių, kuriuos nešiojame iki paskutinio. Dėl prisirišimo, dėl patogumo, dėl įpročio mums sunku juos išmesti. Vis dėlto, gyvenime yra dalykų, su kuriais atsisveikinti daug sunkiau negu su savo mylimiausiais marškinėliais. Net tada, kai akivaizdžiai atėjo metas tai padaryti. „Nesinori, bet reikia. Kaip atsisveikinti su išaugtais drabužiais? - savo pranešime mėgins atsakyti Vytautas.

INTERVIU SU IRONVYTU

IRONVYTO KVIETIMAS Į KONFERENCIJĄ

Daugiau apie Vytautą Medinecką galite sužinoti: