Karjera'UP

NEMOKAMA ONLINE KONFERENCIJA

Ne pokyčiai Tave, o Tu pokyčius

Konferencija vyko rugsėjo 12–18 dienomis

Karjera'UP

NEMOKAMA ONLINE KONFERENCIJA

Ne pokyčiai Tave, o Tu pokyčius

Konferencija vyko rugsėjo 12–18 dienomis

NE POKYČIAI TAVE, O TU POKYČIUS

Kartais pokyčius paskatina aplinkybės, o kartais jiems ryžtamės patys. Tiesa, ryžtis patiems būna gerokai sunkiau. Dažnai laukiam ženklo, kad jau laikas, kad DABAR yra ta akimirka. O tas ženklas taip ir nesirodo, nors esama padėtim būnam nevisai nepatenkinti, klausiam savęs: „ar tai viskas, ką galiu?“. Norim judėti pirmyn, tik dar nežinom kaip ir kur. Laukiam, kol savaime „susiklostys aplinkybės“ arba dar blogiau – tampam jų įkaitais ir keistis priverčia netikėti (ir dažnai nemalonūs) pokyčiai aplinkoje, kartu atnešdami daug nerimo ir streso. Tad kam laukti?

Tai galimybė įsivertinti, kur esu ir kokių pokyčių norėčiau.

Programa

Rugsėjo 12, 13, 14, 15 ir 18 d.
Pranešimai

Rugsėjo 12 d. (pirmadienis)

 • DARBAS-NAMAI-DARBAS. TIKRASIS ŽIURKIŲ RATAS IR KAIP IŠ JO IŠTRŪKTI | Aleksandr Lukjanov | 18:00–18:30

 

 

 

Rugsėjo 13 d. (antradienis)

 • KAIP PRAŠYTI DIDESNIO ATLYGINIMO IR JĮ IŠLAIKYTI? | Arnas Markevičius | 18:30–19:30

 

Rugsėjo 14 d. (trečiadienis)

 • NUOVARGIS. PERVARGIMAS, O GAL PERDEGIMAS? KAIP PADĖTI SAU? | Ugnė Juodytė | 18:00–18:30

 

 • LIETUVIŠKI KARJEROS KALNELIAI. NUO 30 TŪKST. SKOLŲ IKI 800 TŪKST. INVESTICIJOSE | Gintaras Pociūnas | 18:30–19:30

 

 

Rugsėjo 15 d. (ketvirtadienis)

 

 • KAIP NEBIJOTI POKYČIŲ IR IMTIS VEIKSMŲ Darius Pietaris | 18:30–19:30

 

 • SIEKIAMYBĖ AR NAUJA REALYBĖ: KARJERA IR KELI PAJAMŲ ŠALTINIAI? | Žilvinas Butkevičius | 19:30–20:00

 

Rugsėjo 18 d. (sekmadienis)

 

KARJERA'UP

Rugsėjo 12, 13, 14, 15 ir 18 d.
Pranešimai

Rugsėjo 12 d. (pirmadienis)

 • DARBAS-NAMAI-DARBAS. TIKRASIS ŽIURKIŲ RATAS IR KAIP IŠ JO IŠTRŪKTI | Aleksandr Lukjanov | 18:00–18:30

 

 

 

Rugsėjo 13 d. (antradienis)

 • KAIP PRAŠYTI DIDESNIO ATLYGINIMO IR JĮ IŠLAIKYTI? | Arnas Markevičius | 18:30–19:30

 

Rugsėjo 14 d. (trečiadienis)

 • NUOVARGIS. PERVARGIMAS, O GAL PERDEGIMAS? KAIP PADĖTI SAU? | Ugnė Juodytė | 18:00–18:30

 

 • LIETUVIŠKI KARJEROS KALNELIAI. NUO 30 TŪKST. SKOLŲ IKI 800 TŪKST. INVESTICIJOSE | Gintaras Pociūnas | 18:30–19:30

 

 

Rugsėjo 15 d. (ketvirtadienis)

 

 • KAIP NEBIJOTI POKYČIŲ IR IMTIS VEIKSMŲ Darius Pietaris | 18:30–19:30

 

 • SIEKIAMYBĖ AR NAUJA REALYBĖ: KARJERA IR KELI PAJAMŲ ŠALTINIAI? | Žilvinas Butkevičius | 19:30–20:00

 

Rugsėjo 18 d. (sekmadienis)

 

Informacija

 • Konferencija vyko tiesiogiai internetu, rugsėjo 12–18 dienomis. Iki rugsėjo 23 d. užsiregistravę dalyviai dabar gali gauti konferencijos tiesioginės transliacijos įrašus ir juos peržiūrėti iki 2022-09-25 23:59 val.
 • Dalyvavimas konferencijoje ir/ar įrašų peržiūra – NEMOKAMA.

Bilietai

Užsiregistruok ir žiūrėk įrašus NEMOKAMAI

0 Eur

Pranešėjai

Tomas Raštutis

Standartus laužantis jaunas, bet jau sėkmingas finansų konsultantas, kuris tiek sau, tiek kitiems įrodė, jog ne amžiuje yra esmė. Su savo užsispyrimu ir begaliniu noru karjeroje pasiekė tokių rezultatų, kurių gali pavydėti ne vienas. Tapo grupės vadovu, jau per pirmus 12 mėnesių, 6 iš jų tapo NR1 konsultantu įmonėje, 4 kitus mėnesius būdavo 2–4 vietose. Laiko tobulėt atrado net tada, kai sportavo profesionaliai, dirbo bei studijavo. Paklaustas, kas turėjo įtakos jo tokiam karjeros šuoliui, su šypsena atsako – tikriausiai merginų „kabinimo“ įgūdžiai suformavo atkaklumą ir drąsą veikti, bei bendrauti su įvairaus tipo asmenybėmis.

 

KARJERA BE DIPLOMO. NE AMŽIUJE ESMĖ. DVIEJŲ TOMŲ ISTORIJA pranešime Tomas nori parodyti, kad ribos žmogaus karjeroje pirmiausia atsiranda viduje ir dažniausiai kyla iš aplinkos. Mūsų tėvai, mokytojai ir kiti žmonės mums įvaro baimę, kad be diplomo mes nieko nepasieksim, todėl per prievartą mokinamės sau nemėgiamų dalykų. Spręsti problemą reikia tiesiog daug dirbant toje srityje, kuri Tau labai patinka, iškant įkvėpimo sėkminguose žmonėse, taip pat nuolatos ten gerint savo įgūdžius.

 

„Nesitikėk, kad bus gerai ir Tau pavyks, tiesiog tai nuspręsk!“ – Tomas Raštutis.

Ugnė Juodytė

Geštalto psichoterapijos praktikė, daugiau nei 10 metų dirbanti psichologe. Yra baigusi sąmoningo dėmesingumo (angl. mindfulness) metų trukmės mokslus Neuromedicinos institute. Jos supervizorė – psichoterapeutė Manon Van Woensel (Prancūzija).

 

NUOVARGIS. PERVARGIMAS, O GAL PERDEGIMAS? – kodėl apie tai reikia kalbėti? Tai tarsi miegantis ugnikalnis. Jis gali rusenti ir slapčia atiminėti jūsų energiją, o gal net ir potencialą, o vieną dieną, kai mažiausiai to lauksime, gali sprogti ir sukelti tragiškus padarinius. Apie tokias situacijas tikrai esame girdėję kiekvienas. Problema gali atsirasti kaip pasekmė: ilgalaikio distreso (neigiamo streso), prasmės nematymo savo veikloje, perfekcionizmo, bandymo multitaskinti, nuolatinio ruminavimo (galvojimo apie praeities klaidas, nesėkmes), sveikų ribų nebrėžimo.

 

Klausytojai įsivertins, kokiame pervargimo etape yra. O gal tai jau perdegimas? Ir gaus konkrečius patarimus kaip sau padėti ir vėl jaustis energingesniam, galinčiam siekti savo tikslų.

 

„Nu(si)variusius arklius nušauna. Tiesa?“ – Ugnė Juodytė.

Aleksandr Lukjanov

Licencijuotas investicijų makleris. 2021 metais gavęs geriausio metų konsultanto titulą už daugiausia sėkmingai pakonsultuotų klientų. Jo asmeninė ambicija ir vizija – padėti savo klientams visais įmanomais finansų klausimais. Didžiausias valdytas investicinių projektų krepšelis 55 mln. 800 tūkst.

 

DARBAS-NAMAI-DARBAS. TIKRASIS ŽIURKIŲ RATAS IR KAIP IŠ JO IŠTRŪKTI pranešime Aleksandras bandys parodyti, kad „Žiurkių ratas“ yra klaidinantis įsitikinimas, kuris daugeliu atvejų gali trukdyti iš jo ištrūkti. Turime nebijoti eiti i darbą ir ten praleisti didžiąją gyvenimo dalį, nes tai ekonominio gyvenimo sudedamoji dalis, tačiau turint žinių ir tam tikrą mąstymo logiką, galima padaryti taip, kad visa tai būtų įdomus procesas laisvės link, o nevirstu tam tikru kalėjimu laisvėje.

 

„Visi dirbame tam, kad kažkada galėtume nebedirbti. Bet ar pavyks?“ – Aleksandr Lukjanov.

Arnas Markevičius

Lektorius, saviugdos treneris, verslininkas, valdybos narys. Naudojasi praktiškai išbandytais ir patirtais metodais. 13 metų vadovavimo ir įmonių valdymo patirtis. 16 metų patirtis mokymų ir konsultavimo srityje („M Capital“, „Unikali edukacija“, „Triple O Consulting“, „Liberti Smart Living“). Kompetencijos sritys: starteginės sesijos, darbas su asmeninėmis ir komandinėmis vertybėmis, vidinė komunikacija ir motyvaciniai mokymai, pardavimai.

 

Pranešime KAIP PRAŠYTI DIDESNIO ATLYGINIMO IR JĮ IŠLAIKYTI? lektorius atskleis gaires, kaip siekti didesnio atlygio savo darbe, veikloje, bei kas lemia dabartinį pajamų lygį. Sutiksite, juk ne nuo darbo stazo ar kompetencijų priklauso mūsų pajamos? Juk rinkoje tiek daug protingų žmonių, kurie dirba dešimtis metų tame pačiame darbe, tačiau būna uždirba mažiau. Taip pat Arnas aptars kaip išlaikyti padidėjusį atlygį, kad nebūtų trumpalaikis efektas.

 

„Žmonės gyvena užstrigę savo komforto zonoje ir nežino, kad atlygio augimui dažnai trūksta labai nedaug.“ – Arnas Markevičius

Gediminas Kasiliauskas

Investuotojas, verslininkas, lektorius, vienas iš Finansinės laimės akademijos kūrėjų, kurio pagrindinė vertybė yra tobulėjimas. Gediminas ryte keliasi ir į darbą eina su tikėjimu, kad Lietuvoje galime gyventi geriau, tik reikia žinoti, kaip – reikia žinių. Finansinių ir investavimo planų sudarymas ir valdymas yra jo kasdienybė. Iki šiol lektorius yra išanalizavęs 600+ individualių finansinių situacijų, pateikęs sprendimus joms ir sudaręs 50+ investavimo planų. Jis geba suformuoti ir arti 1 mln. Eur siekiančius investicinius portfelius. Didžiausią malonumą Gediminui suteikia padėkos iš klientų. Jis įsitikinęs, kad galima turėti idealų planą, bet vienas nesuplanuotas, nemalonus įvykis gali kardinaliai pakeisti to plano kryptį.

 

ŠEIMA, VAIKAI IR KARJERA, TAI TRAMPLINAS, O NE STABDIS – čia Gediminas dalinis savo asmenine patirtimi, teigiamais ir neigiamais išgyvenimais, kaip teko jam pačiam derinti karjeros pakilimus ir nuosmukius su dviejų vaikų ir žmonos interesais.

 

„Anksčiau ar vėliau užduosite sau šį klausimą: vardan ko aš tai darau?“ – Gediminas Kasiliauskas.

Tomas Paškovski

Aviazijos entuaziastas, pardavimų vadovas ir asmeninių finansų konsultantas. Neįprasčiausas faktas yra tas, kad 22 metų savo atkaklumu, nuoširdžiu darbu ir investicijų į nekilojamą turtą pagalba pasiekė finansinę nepriklausomybę, kai pasyvių pajamų srautas yra virš 2000 Eur/mėn., o dar tai tik kelio pradžia.

 

KARJERA BE DIPLOMO. NE AMŽIUJE ESMĖ – Tomas dalinsis savo istorija, kaip jam tai pavyko pasiekti. Pagrindinė užduotis motyvuoti žmogų imtis veiksmų, patikėti, kad visos galimybės ir visi įrankiai yra čia pat, bet svarbiausia tikėti, kad gali ir ieškoti geriau. Manome, kad tokių kaip šie du jauni ir ambicingi Tomai yra daugiau, tik deja, ne visi dalinasi savo išgyvenimais, todėl patikėti, kad gali kiekvienas yra kur kas sunkiau, nes užaugome su skirtingomis nuostatomis ir šeimų pavyzdžiais.

 

„Jeigu galiu aš – gali ir tu! Skamba paprastai, bet tai tiesa.“ – Tomas Paškovski.

Mindaugas Stanevičius

Licencijuotas investavimo konsultantas, verslininkas, investuotojas ir pardavimų strategas. Daugiau nei 12 metų dirbu pardavimų ir žmonių konsultavimo srityse. Nuolatos nagrinėju pačio pardavimo ir bendravimo procesus, metodikas. Nuo pat pradžių verslo pasaulyje verčiau save be perstojo ieškoti atsakymų, inovuoti, optimizuoti procesus ir pagaliau verslas pradėjo dirbti man. Kaista, juk visi turime vienodas galimybes generuoti pajamas, tačiau kodėl galiausiai gauname skirtingus atlyginimus?

 

3000 EUR/MĖN. IR DAUGIAU UŽDIRBANČIOS PROFESIJOS pristatyme bus nagrinejama Lietuvos darbo rinkos statistika (ar yra pasiūla iš darbdavių ir galimybių uždirbti daugiau). Pateikta informacijos, ko reikia norint siekti išskirtinių atlyginimų ir galiausiai keli „TIPS&TRICKS“, nuo ko gali pradėti kiekvienas save ruošti tokioms profesijoms, kurios uždirba daugiau nei 3000. Tik žinios ir kryptingas darbas leidžia patekti į tuos 6,8 % Lietuvos gyventojų (pagal 2021 metų statistinius duomenis), kurie per mėnesį uždirba 3000 eur ir daugiau. O kas, jei ambicijos yra dar didesnės?

 

„Vis tiek visų pinigų neuždirbsim, o kas, jei uždirbtume šiek tiek daugiau, nei mums reikia?“ – Mindaugas Stanevičius.

Laura Šeškienė

Licencijuota investicijų konsultantė, moterų finansų edukatorė ir finansinio raštingumo lektorė. Po skyrybų žengusi drąsų žingsnį – pakeitė profesiją, išėjo iš samdomo darbo ir pradėjo finansų konsultantės verslą. „Ieškojau prasmingos veiklos sau, bei sėkmingos karjeros, kurią galėčiau derinti su šeima“, – dalinasi Laura, kuri teigia, kad dabar jos misija yra įkvėpti moteris geriau rūpintis savo finansais, padrąsinti pradėti investuoti, padėti susikurti finansinį saugumą ir įgyti finansinę laisvę.

 

ŠEIMA, VAIKAI IR KARJERA, TAI TRAMPLINAS, O NE STABDIS – protingas žmogus žino, kaip reiktų daryti. Išmintingas – žino ir kaip nereikia. Susitikime Laura pasakos savo gyvenimo detales, kurioi gali tapti pamokančia istorija kaip daryti arba kaip nedaryti tiems, kas nori ieškoti kompromisų, siekti daugiau ir mokytis iš kitų klaidų.

 

„Netekusi finansinio stabilumo po skyrybų puoliau siekti sėkmingos karjeros. Tačiau greitai atsitrenkiau į sieną – rūpintis dukromis vienai reikėjo skirti labai daug laiko. Šeima man buvo ir reaktyvinis kuras karjerai ir visiškas stabdis. Atrodė misija neįmanoma suderinti abu.“ – Laura Šeškienė.

Artūras Lebedenko

Projekto „Motyvuoti atletai“ įkūrėjas, sveikatingumo ir finansų treneris, bei investuotojas daugiau nei 10 metų. Didžiausia problema su kuria susiduriama juntant darbo nuovargį, tai netinkamo krūvio bei poilsio balansas. Dažnai dirbame darbus, kurie mums nepatinka ar netinka, tačiau bijome juos prarasti dėl didelių įsipareigojimų, o tai kelia stresą, neleidžia atsipalaiduoti ir tinkamai pailsėti, ko pasekoje prastėja miegas, kenčia mityba, aktyvumas ir vis giliau lendame į kortizolio liūną.

 

Seminaro KAIP TURĖTI DAUGIAU ENERGIJOS DARBE IR MĖGAUTIS GYVENIMU? metu padėsime atrasti dirgiklius ir pasiūlyti sprendimus, kaip laiku sustoti.

 

„Jei žmogus blogai jaučiasi darbe, nepakankamai gerai uždirba, deja, stresas persiduoda ir į kitas gyvenimo sritis.“ – Artur Lebedenko

Darius Pietaris

Emocinės kompetencijos treneris. Kartais mums atrodo, kad mus valdo mūsų darbas, aplinka, šeima, pokyčiai ir kiti nuo mūsų nepriklausantys dalykai. Bet ar iš tiesų yra taip? Taip, mes dažnai negalime daryti įtakos išorinėms aplinkybėms, bet galime valdyti savo būsenas ir savo reakcijas į įvykius. Ir – stebuklas – tarsi netikėtai ima keistis mūsų aplinka ir randasi dalykai, kurių norime ir apie kuriuos svajojame.

 

Mūsų asmenybė – tai įpročių rinkinys: elgesio, mąstymo, emocinių. Kartais tie įpročiai yra naudingi ir labai mums padeda, bet dažnai kankina ir trukdo. Kaip su tuo tvarkytis? Ką galime padaryti, kad ne gyvenimas gyventų mus, bet mes – gyvenimą? Kad ne darbas mus dirbtų, bet mes – darbą? Kad ne pokyčiai valdytų mūsų karjerą, bet mes – pokyčius? Apie tai ir plačiau pranešime KAIP NEBIJOTI POKYČIŲ IR IMTIS VEIKSMŲ.

 

„Saugiausia yra gyventi kalėjimo kameroje: reguliariai maitina, esate aprūpinti viskuo, ko reikia, viskas yra tobulai saugu. Bet ar tikrai norite tokio gyvenimo?“ – Darius Pietaris.

Laimonas Smulkys

Profesionalus lektorius, autorius, energingas, įkvėptas ir įkvepiantis žmogus.

 

Laimonas be galo daug mokosi bei visad ieško būdų, kaip tai paversti praktika. Jis tiki, kad būtent praktinės žinios padėjo jam tapti tikru energijos užtaisu ir persiorientuoti savo karjeros kelyje bei tapti profesionalu jau ne pirmą kartą.

 

„Nuostabu dalintis savo sukauptomis žiniomis su vienu žmogumi, tačiau, kai vienu metu galiu pasidalinti patirtimi su šimtais žmonių, grupėje įsivyrauja visiškai kitokia dinamika ir daugelis pagaliau išties patiki, kad į savo gyvenimą gali įnešti labai reikšmingų pokyčių. Esu 100 % įsitikinęs, kad kiekvienas gali gyventi geresnį ir energingesnį gyvenimą“, – sako Laimonas.

Rokas Bernatonis

Rokas Bernatonis – iliuzionistas, autorinių magijos ir humoro šou kūrėjas ir atlikėjas, virtualių magijos dirbtuvių autorius, dviejų pasaulinių Gineso rekordų savininkas. Vienintelis Baltijos šalių iliuzionistas, pakviestas į prestižinį garsiausio pasaulyje magų dueto Penn ir Teller šou „Fool Us“, ir vienintelis Lietuvos iliuzionistas, su savo šou apkeliavęs visą JAV.

 

Rokas magiškojoje scenoje – daugiau nei 15 metų, savo pasirodymais papuošė ne vieno Lietuvos atlikėjo šou: Egidijaus Dragūno (Sel), Marijono Mikutavičiaus, Radistų. Bendradarbiavo su garsiais iliuzionistais Rick Smith Jr., Shimshi, Shin Lim ir kt. LRT projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ dalyvavo kaip magijos mokytojas – kiekvieną savaitę vaikams vedė magijos pamokas.

 

Iliuzionistą kalbins Vytautas Jančiauskas, norėdamas sužinoti jo mąstymo ypatumus, lėmusius tokius karjeros pasirinkimus. Kodėl jis nesiėmė dirbti „normalaus“ darbo ir kaip jis gyvena be stabilios algos, rėkiančio šefo ir socialinių garantijų.

Žilvinas Butkevičius

Esu svajotojas, optimistas ir nenuorama, mane žavi didingos idėjos ir prasmingi pokalbiai su entuziastingais žmonėmis. Mėgstu nuolat mokytis, tobulėti ir judėti pirmyn, mano galva pilna idėjų kurias greit realizuoju.

 

2009 m. kartu su partneriais įkūrėme pirmąją įmonę – M Capital, kuri šiandien padeda tūkstančiams žmonių turėti turtingesnę ateitį ir šiandieną. Turiu daugiau nei 10 metų patirtį finansų srityje, mėgstu padėti žmonėms kurti pasyvias pajamas bei susitvarkyti asmeninius finansus, todėl išleidau knygą „Finansinės Sėkmės Formulė“, bei sukūriau mokymų programą „7 savaičių iššūkis“. Nuolat investuoju į nekilnojamą turtą, verslą, kriptovaliutas ir savo žinias. Dar vaikystėje užsikrėčiau nepagydoma motociklizmo liga (tiesa pasakius ir neketinu nuo jos gydytis), tad motociklai yra man kiek daugiau nei hobis. Motociklų lenktynės, kelionės, snieglentės, automobiliai, dviračiai, lego ir playstation neatsiejama mano gyvenimo dalis.

 

Esu dėkingas už gyvenimą, finansinę laisvę ir galimybę kurti mėgaujuosi tuo kasdien ir noriu padėti kitiems tą pasiekti.

Gintaras Pociūnas

Licencijuotas investicijų makleris, MDRT klubo narys ir užkietėjęs investuotojas, kuris ne tik pats kiekvieną mėnesį investuoja 70–80 % savo gaunamų pinigų, bet kartu su komanda kiekvienais metais padeda įdarbinti pinigus ir keliems tūkstančiams žmonių, nes tiki, jog investuoti gali kiekvienas.

 

Gintaras nuolat prisimena savo karčią pažintį su investavimu. 2013 m. neturėdamas absoliučiai jokio finansinio raštingumo ir patirties investavime jis prarado daugiau nei 30 000 litų. Nuo tada požiūrį, jog knygas skaito ir mokosi tik nevykėliai pakeitė į nuostatą, jog protingi žmonės mokosi iš visų, visur ir visada, o kvailiai jau viską žino.

 

Šiandien Gintaras skiria tūkstančius valandų knygoms, mokymams, seminarams, konferencijoms ir praktiškai taiko visas įgytas žinias. Jis vadovaujasi nuostata, jog investuojant pinigus svarbiausia jų neprarasti, o tam būtina turėti aiškią strategiją bei planą ir, svarbiausia, jo laikytis. Turint kantrybės ir laikantis šios nuostatos kiekvienas žmogus galėtų tapti sėkmingu investuotoju.

Vytautas Jančiauskas

Lektorius, knygos ir įvairių seminarų autorius, komandos lyderis ir pokyčio per edukacija atstovas. Pagrindinės dvi temos, kuriose daugiausia skyrė laiko ir energijos, tai gyvenimo psichologija (santykių ir asmeninio produktyvumo), bei finansai ir investavimas. Vytautas tiki, kad kviekvienas turi įvaldyti šias dvi sferas, nes, deja, nusamdyti vietoj savęs nieko negalime.

 

Kalbindamas Roką Bernatonį pranešime KAIP PASIRINKAI MAGO PROFESIJĄ BE STABILIOS ALGOS IR SOC. GARANTIJŲ? Vytautas sieks parodyti, kad kiekvienas turime ir galime siekti savo svajonių ir sumokėti tą „saugumo“ kainą. O gal vis dėl to tai tiesa, kad mes už nedidelą, bet stabilią algą, kuri turi didelius mokesčius, parduodame savo brangias svajones kažkam, kas įkūrė verslą, ėmėsi mums vadovauti ir pats niekada neturėjo siekio, gauti mažos, stabilios algos, nes žiūrėjo tiesiai į savo svajones ir nieko daugiau nematė, o darė, darė, darė.

Bilietai

Užsiregistruok ir žiūrėk įrašus NEMOKAMAI

0 Eur

KONFERENCIJĄ ĮKVĖPĖ