Apie M Capital

MŪSŲ ISTORIJA

Kai 2009 metais kūrėme M Capital, Lietuvoje žmonės ėmė susidurti su vienu didžiausiu finansiniu iššūkiu nuo nepriklausomybės atgavimo. Pasaulinės finansinės krizės akivaizdoje žmonės ėmė prarasti darbus, juos spaudė paskolos ir neramino sumažėjusios pajamos, tačiau svarbiausias dalykas, kurį tuo metu supratome - tai visuomenėje permažai buvo kalbama apie finansinį raštingumą ir edukaciją asmeninių finansų srityje.
Priėmėme tai kaip iššūkį ir galimybę šią padėtį pakeisti. Kurdami M Capital darėme tai dėl trijų pagrindinių priežasčių:

» Padaryti pokytį žmonių gyvenimuose
» Didinti finansiškai išprususių žmonių bendruomenę
» Suteikti žinias ir įrankius, didesnėms pajamoms uždirbti

MŪSŲ MISIJA

Edukuoti finansinio raštingumo klausimais, suteikti žinias bei įrankius finansinės laisvės siekimui. 

Norime, kad mūsų partneriai ne tik sėkmingai tvarkytųsi savo finansus, bet ir įgautų pasitikėjimo savimi, išsigrynintų aiškų gyvenimo tikslą, pajustų tikrąjį laimės skonį ir būtų laisvesni žmonės. Kitaip tariant įvyktų esminis pokytis jų gyvenime. Visai tai įmanoma pasitelkus edukaciją ir kiekvieną dieną gilinant savo žinias šioje srityje.

MŪSŲ VEIKLA

Pagrindinė M Capital kompanijos veikla - seminarai finansinio raštingumo, būsto kredito, ir pasyvių pajamų kūrimo temomis. Seminaruose akcentuojame trukdžius, neleidžiančius žmogui peržengti komforto zonos ribos, užvedame ant kelio, vedančio  ne tik į finansinę, bet ir emocinę laisvę bei nepriklausomybę. Negailime savo energijos tam, kad praplėstume žmonių akiratį, išvaduotume iš emocinių barjerų ir pančių, pateikiame metodus, kuriais vadovaudamiesi į asmeninių finansų valdymą žvelgsite ne tik kaip į savaime smagų dalyką, bet ir susipažinsite su būdais, leidžiančiais susikurti papildomą pajamų šaltinį.

 

PROFESIONALUMAS

Savo veikloje itin stipriai akcentuojame žinias bei jų taikymą. Siekdami užtikrinti teikiamų konsultacijų ir seminarų kokybę nuolatos tobulėjame patys, o aiškiausias to pavyzdys - lektorių bei konsultantų sertifikacija. Susipažinti su sertifikuotais konsultantais bei lektoriais gali spustelėję nuorodas žemiau.

Sertifikuoti lektoriai

Sertifikuoti būsto kreditų konsultantai

El. paštas

info@mcapital.lt

Telefonas

+370 659 98 858

Mūsų biurai

Vilniuje – Vytenio g. 4,
Kaune – Vytauto pr. 32,
Klaipėdoje – Minijos g. 19.