Sertifikuoti lektoriai

Arnas MARKEVIČIUS

Profesionalus lektorius, finansinių konsultacijų įmonės vadovas, kurio komentarus finansų temomis publikuoja Verslo žinios ir delfi.lt. Arnas jau daugiau nei 10 metų konsultuoja klientus finansų klausimais, tad puikiai pažįsta jų poreikius. Seminarų dalyviai labiausiai vertina Arno gebėjimą sudėtingas finansų valdymo detales perteikti paprasta, suprantama ir įdomia kalba.

„Būsto kreditas – įsipareigojimas keliasdešimčiai metų, kuriame daugelį aspektų renkatės patys. Iš praktikos žinau, kad dauguma nesidominčių, neišvengia klaidingų pasirinkimų, kainuojančių dideles pinigų sumas. Žinodami, kaip ruoštis ir valdyti būsto paskolą, kaip rinktis finansinius įrankius ir išnaudoti mokesčių lengvatas, išsaugosite tūkstančius eurų ir būsite finansiškai saugūs.“ – sako Arnas.

Žilvinas BUTKEVIČIUS

Žilvinas finansų srityje dirba nuo 2006 metų, tad turi sukaupęs ilgametę patirtį asmeninių finansų valdyme, investavime ir pasyvių pajamų kūrime. Seminaro dalyviai Žilviną apibūdina kaip lektorių, kuris ne tik dalinasi vertingais patarimais, bet ir stipriai motyvuoja siekti savo tikslų.

„Visa savo širdimi ir energija ir siekiu kasdien padėti žmonėms tapti turtingesniais ir tiek finansiškai, tiek emociškai laisvesniais. Noriu, kad kelias link savo svajonių būsto jiems būtų kuo aiškesnis, todėl savo patirtimi, žiniomis ir motyvacija mielai dalinuosi su seminaro dalyviais” – sako Žilvinas.

Milana JONIKIENĖ

Moteris, mama, sėkminga verslininkė, finansų ekspertė, sertifikuota koučerė, lektorė. “Versle ir šeimoje esu apsupta vyrų. Labai ilgai maniau, kad tik kovodama jų ginklais galiu būti stipri. Šiandien žinau, kad tinkamai išnaudodamos savo pačių ginklus mes, moterys, galime pasiekti tiek daug. Esu laiminga, nes darau tai, ką be proto myliu ir turiu galimybę uždirbti tiek, kiek esu verta. Noriu dalintis ir įkvėpti moteris pasitikėti savimi, pritaikyti žinias praktikoje. Tam, kad turėtų pinigų sau ir būtų laimingos.”

Gintaras POCIŪNAS

Gintaras Pociūnas –Verslininkas, investuotojas, finansų konsultantas ir lektorius. 

Energija, motyvacija ir jaunatviškas veržlumas Gintarui padėjo tapti puikiu vadovu bei mokytoju. Asmeninė patirtis, nuolatinis tobulėjimas ir žinių pritaikymas praktikoje, kiekvienais metais Gintarui leidžia padėti šimtams žmonių susitvarkyti su asmeniniais bei šeimos finansais. Gintaras: „Supratau, jog gyvenime galima pasiekti viską, ko tik nori, todėl kasdien dalinuosi savo patirtimi ir padedu žmonėms kurti teigiamus pokyčius jų gyvenime, užsidirbti pinigų šiandien ir turėti finansinį saugumą ateityje.“

Nerijus MURAUSKAS

Verslininkas, lektorius, konsultantas. Apie pinigus domisi nuo 17 metų. Nuolat kompetencijas kelia Lietuvoje ir užsienyje rengiamuose mokymuose bei seminaruose. Individualiai mokosi pas vieną geriausių pasaulyje finansų srities profesionalą iš Kanados - James Heidema.

Seminarų dalyviai Nerijų apibūdina kaip lektorių, kuris yra motyvuojantis, konkretus, nuoširdus bei aiškiai ir įdomiai perteikia informaciją.

„Savimi pasirūpinti yra mano pareiga, todėl į gyvenimą kabinuosi visomis keturiomis. Ir dar įsirėžęs nagais. Pinigai yra tema su kuria susiduriame kas dieną. Nepaisant to - švietimo apie pinigus Lietuvoje nėra. Matydamas šią problemą - dalinuosi savo žiniomis kaip teisingai tvarkyti savo pinigus. Tai daryti yra mano aistra.“ – sako Nerijus.

El. paštas

info@mcapital.lt

Telefonas

+370 659 98 858

Mūsų biurai

Vilniuje – Vytenio g. 4,
Kaune – Vytauto pr. 32,
Klaipėdoje – Minijos g. 19.