fbpx

Asmeninės konsultacijos su sertifikuotais būsto kreditų konsultantais

„Noriu padėkoti už Jūsų pasiūlymą kreiptis į asmeninį konsultantą.
Jau šiandien turėjau konsultaciją pas Nerijų. Labiau nei tikėjausi pateisino visus lūkesčius. Ko pasekoje, paskolos pasiėmimas nebekelia, tiek daug baimės ir klausimų, o pokalbiuose su bankais jaučiuosi daug užtikrinčiau ir drąsiau. Dar kartelį ačiū už pagalbą ir sėkmės darbuose!"
- Jurgita

Žemiau rasite mūsų sertifikuotų būsto kreditų konsultantų sąrašą. Išsirinkite norimą konsultantą ir susisiekite!

Laimis Jatautas

Profesionalus šeimos ir asmens finansų patarėjas, būsto kreditų konsultantas, šeimos ir žodžio žmogus.

Finansinis išprusimas - tai ne skolų ir finansinių įsipareigojimų nebuvimas, o sąmoningas pinigų valdymas, skirstymas, rezervo ir finansinio plano turėjimas. Nepaisant to, kad vis dar daugelis žmonių imdami būsto kreditą jaučiasi neužtikrintai, tai vistiek yra vieni pigiausių pinigų rinkoje, ypač, jei domiesi finansų valdymu arba turi patikimą asmeninį šeimos finansų patarėją, kuris padeda sudėlioti strategiją, leidžiančią jaustis finansiškai saugiai ir užtikrintai ne tik pasirašant kredito sutartį, bet ir visą sutarties galiojimo laikotarpį, keičiantis ekonominiams ciklams ar asmeninio gyvenimo situacijai." - sako Laimis
 
Mob: +370 623 33451
El. paštas: laimis.jatautas@mcapital.lt
Miestas: Vilnius

Jelena Šulžickienė

Investuotoja, asmeninių finansų konsultantė, charizmatiška ir laiminga moteris.

 „Tobulėti ir mokytis galima dviem būdais: iš kitų ir per savo patirtį. Per patirtį atėjusios pamokos stipriau įsimenamos. Teko išgyventi dvi krizes: „Rusijos finansų krizę“ ir „Nekilnojamojo turto krizę“. Jei po pirmosios prireikė laiko atsigauti, tai antroji privertė imtis veiksmų. Domėtis finansais pradėjau dar iki 2008-ųjų krizės, intuityviai gaudydama informaciją internete ir knygose. Anksčiau bijojau paskolų, tik kartą išdrįsau pirkti daiktą lizingu. Dabar moku valdyti įvairias, su skolintomis lėšomis susijusias, rizikas ir moku apskaičiuoti paskolų kainą. Šia informacija mielai dalinuosi su žmonėmis. Kiekvienas turi teisę žinoti. Svarbu apsikrauti ne daiktais, o daugiau kreipti dėmesį į gaunamas žinias.“ – sako Jelena

Mob: +370 650 62127
El. paštas: jelena.sulzickiene@mcapital.lt
Miestas: Vilnius

Mindaugas Dauksevičius

Finansų konsultantas, investuotojas, ledo ritulininkas, tikras optimalistas, mylintis vyras bei tėtis.

Mindaugas: "Versle esu jau daugiau kaip 10 metų. Per tą laiką įgavau nemažai patirties, kuria mielai dalinuosi su žmonėmis. Man svarbiausia, kad klientai visuomet būtų finansiškai saugūs bei turėtų pinigų tiek dabar, tiek ateityje. Todėl ruošiantis įsigyti tokį finansinį įrankį kaip būsto kreditas, reikia turėti teorijos, kad ją panaudotumėte praktikoje ir sutaupytumėte savo pinigus. Didžiausia mano investicija – asmeninis tobulėjimas. Iki susitikimo :)"

Mob: +370 655 59377
El. paštas: m.dauksevicius@mcapital.lt
Miestas: Vilnius

Daumantas Karpavičius

Lektorius, finansų konsultantas, investuotojas, charizmatiška asmenybė bei didelis sporto entuziastas.
 
Nuo mažumės svajojęs padėti Lietuvos žmonėms iš seimo tribūnos, Daumantas pasirinko kitą kelią, kuris, jo manymu, turi didesnę įtaką Lietuvos žmonių gyvenimo gerovei. Daumantas sako: „mokėjimas valdyti savo finansus ir pakankamas kiekis pinigų, leidžia gyventi oriai bei turėti pasirinkimo laisvę ir to neatims jokie valdžios sprendimai ar įstatymų pakeitimai". Nuoširdus darbas, profesionalumas bei išskirtinės vertės kūrimas klientams - trys pagrindiniai Daumanto principai, kuriais vadovaudamasis jis kasdien padeda žmonėms pasirūpinti savo finansiniu saugumu bei šeimos ateitimi.
 
Mob. tel. +370 623 23862
El. paštas: daumantas@mcapital.lt
Miestas: Vilnius

Donatas Antonovas

Verslininkas, finansų konsultantas, investuotojas, atkaklaus rezultatų siekimo pavyzdys.

Nuoširdus darbas, pozityvumas ir nuolatinis tobulėjimas - trys pagrindiniai sėkmingo žmogaus požymiai. Vadovaudamasis šiais principais, Donatas kasdien padeda žmonėms pasirūpinti savo finansiniu saugumu ir šeimos ateitimi, bei optimizuoti ir suprasti būsto kreditus. “Lietuvoje ypač trūksta švietimo asmeninių finansų valdymo tema, o būsto kreditas dažnam atrodo labai sudėtingas ir baisus įsipareigojimas. Myliu šį darbą, nes kasdien galiu padėti žmonėms suprasti, kas yra būsto kreditas, kaip jam pasiruošti, o turint - valdyti.“ - sako Donatas.

Mob. tel. +370 692 14578
El. paštas: donatas.antonovas@mcapital.lt
Miestas: Kaunas

Benas Pilipauskas

Verslininkas, investuotojas, lektorius, įkvėpėjas ir svarbiausia - dviejų sūnų tėvas bei mylintis vyras.

Gyvenimas per trumpas, kad švaistytume savo laiką žvalgydamiesi atgal ir skųsdamiesi gyvenimo nesėkmėmis. Vietoje to, mes galime pasimokyti iš savo klaidų ir ugdytis, kad taptume truputį geresniais nei vakar. Svarbiausia, kad tai darydami jaustumėmės laimingi ir laisvi žmonės. „Žinau, kad kiekvieną dieną keičiu žmonių gyvenimus, padedu jiems susitvarkyti savo asmeninius bei šeimos finansus ir jaustis užtikrintais tiek dabar, tiek ateityje. Tai man padeda judėti pirmyn, o žmonių padėkos už gautą informaciją ir suteiktą pagalbą, man yra didelė dovana ir įkvėpimas“.

Mob: +370 684 54936 
El. paštas: benas@mcapital.lt
Miestas: Kaunas

Nerijus Murauskas

Verslininkas, profesionalus lektorius, konsultantas, nuoseklių asmeninių pokyčių lyderis.

Pinigų valdymu domisi nuo 17 metų. Kompetencijas nuosekliai kelia Lietuvoje ir užsienyje rengiamuose mokymuose bei seminaruose. Individualiai mokosi pas vieną geriausių pasaulyje finansų srities profesionalų - James Heidema (Kanada). Seminarų dalyviai Nerijų apibūdina kaip lektorių, kuris yra motyvuojantis, konkretus, nuoširdus bei aiškiai ir įdomiai gebantis perteikti informaciją. „Savimi pasirūpinti yra mano pareiga, todėl į gyvenimą kabinuosi visomis keturiomis ir dar įsirėžęs nagais. Pinigai yra tema, su kuria susiduriame kiekvieną dieną. Nepaisant to - švietimo apie pinigus Lietuvoje nėra. Matydamas šią problemą - dalinuosi žiniomis, kaip teisingai tvarkyti savo pinigus. Tai daryti yra mano aistra“ – sako Nerijus.

Mob: +370 641 56181
El. paštas: nerijus.murauskas@mcapital.lt
Miestas: Kaunas

Gediminas Kasiliauskas

Laimingas tėtis ir vyras, M Capital partneris, asmeninių finansų konsultantas.
 
Tobulėjame įgydami žinias, jas pritaikydami ir dalindamiesi su kitais, o žinios mums padeda priimti geresnius sprendimus gyvenime ir turėti geresnius rezultatus. „Tikiu, kad asmeninio būsto įsigyjimas yra vienas svarbiausių gyvenimo sprendimų, todėl tam reikia tinkamai pasiruošti. Procesas derantis su banku dėl būsto kredito gali būti sklandus ir malonus, net prisiminus tai po daugelio metų."
 
Mob: +370 620 80988
El. paštas: gediminas.kasiliauskas@mcapital.lt
Miestas: Klaipėda

 

Žilvinas Butkevičius

Verslininkas, profesionalus lektorius, asmeninio tobulėjimo treneris, UAB „M Capital” steigėjas ir bendraturtis.

Žilvinas vadovauja VšĮ „Septyni penktadieniai”, yra mokymų programos „7 savaičių iššūkis” kūrėjas. Finansų srityje dirba nuo 2006 metų, turi sukaupęs ilgametę patirtį asmeninių finansų valdyme, investavime ir pasyvių pajamų kūrime. Seminarų dalyviai Žilviną apibūdina kaip lektorių, kuris ne tik dalinasi vertingais patarimais, bet ir stipriai motyvuoja siekti savo tikslų. „Šiandien aš gyvenu savo svajonių gyvenimą, galima sakyti, esu aktyvus pensininkas, nes darau tik tai, kas man patinka. Esu laimingas galėdamas pasidalinti savo patirtimi su visais, bei padėti augti ir siekti savo tikslų” - sako Žilvinas.

Arnas Markevičius

Profesionalus lektorius, knygų autorius, UAB „M Capital” steigėjas ir bendraturtis, kurio komentarus finansų temomis publikuoja Verslo žinios ir delfi.lt.

Arnas jau daugiau nei 10 metų konsultuoja klientus finansų klausimais, tad puikiai išmano jų poreikius. Seminarų dalyviai labiausiai vertina Arno gebėjimą sudėtingas finansų valdymo detales perteikti paprasta, suprantama ir įdomia kalba. „Būsto kreditas – įsipareigojimas keliasdešimčiai metų, kuriame daugelį aspektų renkatės patys. Iš praktikos žinau, kad dauguma nesidominčių, neišvengia klaidingų pasirinkimų, kainuojančių dideles pinigų sumas. Žinodami, kaip ruoštis ir valdyti būsto paskolą, kaip rinktis finansinius įrankius ir išnaudoti mokesčių lengvatas, išsaugosite tūkstančius eurų ir būsite finansiškai saugūs.“ – sako Arnas.

TURITE KLAUSIMŲ?

El. paštas

info@mcapital.lt

Telefonas

+370 659 98 858

Mūsų biurai

Vilniuje – Vytenio g. 4,
Kaune – Vytauto pr. 32,
Klaipėdoje – Minijos g. 19. 

Privatumo politika

SUŽINOKITE APIE SEMINARUS BEI VEBINARUS PIRMIEJI!

Palaukite...

Ačiū! Jūs sėkmingai užsiprenumeravote „M Capital" naujienas.