Sertifikuoti lektoriai

Arnas Markevičius

Profesionalus lektorius, knygų autorius, UAB „M Capital” steigėjas ir bendraturtis, kurio komentarus finansų temomis publikuoja Verslo žinios ir delfi.lt. Arnas jau daugiau nei 10 metų konsultuoja klientus finansų klausimais, tad puikiai išmano jų poreikius. Seminarų dalyviai labiausiai vertina Arno gebėjimą sudėtingas finansų valdymo detales perteikti paprasta, suprantama ir įdomia kalba.

Būsto kreditas – įsipareigojimas keliasdešimčiai metų, kuriame daugelį aspektų renkatės patys. Iš praktikos žinau, kad dauguma nesidominčių, neišvengia klaidingų pasirinkimų, kainuojančių dideles pinigų sumas. Žinodami, kaip ruoštis ir valdyti būsto paskolą, kaip rinktis finansinius įrankius ir išnaudoti mokesčių lengvatas, išsaugosite tūkstančius eurų ir būsite finansiškai saugūs.“ – sako Arnas.

Žilvinas Butkevičius

Verslininkas, profesionalus lektorius, asmeninio tobulėjimo treneris, UAB „M Capital” steigėjas ir bendraturtis. Žilvinas vadovauja VšĮ „Septyni penktadieniai”, yra mokymų programos „7 savaičių iššūkis” kūrėjas. Finansų srityje dirba nuo 2006 metų, turi sukaupęs ilgametę patirtį asmeninių finansų valdyme, investavime ir pasyvių pajamų kūrime. Seminarų dalyviai Žilviną apibūdina kaip lektorių, kuris ne tik dalinasi vertingais patarimais, bet ir stipriai motyvuoja siekti savo tikslų.

Visa savo širdimi ir energija siekiu kasdien padėti žmonėms tapti turtingesniais tiek finansiškai, tiek emociškai laisvesniais. Noriu, kad kelias, link savo svajonių būsto, jiems būtų kuo aiškesnis, todėl savo patirtimi, žiniomis ir motyvacija mielai dalinuosi su seminarų dalyviais” – sako Žilvinas.

Milana Jonikienė

Sėkminga verslininkė, UAB „M Capital” bendraturtė, finansų ekspertė, sertifikuota koučerė, profesionali lektorė, mama.

Versle ir šeimoje esu apsupta vyrų. Labai ilgai maniau, kad tik kovodama jų ginklais galiu būti stipri. Šiandien žinau, kad tinkamai išnaudodamos savo pačių ginklus mes, moterys, galime pasiekti labai daug. Esu laiminga, nes darau tai, ką be proto myliu ir turiu galimybę uždirbti tiek, kiek esu verta. Noriu dalintis ir įkvėpti moteris pasitikėti savimi, pritaikyti žinias praktikoje, turėti pinigų sau ir būti laimingoms."

Gintaras Pociūnas

Verslininkas, investuotojas, finansų konsultantas, profesionalus lektorius. Energija, motyvacija ir jaunatviškas veržlumas Gintarui padėjo tapti puikiu vadovu bei mokytoju. Asmeninė patirtis, nuolatinis tobulėjimas ir žinių pritaikymas praktikoje, kiekvienais metais Gintarui leidžia padėti šimtams žmonių susitvarkyti su asmeniniais bei šeimos finansais. 

„Supratau, jog gyvenime galima pasiekti viską, ko tik nori, todėl kasdien dalinuosi savo patirtimi ir padedu žmonėms kurti teigiamus pokyčius jų gyvenime, užsidirbti pinigų šiandien ir turėti finansinį saugumą ateityje“- sako Gintaras.

Nerijus Murauskas

Verslininkas, profesionalus lektorius, konsultantas, nuoseklių asmeninių pokyčių lyderis. Pinigų valdymu domisi nuo 17 metų. Kompetencijas nuosekliai kelia Lietuvoje ir užsienyje rengiamuose mokymuose bei seminaruose. Individualiai mokosi pas vieną geriausių pasaulyje finansų srities profesionalų - James Heidema (Kanada). Seminarų dalyviai Nerijų apibūdina kaip lektorių, kuris yra motyvuojantis, konkretus, nuoširdus bei aiškiai ir įdomiai gebantis perteikti informaciją.

Savimi pasirūpinti yra mano pareiga, todėl į gyvenimą kabinuosi visomis keturiomis ir dar įsirėžęs nagais. Pinigai yra tema, su kuria susiduriame kiekvieną dieną. Nepaisant to - švietimo apie pinigus Lietuvoje nėra. Matydamas šią problemą - dalinuosi žiniomis, kaip teisingai tvarkyti savo pinigus. Tai daryti yra mano aistra“ – sako Nerijus.

Daumantas Karpavičius

Profesionalus lektorius, finansų konsultantas, investuotojas, charizmatiška asmenybė bei didelis sporto entuziastas.
 
Nuo mažumės svajojęs padėti Lietuvos žmonėms iš seimo tribūnos, Daumantas pasirinko kitą kelią, kuris, jo manymu, turi didesnę įtaką Lietuvos žmonių gyvenimo gerovei. Daumantas sako: „mokėjimas valdyti savo finansus ir pakankamas kiekis pinigų, leidžia gyventi oriai bei turėti pasirinkimo laisvę ir to neatims jokie valdžios sprendimai ar įstatymų pakeitimai". Nuoširdus darbas, profesionalumas bei išskirtinės vertės kūrimas klientams - trys pagrindiniai Daumanto principai, kuriais vadovaudamasis jis kasdien padeda žmonėms pasirūpinti savo finansiniu saugumu bei šeimos ateitimi.
 
 

Donatas Antonovas

Verslininkas ir investuotojas, profesionalus lektorius, akredituotas būsto kreditų ir investavimo konsultantas, atkaklaus rezultatų siekimo pavyzdys.

Nuoširdus darbas, pozityvumas ir nuolatinis tobulėjimas - trys pagrindiniai sėkmingo žmogaus požymiai. Vadovaudamasis šiais principais, Donatas kasdien padeda žmonėms pasirūpinti savo finansiniu saugumu ir šeimos ateitimi, bei optimizuoti ir suprasti būsto kreditus ir investicijas.

„Lietuvoje ypač trūksta švietimo asmeninių finansų valdymo tema, o būsto kreditas ir investavimas dažnam atrodo labai sudėtingai. Myliu šį darbą, nes kasdien galiu padėti žmonėms suprasti ir turėti daugiau pinigų, laisvės, bei pasirinkimų.“ - sako Donatas.

Laimonas Smulkys

Profesionalus lektorius, autorius, energingas, įkvėptas ir įkvepiantis žmogus.

Laimonas be galo daug mokosi bei visad ieško būdų, kaip tai paversti praktika. Jis tiki, kad būtent praktinės žinios padėjo jam tapti tikru energijos užtaisu ir persiorientuoti savo karjeros kelyje bei tapti profesionalu jau ne pirmą kartą.

Nuostabu dalintis savo sukauptomis žiniomis su vienu žmogumi, tačiau, kai vienu metu galiu pasidalinti patirtimi su šimtais žmonių, grupėje įsivyrauja visiškai kitokia dinamika ir daugelis pagaliau išties patiki, kad į savo gyvenimą gali įnešti labai reikšmingų pokyčių. Esu 100% įsitikinęs, kad kiekvienas gali gyventi geresnį ir energingesnį gyvenimą“,- sako Laimonas.

 
 

Giedrė Petrilionienė

Giedrė – dviejų sūnų mama, pedagogė, verslininkė.

Giedrė tiki, jog žinios yra esminis dalykas, formuojantis mūsų ateitį. Jaunų žmonių, vaikų, paauglių ugdymas, auklėjimas, mokymas jiems svarbiomis temomis – ne tik Giedrės darbas, asmeninis gyvenimas, bet ir pašaukimas.

Lektorė siekia, kad nuo pat mažumės kiekvienoje šeimoje su vaikais vyktų atviras bendravimas ne tik santykių, bet ir asmeninių finansų valdymo temomis.

TURITE KLAUSIMŲ?

El. paštas

info@mcapital.lt

Telefonas

+370 659 98 858

Mūsų biurai

Vilniuje – Vytenio g. 4,
Kaune – Vytauto pr. 32,
Klaipėdoje – Herkaus Manto g. 22. 

Privatumo politika
Bilietų pirkimo taisyklės