Investavimas per investicinį gyvybės draudimą ir alternatyvos

ONLINE SEMINARAS

Apie investicinį draudimą paprastai

Seminaras vyks gegužės 23d. 18:30 val.

Investavimas per investicinį gyvybės draudimą ir alternatyvos

ONLINE SEMINARAS

Apie investicinį draudimą paprastai

Seminaras vyks gegužės 23d. 18:30 val.

Aprašymas

Norintys pradėti įdarbinti savo pinigus dažnai neišvengia vienos paprastos klaidos: vietoje to, kad startuotų domėdamiesi baziniais finansiniais produktais ir investavimo metodikomis, iškart imasi bandyti analizuoti ir gilintis į sudėtingas sistemas ar investavimo priemones. Ir dažnu atveju nusivilia, nes viskas pasirodo pernelyg sudėtinga – motyvacija išblėsta. Blogiausia, nesiima jokių veiksmų, nesukuria jokio rezultato.

Norint išsiugdyti tvirtus finansų valdymo įpročius, reikėtų pradėti nuo bazinių žinių ir bazinių investavimo produktų. Nes kai supranti juos, visa kita suprasti – daug lengviau. Vienas populiariausių ir paprasčiausių įrankių norintiems pradėti investuoti – investicinis gyvybės draudimas. Seminaro lektoriai jį ne tik išsamiai apžvelgs nuo A iki Z, bet ir palygins su kitais įrankiais, aptars, ką reikėtų rinktis skirtingose situacijose.

Iki pasimatymo  seminare!

SEMINARE APTARSIME:

 • Kuo skiriasi aukštą ir žemą finansinį intelektą turinčių žmonių mąstymas

 • Pensijų fondų ir kaupiamojo draudimo rinkos reputacija ir kas ją kuria

 • Investicinio gyvybės draudimo sutarties sudarymo kaštai

 • Investicinio gyvybės draudimo palyginimas su:
  - II pakopos pensijų fondais,
  - III pakopos pensijų fondais,
  - ETF pirkimu per vertybinių popierių sąskaitą.

 • Praktinė dalis: skirtingų kaupiamojo draudimo bendrovių produktų palyginimas

 • Mitai apie taupymą ir investavimą

Kodėl verta dalyvauti:

1
PRAKTINĖS ŽINIOS

Seminare sužinosite kaip pradėti investuoti per gyvybės draudimą, kuo jis skiriasi nuo kitų įrankių ir ką reikėtų rinktis skirtingose situacijose.

2
TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA

Seminaras bus transliuojamas internetu tiesiogiai. Todėl galėsite dalyvauti iš bet kurios pasaulio vietos ir užduoti lektorei rūpimus klausimus.

3
ĮRAŠAS

Nors seminaras vyks tiesiogiai, jo transliacija bus įrašinėjama. Dalyviai, kurie norės dar sykį peržiūrėti seminarą, tą padaryti neribotą kartų skaičių galės dar 2 savaites po transliacijos.

4
DOVANA

Seminaro dalyviams dovanojame 1 val. edukacinę konsultaciją pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Temų pasirinkimus ir registracijos formą gausite el. paštu po seminaro; konsultantas su jumis susisieks nurodytu telefonu.

Informacija

 • Užsiregistruoti dalyvauti seminare galite iki seminaro dienos, 17 val.
 • Seminaras bus transliuojamas internetu tiesiogiai.
 • Seminaras truks ~1,5 val. Rekomenduojame turėti užrašus pasižymėti naudingai informacijai.
 • Likus 1 val. iki seminaro pradžios el. paštu bei SMS žinute gausite seminaro tiesioginės transliacijos nuorodą. Kaip papildomą vertę kitą dieną gausite seminaro transliacijos įrašo nuorodą. Ji galios 2 savaites, per kurias galėsite peržiūrėti seminaro įrašą neribotą kartų skaičių. Dėl šios priežasties seminaras bus įrašinėjamas. Jeigu naudosite vaizdo kamerą, būsite matomi kitiems bilietus įsigijusiems dalyviams.
 • DOVANA: seminaro dalyviams dovanojame 1 val. trukmės edukacinę konsultaciją pasirinktomis asmeninių finansų valdymo temomis. Temų pasirinkimus ir registracijos formą gausite el. paštu po seminaro; konsultantas su jumis susieks nurodytu telefonu. Atkreipiame dėmesį, jog asmeninių finansų konsultantai nekonsultuoja būsto kredito temomis. Norintiems konsultuotis dėl būsto kredito, rekomenduojame įsigyti mokamą vieno iš sertifikuotų būsto kreditų konsultantų asmeninę konsultaciją.

Bilietai

Šiuo metu bilietų nėra.

Lektorius

Tomas Skorupskis
 • Finansų konsultantų komandos vadovas
 • 6+ metus finansų srityje
 • 2020 m. išrinktas „Metų vadovu“ ir „Metų plėtros lyderiu“
 • Prisidėjo prie 1000+ žmonių finansinių pokyčių

 

Mokykloje ir universitete išmokome trigonometrijos ir upių pavadinimus, tačiau negavome net bazinių žinių apie pinigus, mokesčius, skirtingas pinigų valdymo strategijas. Laikau save Lietuvos patriotu, tačiau skaudu matyti, jog esame lažybų ir greitųjų kreditų kraštas, o statistikoje pagal finansinį raštingumą rikiuojamės Europos dugne. Matant šią problemą ir turint žinių manau, kad Lietuvai reikalinga finansinio raštingumo banga, todėl kas rytą keliuosi iš lovos ir dirbu tai, ką moku geriausiai – konsultuoju žmones, po vieną asmenį ar šeimą, o taip pat ugdau finansų konsultantus, nes taip galiu padėti daugiau žmonių.

Investuoti gali (ir turi) kiekvienas – tai viena svarbiausių mano nuostatų. Dėl to tiek konsultacijose, tiek socialiniuose tinkluose stengiuosi sudėtingus dalykus paaiškinti paprastai, tarsi kalbant apie obuolius ir kriaušes.

Didžiausia mano aistra – matyti žmonių transformacijas. Džiaugiuosi, jog savo komandoje jau išugdėme ne vieną lyderį. Įdomu tai, jog nei vienas žmogus negalvojo dirbti šioje srityje, tačiau tai pradėjus, kad ir kaip papildomą veiklą, pasiliko čia.