fbpx

Sertifikuoti lektoriai

Arnas Markevičius

Profesionalus lektorius, knygų autorius, UAB „M Capital” steigėjas ir bendraturtis, kurio komentarus finansų temomis publikuoja Verslo žinios ir delfi.lt. Arnas jau daugiau nei 10 metų konsultuoja klientus finansų klausimais, tad puikiai išmano jų poreikius. Seminarų dalyviai labiausiai vertina Arno gebėjimą sudėtingas finansų valdymo detales perteikti paprasta, suprantama ir įdomia kalba.

Būsto kreditas – įsipareigojimas keliasdešimčiai metų, kuriame daugelį aspektų renkatės patys. Iš praktikos žinau, kad dauguma nesidominčių, neišvengia klaidingų pasirinkimų, kainuojančių dideles pinigų sumas. Žinodami, kaip ruoštis ir valdyti būsto paskolą, kaip rinktis finansinius įrankius ir išnaudoti mokesčių lengvatas, išsaugosite tūkstančius eurų ir būsite finansiškai saugūs.“ – sako Arnas.

Žilvinas Butkevičius

Verslininkas, profesionalus lektorius, asmeninio tobulėjimo treneris, UAB „M Capital” steigėjas ir bendraturtis. Žilvinas vadovauja VšĮ „Septyni penktadieniai”, yra mokymų programos „7 savaičių iššūkis” kūrėjas. Finansų srityje dirba nuo 2006 metų, turi sukaupęs ilgametę patirtį asmeninių finansų valdyme, investavime ir pasyvių pajamų kūrime. Seminarų dalyviai Žilviną apibūdina kaip lektorių, kuris ne tik dalinasi vertingais patarimais, bet ir stipriai motyvuoja siekti savo tikslų.

Visa savo širdimi ir energija siekiu kasdien padėti žmonėms tapti turtingesniais tiek finansiškai, tiek emociškai laisvesniais. Noriu, kad kelias, link savo svajonių būsto, jiems būtų kuo aiškesnis, todėl savo patirtimi, žiniomis ir motyvacija mielai dalinuosi su seminarų dalyviais” – sako Žilvinas.

Milana Jonikienė

Sėkminga verslininkė, UAB „M Capital” bendraturtė, finansų ekspertė, sertifikuota koučerė, profesionali lektorė, mama.

Versle ir šeimoje esu apsupta vyrų. Labai ilgai maniau, kad tik kovodama jų ginklais galiu būti stipri. Šiandien žinau, kad tinkamai išnaudodamos savo pačių ginklus mes, moterys, galime pasiekti labai daug. Esu laiminga, nes darau tai, ką be proto myliu ir turiu galimybę uždirbti tiek, kiek esu verta. Noriu dalintis ir įkvėpti moteris pasitikėti savimi, pritaikyti žinias praktikoje, turėti pinigų sau ir būti laimingoms."

Gintaras Pociūnas

Verslininkas, investuotojas, finansų konsultantas, profesionalus lektorius. Energija, motyvacija ir jaunatviškas veržlumas Gintarui padėjo tapti puikiu vadovu bei mokytoju. Asmeninė patirtis, nuolatinis tobulėjimas ir žinių pritaikymas praktikoje, kiekvienais metais Gintarui leidžia padėti šimtams žmonių susitvarkyti su asmeniniais bei šeimos finansais. 

„Supratau, jog gyvenime galima pasiekti viską, ko tik nori, todėl kasdien dalinuosi savo patirtimi ir padedu žmonėms kurti teigiamus pokyčius jų gyvenime, užsidirbti pinigų šiandien ir turėti finansinį saugumą ateityje“- sako Gintaras.

Nerijus Murauskas

Verslininkas, profesionalus lektorius, konsultantas, nuoseklių asmeninių pokyčių lyderis. Pinigų valdymu domisi nuo 17 metų. Kompetencijas nuosekliai kelia Lietuvoje ir užsienyje rengiamuose mokymuose bei seminaruose. Individualiai mokosi pas vieną geriausių pasaulyje finansų srities profesionalų - James Heidema (Kanada). Seminarų dalyviai Nerijų apibūdina kaip lektorių, kuris yra motyvuojantis, konkretus, nuoširdus bei aiškiai ir įdomiai gebantis perteikti informaciją.

Savimi pasirūpinti yra mano pareiga, todėl į gyvenimą kabinuosi visomis keturiomis ir dar įsirėžęs nagais. Pinigai yra tema, su kuria susiduriame kiekvieną dieną. Nepaisant to - švietimo apie pinigus Lietuvoje nėra. Matydamas šią problemą - dalinuosi žiniomis, kaip teisingai tvarkyti savo pinigus. Tai daryti yra mano aistra“ – sako Nerijus.

TURITE KLAUSIMŲ?

El. paštas

info@mcapital.lt

Telefonas

+370 659 98 858

Mūsų biurai

Vilniuje – Vytenio g. 4,
Kaune – Vytauto pr. 32,
Klaipėdoje – Minijos g. 19. 

Privatumo politika

SUŽINOKITE APIE SEMINARUS BEI VEBINARUS PIRMIEJI!

Palaukite...

Ačiū! Jūs sėkmingai užsiprenumeravote „M Capital" naujienas.