Asmeninės konsultacijos su sertifikuotais būsto kreditų konsultantais

Mūsų sertifikuoti būsto paskolų konsultantai – asmenys, nuolat keliantys kompetencijas apie tai, kaip valdyti ir derinti tarpusavyje ilgalaikius finansinius įrankius.  Konsultantų tikslas asmeniškai edukuoti klientą apie būsto kreditų pasirinkimus taip, kad klientas gebėtų priimti sprendimus, atsižvelgdamas į galimas pasekmes. Atkreiptinas dėmesys, jog sertifikuoti būsto kreditų konsultantai neteikia konsultacijų dėl konkrečių būsto kredito sutarčių ir nepriima sprendimų už klientą dėl jo pasirinkimų. Tačiau žinios apie skirtingų finansinių įrankių derinimą padės praplėsti požiūrį, įžvelgti rizikas, suprasti kredito strategiją bei atkreips dėmesį į svarbiausius pasirinkimus, kad klientas pats galėtų susikurti sau priimtiniausią kredito grąžinimo strategiją. Mūsų tikslas – edukuoti, išmokyti, duoti Jums „meškerę, o ne žuvį“, suteikti ne vienkartinius atsakymus, o žinojimą. Būsto paskolų edukacinės konsultacijos yra mokamos.

Žemiau rasite mūsų sertifikuotų būsto kreditų konsultantų sąrašą. Išsirinkite norimą konsultantą ir susisiekite!

Alina Torbejeva

Asmeninių finansų ir būsto kreditų konsultantė, mokesčių žinovė bei buhalterinės apskaitos įmonės savininkė.„Jau daugiau nei 10 metų mano gyvenimas sukasi apie skaičius, finansus ir buhalteriją. Tvarkingi finansai ne prabanga, o būtinybė – nesvarbu kiek uždirbate. Todėl žinojimas apie galimas lengvatas, išmanymas, kaip elgtis su finansais, gali būti vienas malonumas“, – sako Alina.

Dažnai būsto kreditai atneša daug neaiškumo, ypač tiems, kurie su tuo nėra susidūrę arba įsigilinę, o domėjimasis baigiasi nuėjus į konsultaciją su banko konsultantu. Įsivaizduojame, jog viską kas susiję su būsto kreditais žinome, dėl to nebesidomima sutartimis, sąlygomis, o padaromos klaidos kainuoja tūkstančius.  

„Mano tikslas – edukuoti planuojančius turėti būsto paskolą ir jau turinčius, išmokyti dėlioti finansus, suprasti mokesčius, įsigilinti į lengvatas taip, kad turimas būsto kreditas netaptų našta daugeliui metų.“

Mob: +37067875031El. paštas: alina@pelningumosprendimai.ltKonsultacijos valandos kaina: 60 eurMiestas: Vilnius ir online

Vytautas Zlatkus

Finansų konsultantas, slidinėjimo instruktorius, mylintis vyras bei 3 nuostabių berniukų tėtis.

Prieš 6 metus atradau M Capital ieškodamas pagalbos su Būsto paskola. Seminare ir asmeninėje konsultacijoje įgijęs žinių sėkmingai praėjau visus vieno iš sudėtingesnių paskolos ėmimo atvejo žingsnius - pradedant derybomis su bankais ir užbaigiant "per plauką" gautais pinigais paskutinę jų išmokėjimo termino dieną. Savo kailiu patyręs kokių iššūkių gali iškilti, daug laiko skyriau žinių būsto paskolų tema gilinimui, tad šiandien galiu užtikrintai padėti kokybiškai pasiruošti paskolai, padėti pamatyti galimas rizikas ir išmokyti, kaip nuo jų apsisaugoti.

 
Mob: +370 612 97118
El. paštas: vytautas.zlatkus@mcapital.lt
Konsultacijos valandos kaina: 120 €
Miestas: Online

Martynas Šimelionis

Martynas prisimena, jog finansinis raštingumas kadaise atrodė kaip kažkas svetimo ir nesuprantamo. Tačiau vedamas smalsumo ir noro suprasti, kaip viskas veikia, jis ėmė domėtis dalykais, kurių, kaip pats sako, nei mokykloje, nei universitete nesutiko.

„Tada dar nesupratau, kokį didelį pokytį mano gyvenime padarys sprendimai domėtis finansų temomis. Net neįsivaizdavau, kad vėliau mokysiu kitus finansinio raštingumo pagrindų, dėliosiu asmeninius finansinius planus ir kartu su klientu kelsime tikslus, kurie iš esmės pakeis gyvenimą“, – sako Martynas.

Kasdien susitikdamas su nauju žmogumi Martynas turi du tikslus: 1) suprasti tikruosius poreikius; 2) padaryti taip, kad pinigų būtų daugiau tiek dabar, tiek ateityje.

Martynas prisipažįsta, jog šiandien galvodamas apie tai, ką ir kaip daro, užsiimdamas šia veikla, jis labiausiai jaučiasi dėkingas likimui, kad turėjo galimybę tapti žmogumi, kuris gali padėti kitiems. „Taip pat esu dėkingas visiems, kuriuos jau sutikau, nes tai buvo neįkainojamos patirtys, kurios mane užaugino. Ir esu dėkingas tiems, kuriuos dar sutiksiu. Iki susitikimo!“

Mob: +370 624 38546
El. paštas: m.simelionis@mcapital.lt
Konsultacijos valandos kaina: 60 €
Miestas: Vilnius

Laimonas Smulkys

Profesionalus lektorius, autorius, energingas, įkvėptas ir įkvepiantis žmogus.
 
"Turiu svajonę padėti bent 1000 žmonių sukurti perversmą galvose kalbant apie finansinį raštingumą. Užsispyręs tikiu, kad dauguma mūsų galime gyventi daug turtingesnius gyvenimus ir kad galime išvengti tūkstančius eurų kainuojančių klaidų tiesiog ŽINODAMI IR VEIKDAMI.
 
Būsto kreditų konsultacija yra vienas geriausių įrankių žmogui padėsiančių susivokti, kaip pinigų savo kišenėje galima palikti gerokai daugiau, nei iš pradžių atrodė, užuot juos padovanojus bankui."
 
Mob: +370 625 40 236
El. paštas: laimonas.smulkys@mcapital.lt
Konsultacijos valandos kaina: 120€
Miestas: Vilnius ir online

Justina Skorupskienė

Asmeninių finansų ir būsto kreditų konsultantė, komandos vadovė

„Aš tikiu, kad šiandien priimti finansiniai sprendimai daro didžiulę įtaką ateities pasirinkimams. Dėl to jokie klausimai negali būti priimti paskubomis. Ypač tie, kurie susiję su būsto paskolomis.

Per dažnai matome pavyzdžius, kai būsto kreditas tampa „inkaru ant kaklo“ ir su ja šeimai gyventi tampa labai sudėtinga. Finansinis saugumas yra esmių esmė. Mano tikslas - kad kiekviena šeima jaustųsi saugi, nepaisant pokyčių finansuose.”

Mob: +370 615 44059
El. paštas: justina@skorupskiene.lt
Konsultacijos valandos kainos: 60€
Miestas: Kaunas

Jevgenij Frolov

Asmeninių ir šeimos finansų planuotojas, būsto kreditų konsultantas, inovatyvių sprendimų ieškotojas.

Dažnu atveju trečioji ar ketvirtoji gyvenimo dešimtis - pokyčių kupini metai: karjeros ir savarankiško gyvenimo pradžia, nuosavas būstas, šeimos pagausėjimas. Su naujomis atsakomybėmis didėja ir priimamų sprendimų skaičius. Paskubomis, tik atsižvelgiant į dabartinę situaciją priimti sprendimai darys finansinę įtaką ateinantiems Tavo gyvenimo dešimtmečiams.
Sprendimai „darysiu, kaip visi daro“ ar „tai pakankamai gerai“ atrodo patraukliausiai, nes sutaupo kelias minutes šiandien, visiškai nesusimąstant, kiek kainuos juos pakeisti ar ištaisyti ateityje.
Jei nori išvengti brangiai kainuojančių klaidų ar nepermokėti vien dėl nežinojimo, skubėjimo, turi išmanyti, kaip geriausiai suvaldyti savo ir šeimos finansus arba bent jau žinoti, į ką kreiptis patarimo.“ - sako Jevgenij.
 
Mob: +370 679 86636
El. paštas: jevgenij.frolov@mcapital.lt
Konsultacijos valandos kaina: 60€
Miestas: Vilnius

Laura Šeškienė

Finansų planuotoja ir patarėja, investuotoja, dviejų dukrų mama, turinti aistrą ne tik finansams, bet ir nepalaužiama bėgikė.

Esu baigusi ekonomikos mokslus, tačiau pradėjus investuoti bei ruošiantis būsto paskolai, nepavyko išvengti klaidų. Tuo metu buvau įsitikinusi, kad išmąsčiau geriausią scenarijų. Besigilindama į investavimo subtilybes ir būsto kredito strategijas, supratau, kad galima buvo geriau. Dažnai būsto kreditas yra pirmas ir paskutinis tokio dydžio pirkinys ir įsipareigojimas, todėl be profesionalų pagalbos viską susidėlioti ir numatyti yra praktiškai nerealu. Šiandien esu labai laiminga, galėdama padėti kitiems atsakyti į klausimus: kokios paskolos reikia, kiek ji kainuos, kaip susidėlioti saugiklius ir pasiruošti ekonominei ar šeimos krizei (skyryboms), verta pirkti būstą už savas lėšas, ar geriau skolintis iš banko, o gal geriau nuomotis, ar verta pirkti būstą investicijai...Tikiu, kad finansinis saugumas ir gerovė yra labai svarbi kiekvieno žmogaus gyvenimo sritis, tad noriu palinkėti nebijoti klausti ir ieškoti atsakymų.

Mob: +370 678 75774
El. paštas: laura.seskiene@mcapital.lt
Konsultacijos valandos kaina: 60€
Miestas: Vilnius

Laimis Jatautas

Profesionalus šeimos ir asmens finansų patarėjas, būsto kreditų konsultantas, šeimos ir žodžio žmogus.

Finansinis išprusimas - tai ne skolų ir finansinių įsipareigojimų nebuvimas, o sąmoningas pinigų valdymas, skirstymas, rezervo ir finansinio plano turėjimas. Nepaisant to, kad vis dar daugelis žmonių imdami būsto kreditą jaučiasi neužtikrintai, tai vistiek yra vieni pigiausių pinigų rinkoje, ypač, jei domiesi finansų valdymu arba turi patikimą asmeninį šeimos finansų patarėją, kuris padeda sudėlioti strategiją, leidžiančią jaustis finansiškai saugiai ir užtikrintai ne tik pasirašant kredito sutartį, bet ir visą sutarties galiojimo laikotarpį, keičiantis ekonominiams ciklams ar asmeninio gyvenimo situacijai." - sako Laimis
 
Mob: +370 623 33451
El. paštas: laimis.jatautas@mcapital.lt
Konsultacijos valandos kaina: 60€
Miestas: Vilnius

Jelena Šulžickienė

Investuotoja, asmeninių finansų konsultantė, charizmatiška ir laiminga moteris.

 „Tobulėti ir mokytis galima dviem būdais: iš kitų ir per savo patirtį. Per patirtį atėjusios pamokos stipriau įsimenamos. Teko išgyventi dvi krizes: „Rusijos finansų krizę“ ir „Nekilnojamojo turto krizę“. Jei po pirmosios prireikė laiko atsigauti, tai antroji privertė imtis veiksmų. Domėtis finansais pradėjau dar iki 2008-ųjų krizės, intuityviai gaudydama informaciją internete ir knygose. Anksčiau bijojau paskolų, tik kartą išdrįsau pirkti daiktą lizingu. Dabar moku valdyti įvairias, su skolintomis lėšomis susijusias, rizikas ir moku apskaičiuoti paskolų kainą. Šia informacija mielai dalinuosi su žmonėmis. Kiekvienas turi teisę žinoti. Svarbu apsikrauti ne daiktais, o daugiau kreipti dėmesį į gaunamas žinias.“ – sako Jelena

Mob: +370 650 62127
El. paštas: jelena.sulzickiene@mcapital.lt
Konsultacijos valandos kaina: 60€
Miestas: Vilnius

Daumantas Karpavičius

Profesionalus lektorius, finansų konsultantas, investuotojas, charizmatiška asmenybė bei didelis sporto entuziastas.
 
Nuo mažumės svajojęs padėti Lietuvos žmonėms iš seimo tribūnos, Daumantas pasirinko kitą kelią, kuris, jo manymu, turi didesnę įtaką Lietuvos žmonių gyvenimo gerovei. Daumantas sako: „mokėjimas valdyti savo finansus ir pakankamas kiekis pinigų, leidžia gyventi oriai bei turėti pasirinkimo laisvę ir to neatims jokie valdžios sprendimai ar įstatymų pakeitimai". Nuoširdus darbas, profesionalumas bei išskirtinės vertės kūrimas klientams - trys pagrindiniai Daumanto principai, kuriais vadovaudamasis jis kasdien padeda žmonėms pasirūpinti savo finansiniu saugumu bei šeimos ateitimi.
 
Mob. tel. +370 623 23862
El. paštas: daumantas@mcapital.lt
Konsultacijos valandos kaina: 200€
Miestas: Vilnius

Donatas Antonovas

Verslininkas ir investuotojas, profesionalus lektorius, akredituotas būsto kreditų ir investavimo konsultantas, atkaklaus rezultatų siekimo pavyzdys.

Nuoširdus darbas, pozityvumas ir nuolatinis tobulėjimas - trys pagrindiniai sėkmingo žmogaus požymiai. Vadovaudamasis šiais principais, Donatas kasdien padeda žmonėms pasirūpinti savo finansiniu saugumu ir šeimos ateitimi, bei optimizuoti ir suprasti būsto kreditus ir investicijas.

„Lietuvoje ypač trūksta švietimo asmeninių finansų valdymo tema, o būsto kreditas ir investavimas dažnam atrodo labai sudėtingai. Myliu šį darbą, nes kasdien galiu padėti žmonėms suprasti ir turėti daugiau pinigų, laisvės, bei pasirinkimų.“ - sako Donatas.

Mob. tel. +370 692 14578
El. paštas: donatas.antonovas@mcapital.lt
Konsultacijos valandos kaina: 200 €
Miestas: Kaunas

Benas Pilipauskas

Verslininkas, investuotojas, lektorius, įkvėpėjas ir svarbiausia - dviejų sūnų tėvas bei mylintis vyras.

Gyvenimas per trumpas, kad švaistytume savo laiką žvalgydamiesi atgal ir skųsdamiesi gyvenimo nesėkmėmis. Vietoje to, mes galime pasimokyti iš savo klaidų ir ugdytis, kad taptume truputį geresniais nei vakar. Svarbiausia, kad tai darydami jaustumėmės laimingi ir laisvi žmonės. „Žinau, kad kiekvieną dieną keičiu žmonių gyvenimus, padedu jiems susitvarkyti savo asmeninius bei šeimos finansus ir jaustis užtikrintais tiek dabar, tiek ateityje. Tai man padeda judėti pirmyn, o žmonių padėkos už gautą informaciją ir suteiktą pagalbą, man yra didelė dovana ir įkvėpimas“.

Mob: +370 684 54936 
El. paštas: benas@mcapital.lt
Konsultacijos valandos kaina: 60€
Miestas: Kaunas

Nerijus Murauskas

Verslininkas, profesionalus lektorius, konsultantas, nuoseklių asmeninių pokyčių lyderis.

Pinigų valdymu domisi nuo 17 metų. Kompetencijas nuosekliai kelia Lietuvoje ir užsienyje rengiamuose mokymuose bei seminaruose. Individualiai mokosi pas vieną geriausių pasaulyje finansų srities profesionalų - James Heidema (Kanada). Seminarų dalyviai Nerijų apibūdina kaip lektorių, kuris yra motyvuojantis, konkretus, nuoširdus bei aiškiai ir įdomiai gebantis perteikti informaciją. „Savimi pasirūpinti yra mano pareiga, todėl į gyvenimą kabinuosi visomis keturiomis ir dar įsirėžęs nagais. Pinigai yra tema, su kuria susiduriame kiekvieną dieną. Nepaisant to - švietimo apie pinigus Lietuvoje nėra. Matydamas šią problemą - dalinuosi žiniomis, kaip teisingai tvarkyti savo pinigus. Tai daryti yra mano aistra“ – sako Nerijus.

Mob: +370 641 56181
El. paštas: nerijus.murauskas@mcapital.lt
Konsultacijos valandos kaina: 60€
Miestas: Kaunas

Gediminas Kasiliauskas

Laimingas tėtis ir vyras, M Capital partneris, asmeninių finansų konsultantas.
 
Tobulėjame įgydami žinias, jas pritaikydami ir dalindamiesi su kitais, o žinios mums padeda priimti geresnius sprendimus gyvenime ir turėti geresnius rezultatus. „Tikiu, kad asmeninio būsto įsigyjimas yra vienas svarbiausių gyvenimo sprendimų, todėl tam reikia tinkamai pasiruošti. Procesas derantis su banku dėl būsto kredito gali būti sklandus ir malonus, net prisiminus tai po daugelio metų."
 
Mob: +370 620 80988
El. paštas: gediminas.kasiliauskas@mcapital.lt
Konsultacijos valandos kaina: 120€

Miestas: Klaipėda

 

Mindaugas Dauksevičius

Finansų konsultantas, investuotojas, ledo ritulininkas, tikras optimalistas, mylintis vyras bei tėtis.

Mindaugas: "Versle esu jau daugiau kaip 10 metų. Per tą laiką įgavau nemažai patirties, kuria mielai dalinuosi su žmonėmis. Man svarbiausia, kad klientai visuomet būtų finansiškai saugūs bei turėtų pinigų tiek dabar, tiek ateityje. Todėl ruošiantis įsigyti tokį finansinį įrankį kaip būsto kreditas, reikia turėti teorijos, kad ją panaudotumėte praktikoje ir sutaupytumėte savo pinigus. Didžiausia mano investicija – asmeninis tobulėjimas. Iki susitikimo :)"

Mob: +370 655 59377
El. paštas: mindaugas@dauksevicius.lt
Konsultacijos valandos kaina: 120 €
Miestas: Vilnius

Žilvinas Butkevičius

Verslininkas, profesionalus lektorius, asmeninio tobulėjimo treneris, UAB „M Capital” steigėjas ir bendraturtis.

Žilvinas vadovauja VšĮ „Septyni penktadieniai”, yra mokymų programos „7 savaičių iššūkis” kūrėjas. Finansų srityje dirba nuo 2006 metų, turi sukaupęs ilgametę patirtį asmeninių finansų valdyme, investavime ir pasyvių pajamų kūrime. Seminarų dalyviai Žilviną apibūdina kaip lektorių, kuris ne tik dalinasi vertingais patarimais, bet ir stipriai motyvuoja siekti savo tikslų. „Šiandien aš gyvenu savo svajonių gyvenimą, galima sakyti, esu aktyvus pensininkas, nes darau tik tai, kas man patinka. Esu laimingas galėdamas pasidalinti savo patirtimi su visais, bei padėti augti ir siekti savo tikslų” - sako Žilvinas.

Arnas Markevičius

Profesionalus lektorius, knygų autorius, UAB „M Capital” steigėjas ir bendraturtis, kurio komentarus finansų temomis publikuoja Verslo žinios ir delfi.lt.

Arnas jau daugiau nei 10 metų konsultuoja klientus finansų klausimais, tad puikiai išmano jų poreikius. Seminarų dalyviai labiausiai vertina Arno gebėjimą sudėtingas finansų valdymo detales perteikti paprasta, suprantama ir įdomia kalba. „Būsto kreditas – įsipareigojimas keliasdešimčiai metų, kuriame daugelį aspektų renkatės patys. Iš praktikos žinau, kad dauguma nesidominčių, neišvengia klaidingų pasirinkimų, kainuojančių dideles pinigų sumas. Žinodami, kaip ruoštis ir valdyti būsto paskolą, kaip rinktis finansinius įrankius ir išnaudoti mokesčių lengvatas, išsaugosite tūkstančius eurų ir būsite finansiškai saugūs.“ – sako Arnas.

TURITE KLAUSIMŲ?

El. paštas

info@mcapital.lt

Telefonas

+370 659 98 858

Mūsų biurai

Vilniuje – Vytenio g. 4,
Kaune – Vytauto pr. 32,
Klaipėdoje – Herkaus Manto g. 22. 

Privatumo politika
Bilietų pirkimo taisyklės